Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Sylwia Peretti

Sylwia Peretti

Patryk Peretti
24.07.2023 22:19 Patryk Peretti zginął w wypadku. Ekspert od ruchu drogowego zabrał głos w sprawie, jego słowa wiele wyjaśniają

Niedawno prokuratura potwierdziła, że Patryk Peretti prowadził samochód po wypiciu alkoholu. Liczba promili we krwi przeraża: teraz w sprawie wypowiedział się ekspert od ruchu drogowego, który opisał dokładnie, co dzieje się z człowiekiem przy takim stanie nietrzeźwości. Wspomniał też o szacunkowej ilości alkoholu, która mogła „wygenerować” taki wynik.

Patryk Peretti miał dziewczynę, fot. Facebook/Świat gwiazd Exclusive
24.07.2023 16:00 Patryk Peretti był w związku. Dziewczyna pożegnała go poruszającą prośbą

Patryk Peretti miał dziewczynę. W dniu pogrzebu razem z rodziną tragicznie zmarłego 24-latka wystosowała szczególną prośbę do żałobników. 

Sylwia Peretti
24.07.2023 10:09 Po sieci krąży nagranie z udziałem Sylwii Peretti. Powstało kilka lat temu, widok poraża

Sylwia Peretti od kilku dni zmaga się z potworną tragedią. To właśnie jej 24-letni syn był jedną z ofiar wypadku samochodowego w Krakowie. Gwiazda programu "Królowych życia" już kilka lat temu mówiła, że Patryk ma smykałkę do szybkiej jazdy. Sama także pokazywała na co ją stać na drodze.

Syn Sylwii Peretti
23.07.2023 12:13 Biegły sądowy zabrał głos nt. wypadku syna Sylwii Peretti. Wspomniał o jej słowach: "To jest coś porażającego"

Szczegóły tragicznego wypadku syna Sylwii Peretti w Krakowie nadal szokują. W sprawie przebiegu zdarzenia wypowiedział się biegły sądowy w zakresie wypadków komunikacyjnych. Nie ma żadnych wątpliwości co do przyczyn dramatu.

Sylwia Peretti
23.07.2023 08:03 Śmierć Patryka to kolejna tragedia w życiu Sylwii Peretti. Jej ojciec zginął w strasznych okolicznościach, nie był ideałem

Sylwia Peretti dała się poznać widzom programu "Królowe życia" jako przebojowa pasjonatka motoryzacji, która nie stroni od luksusów w dniu codziennym. W rzeczywistości mierzyła się z trudnym dzieciństwem, które ukształtowało w niej waleczną osobowość.

Pogrzeb Patryka Perettiego
22.07.2023 07:55 Sylwia Peretti na pogrzebie syna ściskała w ręce pewną rzecz. To nie był przypadek, musi mieć wyjątkowe znaczenie

Podczas piątkowego pogrzebu Patryka Perettiego oczy tłumu skupione były na Sylwii Peretti. Rozbita matka nie odstępowała urny syna na krok. W jej dłoni dało się dostrzec mały przedmiot, który już zawsze będzie przypominał jej o mężczyźnie.

pogrzeb syna Sylwii Peretti
21.07.2023 18:19 Chwilę po pogrzebie syna Sylwii Peretti redakcja TTV zabrała głos. Tak zwrócili się do zrozpaczonej matki

Dzisiaj rano odbył się pogrzeb syna Sylwii Peretti, który zmarł w tragicznym wypadku w nocy z 14 na 15 lipca w centrum Krakowa. Krótko po uroczystości głos zabrała redakcja stacji TTV, z którą gwiazda była związana przez długi czas. Podjęli zaskakująca decyzję.

SMS Sylwii Bomby do Sylwii Peretti po śmierci syna, fot. KAPIF
21.07.2023 14:47 Oto co Bomba napisała w SMS-ie do Peretti po tragicznej śmierci Patryka. Padły słowa o traumatycznym przeżyciu

Co Sylwia Bomba napisała w SMS-ie do Sylwii Peretti po tragicznej śmierci jej syna? Gwiazda zdradziła, jaką wiadomość wysłała koleżance z TTV. Nie zabrakło poruszających słów. 

Przemowa przyjaciela na pogrzebie Patryka Peretti, fot. Świat gwiazd Exclusive
21.07.2023 14:00 Przyjaciel w dniu pogrzebu syna Sylwii Peretti wspomina feralną noc. Zdobył się na bolesne słowa

Przemówienie przyjaciela na pogrzebie Patryka Peretti. Mężczyzna zdobył się na przejmujące słowa. Nawiązał do feralnej nocy. Zdradził też, jaki prywatnie był syn Sylwii z “Królowych życia”. Jego słowa wyciskają łzy. Tylko na Świecie gwiazd nagranie z przejmującego wystąpienia.

Pogrzeb Patryka Peretti
21.07.2023 13:58 Poruszające słowa księdza na pogrzebie syna Sylwii Peretti. "Czas zniszczył Twoje siły, jak rdza stal"

21 lipca miał miejsce pogrzeb syna Sylwii Peretti. Patryk zginął w wypadku samochodowym, mając zaledwie 24 lata. Wraz z trzema kolegami nie przeżył zdarzenia, do którego doszło w nocy z 15 na 16 lipca w Krakowie. Ostatnie pożegnanie mężczyzny było wyjątkowo poruszające, a słowa księdza prowadzącego ceremonię wyciskają łzy. 

Sylwia Peretti na pogrzebie syna, fot. Świat gwiazd Exclusive
21.07.2023 13:30 Sylwia Peretti przed pogrzebem syna przekazała szczególną prośbę. Emocje żałobników wzięły górę

Sylwia Peretti przed pogrzebem syna miała szczególną prośbę do żałobników. Emocje uczestników wydarzenia były jednak silniejsze od woli matki zmarłego Patryka. 

Patryk Peretti spoczął na krakowskim cmentarzu
21.07.2023 12:22 W tym miejscu spocznie Patryk Peretti, który zginął w tragicznym wypadku. Te kadry wywołują skrajne emocje

Patryk Peretti, syn gwiazdy programu “Królowe życia”, zginął w tragicznym wypadku samochodowym, do którego doszło w nocy z 15 na 16 lipca. W piątek odbyło się ostatnie pożegnanie 24-latka. Młody mężczyzna spoczął na Cmentarzu Grębałowskim w Krakowie.

Pogrzeb syna Sylwii Peretti, fot. Świat gwiazd Exclusive
21.07.2023 11:23 Pogrzeb Patryka Peretti. Ściskające serce słowa na wieńcach od rodziców. Tak Sylwia Peretti pożegnała syna

Pogrzeb Patryka Perettiego przyciągnął tłumy żałobników. W ostatniej drodze towarzyszyli mu rodzice, którzy uczcili pamięć tragicznie zmarłego syna wieńcami. Co napisali na szarfach pogrzebowych? Nie zabrakło poruszających słów.

Sylwia Peretti
20.07.2023 20:18 Szokujące ustalenia tabloidu. W takim stanie prowadził Patryk P.? "Kierowca miał 2,3 promila"

Jeden z portali właśnie podał porażające informacje. Powołując się na źródła policyjne, opublikował wyniki toksykologii osób, które zginęły w wypadku w Krakowie na moście Dębnickim. Według tych doniesień kierowca, syn Sylwii Peretti, podobno był pod wpływem alkoholu. Poniżej wszystkie szczegóły, należy jednak pamiętać, że nie są to jeszcze potwierdzone oficjalnie informacje.

Krzysztof Hołowczyc
20.07.2023 08:00 Krzysztof Hołowczyc przeanalizował nagranie z Krakowa. Powiedział, co chciał zrobić Peretti

Wciąż nie milkną echa tragicznego wypadku w Krakowie, w którym życie straciło czterech młodych mężczyzn, w tym syn celebrytki Sylwii Peretti. Służby dalej badają tę sprawę, ale bardzo chętnie wypowiadają się na jej temat też inne, znane osoby. Wśród nich znalazł się doświadczony kierowca rajdowy, Krzysztof Hołowczyc.

Edzia Nowak, Sylwia i Patryk Peretti, fot. Instagram
19.07.2023 16:29 Edzia z "Królowych życia" w dniu pogrzebu Patryka Perettiego postawiła sprawę jasno. Dosadny komentarz gwiazdy

Edzia Nowak z “Królowych życia” zdobyła się na przejmujące słowa w dniu pogrzebu Patryka Perettiego. Dla Świata gwiazd skomentowała sytuację Sylwii Perettti i zaapelowała do czytelników.

Otylia Jędrzejczak, Sylwia Peretti
19.07.2023 14:21 Podczas pogrzebu pasażerów Patryka Perettiego ksiądz wspomniał o polskiej gwieździe. Jej brat zginął

Podczas pogrzebu dwójki ofiar sobotniego wypadku w Krakowie ksiądz wrócił pamięcią do tragicznych przeżyć jednej z gwiazd polskiego show-biznesu. Podczas wypadku samochodowego zginął brat Otylii Jędrzejczak. Pływaczka kierowała wtedy pojazdem.

Patryk Peretti
19.07.2023 12:13 Łamiące sceny na pogrzebie kuzynów, którzy zginęli z Patrykiem Perettim. Na sam widok trudno złapać oddech

W środowe przedpołudnie odbyło się ostatnie pożegnanie części ofiar wypadku w Krakowie. Rodzina Michała i Aleksandra powiadomiła o wspólnym pogrzebie mężczyzn w Wieliczce. Widok żałobników ściska za serce.

Syn Sylwii Peretti
19.07.2023 08:55 W aucie Patryka była jeszcze jedna osoba, o której mało kto wie. Peretti wysadził ją przed rajdem

Śledczy ujawniają kolejne szczegóły sobotniego wypadku w Krakowie z udziałem syna Sylwii Peretti. Początkowo żółtym renault jechała piątka osób. Co stało się z jednym z pasażerów? To nie koniec nowych informacji w sprawie tragedii.

Menadżer Sylwii Peretti wydał apel, fot. KAPiF; Facebook/Patryk Peretti
18.07.2023 19:04 "Sylwia jest w bardzo ciężkim stanie". Menadżer gwiazdy wystosował przejmujący apel, poprosił o jedno

Sylwia Peretti straciła syna, który zginął w tragicznym wypadku samochodowym wraz z trzema znajomymi. Menadżer gwiazdy przekazał, w jakim stanie jest celebrytka oraz wystosował specjalny apel.

Rodzice znajomego syna Sylwii Peretti zabrali głos, fot. KWP Kraków; instagram.com/sylwia_peretti
18.07.2023 16:38 Rodzice zmarłego w wypadku mężczyzny zabrali głos. Powiedzieli, jaki był syn Sylwii Peretti

Wypadek samochodowy, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę w Krakowie, wciąż budzi ogromne emocje. W wyniku zdarzenia zginął syn Sylwii Peretti oraz trzech jego znajomych. Rodzice jednego z nich zdecydowali się zabrać głos. Padły gorzkie słowa.

Syn Sylwii Peretti
18.07.2023 14:10 Dwie ofiary wypadku w Krakowie zostaną pochowane podczas jednej uroczystości. Znana jest też data pogrzebu syna Sylwii Peretti

Po tragicznych wydarzeniach w Krakowie podano pierwsze informacje w związku z ostatnim pożegnaniem ofiar wypadku. Dwójka mężczyzn zostanie pochowana tego samego dnia. Znana jest także data pogrzebu Patryka Perettiego.

Patryk Peretti, Sylwia Peretti
18.07.2023 11:14 Zginął siedząc w aucie Patryka Perettiego, wcześniej zmarli jego rodzice. Sąsiad udzielił szokującego komentarza

Tragiczny wypadek w nocy na krakowskim moście doprowadził do śmierci czwórki mężczyzn, w tym Patryka Peretti, syna Sylwii Peretti z "Królowych życia". Nowe szczegóły w sprawie wstrząsnęły bliskimi ofiar. Ich wypowiedzi łamią serce.

Syn Sylwii Peretti
18.07.2023 09:09 Wysłał wiadomość do żony i niespodziewanie wsiadł do auta Patryka Perettiego. Rodzice ujawnili treść SMS-a

W ubiegłą sobotę na ulicach Krakowa doszło do tragicznego wypadku z udziałem syna Sylwii Peretti znanej z programu "Królowe życia". Oprócz 23-letniego Patryka w samochodzie znajdowało się trzech mężczyzn. Rodzina jednej z ofiar wspomina, co się wydarzyło i jaką wiadomość otrzymała żona.

syn Sylwii Peretti
17.07.2023 18:10 Syn Sylwii Peretti zginął w tragicznym wypadku. Ujawniono pierwsze wstępne wyniki sekcji zwłok

Służby intensywnie pracują nad sprawą wypadku, w jakim zginął syn Sylwii Peretti, Patryk. Szef Prokuratury Okręgowej w Krakowie poinformował właśnie o wstępnych wynikach sekcji zwłok czerech mężczyzn, którzy zginęli w samochodzie. Wiadomo już też na pewno, kto kierował autem w feralnym momencie. 

syn Sylwii Peretti
17.07.2023 17:42 Policja dementuje nieprawdziwe informacje dot. wypadku z udziałem syna Sylwii Peretti. Słowa funkcjonariusza wyjaśniają wiele

W sprawie śmierci syna Sylwii Peretti oraz trzech jego towarzyszy w mediach pojawia się wiele nieprawdziwych doniesień. Policja na bieżąco dementuje największe przekłamania. Teraz służby odniosły się do okoliczności samego wypadku, funkcjonariusz postawił sprawę bardzo jasno. 

Sylwia Peretti podjęła decyzję po śmierci syna, fot. instagram.com/sylwia_peretti
17.07.2023 11:55 Sylwia Peretti w końcu zareagowała. Po tragicznej śmierci syna podjęła decyzję

Sylwia Peretti przeżywa żałobę po śmierci swojego syna, który zginął w tragicznym wypadku samochodowym w Krakowie. Gwiazda “Królowych życia” podjęła radykalną decyzję.

Wypadek Patryka Peretti, fot. instagram.com/sylwia_peretti; Facebook/Kraków PL
17.07.2023 08:42 Co się dzieje z pieszym, który widział wypadek Patryka Peretti? Jest pilny apel w jego sprawie

Patryk Peretti, syn gwiazdy “Królowych życia” Sylwii Peretti, zginął w tragicznym wypadku samochodowym. Na nagraniu ze zdarzenia widać, że na chwilę przed tragedią, nieopodal rozpędzonego auta pojawia się pieszy. Co ciekawe, wciąż nie udało się go zidentyfikować.