Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Sylwia Peretti

Sylwia Peretti

Sylwia Peretti
15.04.2024 18:11 Sylwia Peretti z mężem na imprezie. Pierwsze wyjście po śmierci syna zaniepokoiło fanów. "Widać rozpacz w oczach"

Mąż pokazał zdjęcia z Sylwią Peretti. Gwiazda TTV wyszła na imprezę pierwszy raz po tragicznej śmierci syna. Fani są zaniepokojeni jej wyglądem. W oczach dostrzegli smutek.

Nowy nagrobek Patryka Peretti
31.03.2024 08:32 Syn Peretti na Wielkanoc dostał nowy grób. Okazała rzeźba zdobi ogromny pomnik. Aż zapiera dech!

W lipcu minionego roku w tragicznym wypadku zginął syn Sylwii Peretti. Gwiazda “Królowych życia” do tej pory nie może poradzić sobie z tą stratą. Teraz widać, że z okazji Wielkanocy jego grób wygląda zupełnie inaczej. Serce łamie się od samego patrzenia. 

Smutna Wielkanoc u gwiazd Królowych życia
29.03.2024 10:56 Sylwia Peretti ze łzami wspomina syna, ale nie tylko ją czeka smutna Wielkanoc. Ta gwiazda "Królowych życia" też pękła przed świętami

Sylwia Peretti na kilka dni przed świętami wielkanocnymi odezwała się do internautów. Od śmierci syna jej aktywność w mediach społecznościowych jest ograniczona. Słowa, które pojawiły się na profilu, ściskają za serce. To przeżywa po miesiącach od tragedii. Smutne święta odbędą się nie tylko u niej.

Sylwia Peretti
13.03.2024 11:18 Trudny czas u Sylwii Peretti. Czarno-białe nagranie i smutne wyznanie

Sylwia Peretti po dłuższej przerwie odezwała się do swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. W poruszającym poście pokazała im, jak wygląda jej codzienność bez ukochanego syna. Opis nagrania ściska za serce. Dawna "Królowa życia" wybrała znaczące słowa.

Sylwia Peretti z mężem
08.03.2024 15:58 Mąż Peretti składa jej życzenia w Dniu Kobiet. Niepokojące, co napisał. W jakim stanie jest Sylwia?

Mąż Sylwii Peretti złożył jej życzenia z okazji Dnia Kobiet. W jego słowach zawarł się cały ból, jaki jego ukochana odczuwa po stracie syna. Co napisał Łukasz Porzuczek?

Sylwia Peretti
06.03.2024 13:19 To stało się kolejny raz po śmierci syna Sylwii Peretti. Zrozpaczona matka wszystko nagrała

Sylwia Peretti po śmierci jedynego syna rzadko pojawia się w mediach społecznościowych, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Musiała pokazać internautom czego doświadczyła podczas pobytu poza domem. Powtarzająca się sytuacja ma dla niej osobiste znaczenie. Po raz kolejny wspomniała o swojej relacji z Patrykiem.

Sylwia Peretti
24.02.2024 19:07 Tragedia Sylwii Peretti popchnęła ją do desperackiego kroku? W tle miliony złotych

Sylwia Peretti wciąż nie podniosła się po śmierci syna. Patryk zginął w wypadku ponad pół roku temu. Czy pogrążona w żałobie matka zdecydowała się na desperacki krok? Poniżej przykre doniesienia prasowe.

Mąż Sylwii Peretti przerywa milczenie, fot. KAPiF
07.02.2024 12:14 Mąż Sylwii Peretti przerywa milczenie. Zniknął po śmierci pasierba. Teraz padło szczere wyznanie

Sylwia Peretti i jej mąż po śmierci syna gwiazdy, zdecydowali się na odpoczynek od mediów społecznościowych. Przez jakiś czas ich profile na Instagramie milczały. Teraz mężczyzna, którego celebrytka nazywa swoim “aniołem”, postanowił przemówić.

Sylwia Peretti, fot. KAPiF; instagram.com/sylwia_peretti
05.02.2024 09:26 Przejmujące wideo na profilu Sylwii Peretti. To stało się po śmierci syna. Aż ciarki przechodzą

Sylwia Peretti przeżywa żałobę po stracie ukochanego syna, który zginął w tragicznym wypadku, do którego doszło w lipcu w Krakowie. W niedzielę gwiazda opublikowała w swoich mediach społecznościowych poruszające nagranie. Te odwiedziny to ważny symbol.

Sylwia Peretti
21.01.2024 14:12 Mąż Sylwii Peretti zniknął po śmierci jej syna. Teraz przekazała, co się dzieje. "Nie będę nawet próbować..."

Sylwia Peretti jest w żałobie po śmierci jedynego syna. Jej mąż tuż po tragicznym wydarzeniu zniknął z mediów społecznościowych. Teraz gwiazda wyjawiła dlaczego. 

Sylwia Peretti
14.01.2024 14:23 Sylwia Peretti opublikowała to równo pół roku po śmierci syna. Wyjechała z kraju. Serce pęka

Mija pół roku od tragicznego wypadku samochodowego z udziałem syna Sylwii Peretti. Patryk Peretti zginął na miejscu wraz z trójką współpasażerów. Była gwiazda "Królowych życia" udostępniła w mediach społecznościowych czarno-białe nagranie. Wpis ściska za serce i wywołuje łzy. Musiała wyjechać z kraju. 

Sylwia Peretti i Patryk Peretti
02.01.2024 14:06 Nowe ustalenia ws. wypadku Patryka Peretti. Prokuratura wydała komunikat. Sprawa szybko się nie skończy

Patryk Peretti zmarł pół roku temu w tragicznych okolicznościach. Prokuratora wciąż bada sprawa, jednak ma problemy na swojej drodze. Szczegóły.

Sylwia Peretti
26.12.2023 20:46 Smutne święta Sylwii Peretti. To zdjęcie na zawsze wbije się w pamięć: "Wrzeszczę z niemocy"

Sylwia Peretti ostatnio pokazała wiele archiwalnych zdjęć świątecznych ze swoim synem Patrykiem. Teraz jednak opublikowała inną fotografię, która szczególnie rozdziera serce na pół. Co znajduje się w kadrze?

Sylwia Peretti
17.12.2023 21:33 Tak wygląda dziś Sylwia Peretti. Po śmierci syna zmieniła się nie do poznania. "Miejsce matki jest przy dziecku"

Sylwia Peretti w lipcu tego roku straciła syna Patryka. Gwiazda „Królowych życia” jest wciąż w żałobie i prawie nie pokazuje się w mediach. Teraz, tuż przed świętami, opublikowała nowy film. Zmieniła się nie do poznania, rok temu wyglądała jak inna osoba, mamy zdjęcia i nagranie.

Sylwia Peretti
13.12.2023 09:20 Sylwia Peretti wspomina syna. Poszła na jego grób i zostawiła prezent. Ciężko powstrzymać łzy

Mija kolejny miesiąc od ogromnej tragedii Sylwii Peretti. Syn gwiazdy “Królowych życia” zginął w wypadku samochodowym. Patryk Peretti stracił kontrolę nad pojazdem na krakowskim moście. Wraz z nim zginęło trzech pasażerów. Matka mężczyzny po raz pierwszy mierzy się ze świętami bez jego obecności. Podzieliła się wizytą przy grobie syna. 

Ostatnie święta Sylwii Peretti z synem, fot. KAPIF/IG
04.12.2023 17:30 Rozrywające serce sceny przy choince Sylwii Peretti. Pokazała, co jej syn zrobił w swoją ostatnią Wigilię. "Wspomnień nie można przytulić"

Tak wyglądały ostatnie święta Sylwii Peretti z synem. W Wigilię wydarzyło się coś, o czym gwiazda TTV zdecydowała się opowiedzieć publicznie. Pokazała zdjęcia, które dziś nabierają szczególnego znaczenia, a wszystko za sprawą gestu, na jaki zdobył się Patryk.

Poruszające nagranie Sylwii Peretti, fot. KAPiF; instagram.com/sylwia_peretti
26.11.2023 10:17 Poruszające nagranie Sylwii Peretti, tak upamiętniła zmarłego syna. Wcześniej zawsze robili to razem...

Sylwia Peretti zamieściła na Instagramie poruszające nagranie, w którym po raz kolejny odniosła się do swojego syna Patryka, który zginął tragicznie w wypadku, do którego doszło w Krakowie. Gwiazda chce, by pamięć o jej dziecku była wiecznie żywa.

Sylwia Peretti pokazała wzruszające nagranie
25.11.2023 19:52 Sylwia Peretti pokazała osobiste rzeczy syna. To nagranie wyciska łzy z oczu

Sylwia Peretti pokazała nagranie, a w nim osobiste rzeczy swojego tragicznie zmarłego syna. Co tym razem znalazło się na profilu gwiazdy “Królowych życia”?

Sylwia Peretti
15.11.2023 20:06 Rozrywający serce film u Sylwii Peretti. Oto co się wydarzyło po śmierci jej syna

Sylwia Peretti po śmierci syna nie jest zbyt aktywna w mediach społecznościowych. Teraz opublikowała filmik i wzruszyła obserwatorów do łez. Co takiego pokazała mama Patryka Peretti?

Sylwia Peretti i Patryk Peretti
10.11.2023 10:53 Sylwia Peretti zamieściła nagranie, które łamie serce. Nikt nie wiedział, czym zajmował się Patryk Peretti

Sylwia Peretti kilka miesięcy temu straciła jedynego syna w wypadku samochodowym. Niedawno po długiej przerwie wróciła na Instagram. Właśnie dodała post, który wyciska łzy. Chodzi o Boże Narodzenie. 

Sylwia Peretti
08.11.2023 21:56 Zniszczył grób syna Sylwii Peretti. Zapadł wyrok w jego sprawie

Sylwia Peretti musiała mierzyć się nie tylko ze śmiercią jedynego syna, ale i krzywdami, jakich doznała od innych. Grób Patryka Peretti został zdewastowany. Właśnie pojawiły się doniesienia o wyroku, jaki zapadł w tej sprawie.

Grób Patryka Peretti
01.11.2023 18:47 Nowy nagrobek syna Sylwii Peretti. Rzeźba na płycie wstrząsa do głębi!

Nowy grób syna Sylwii Peretti. Jak wygląda miejsce spoczynku 24-letniego Patryka Peretti 1 listopada? Zmiany są ogromne i chwytają za serce.

Do czego wykorzystano śmierć syna Sylwii Peretti?
28.10.2023 21:19 Wstrząsające do czego wykorzystano śmierć syna Sylwii Peretti. Gwiazda miała najgorsze myśli

Sylwia Peretti po śmierci jedynego syna długo milczała. Kiedy jednak udzieliła wywiadu, bardzo się otworzyła. Zdradziła między innymi, do czego wykorzystano tragedię Patryka. Co powiedziała?

Sylwia Peretti
28.10.2023 09:22 Sylwia Peretti o nietypowym zjawisku, które wydarzyło się w momencie wypadku jej syna. "Zatrzymał się..."

Sylwia Peretti po trzech miesiącach od tragicznego wypadku syna postanowiła po raz ostatni opowiedzieć o dramatycznej nocy. To, czego była świadkiem w chwili śmierci dziecka, przyprawia o gęsią skórkę. Była gwiazda "Królowych życia" do dziś mierzy się z ogromną tragedią.

Sylwia Peretti
26.10.2023 18:57 Sylwia Peretti wspomina ostatnie słowa syna. "Zdziwił mnie tym wyznaniem"

Sylwia Peretti po trzech miesiącach od śmierci syna wreszcie przerwała milczenie. Gwiazda „Królowych życia” udzieliła pierwszego wywiadu, w którym opowiedziała o tym, jak się teraz czuje. Wyznała też, jak brzmiały ostatnie słowa Patryka Peretti, które usłyszała.

Patryk Peretti
26.10.2023 18:19 Na grobie Patryka Peretti przed 1 listopada zaszły zmiany. Tak teraz wygląda jego miejsce pochówku

Patryk Peretti zginął w wypadku w połowie lipca, wraz z trzema kolegami. Kilka dni później syn Sylwii Peretti spoczął na cmentarzu. Gdzie znajduje się jego grób? Miejsce pochówku tuż przed 1 listopada wygląda zupełnie inaczej, przeszło diametralne zmiany.

Sylwia Peretti tatuaż po synu
26.10.2023 18:03 Sylwia Peretti pokazała jedyną pamiątkę po synu. Tylko tyle zostało jej po tragicznej śmierci Patryka…

Sylwia Peretti pokazała pamiątkę, jaka została jej po tragicznie zmarłym synu. Zdjęcie opublikowane na łamach “Vivy!” wzrusza do łez, tak samo jak wywiad z bohaterką “Królowych życia”, która w lipcu straciła jedyne dziecko.

Sylwia Peretti po śmierci syna przerwała milczenie, fot. AKPA; instagram.com/sylwia_peretti
26.10.2023 11:12 Szokujące wyznanie Sylwii Peretti po śmierci syna. Ujawniła, kto jest winny tragedii. "Pierwszy i ostatni raz"

Sylwia Peretti w kilka miesięcy po śmierci syna udzieliła wywiadu, w którym podzieliła się swoją smutną refleksją dotyczącą tragedii. Zdradziła też, czy spotkała się z rodzinami ofiar wypadku.