Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Sylwia Peretti

Sylwia Peretti

Sylwia Peretti
16.07.2023 19:23 Menadżer Sylwii Peretti ponownie zabrał głos. Wyjaśnił, że doszło do pomyłki, odniósł się do najnowszych doniesień

Patryk, syn Sylwii Peretti, zginął w Krakowie, kiedy jego samochód dachował na bulwarach koło Mostu Dębnickiego. Tuż po zdarzeniu menadżer pogrążonej w żałobie matki podzielił się stwierdzeniem, z którego teraz się tłumaczy. Odniósł się do doniesień policji.

syn Sylwii Peretti
16.07.2023 16:16 Syn Sylwii Peretti zginął w wypadku. Strażak, który był na miejscu zdarzenia, zabrał głos. Jego słowa porażają

Syn Sylwii Peretti zginął w wypadku samochodowym w centrum Krakowa. Teraz wychodzi na jaw coraz więcej szczegółów dotyczących zdarzenia, do jakiego doszło w nocy z piątku na sobotę. W sprawie wypowiedział się strażak, który zajmował się wrakiem samochodu.

Sylwia Peretti przyznała, że w przeszłości odebrano jej prawo jazdy, fot. instagram.com/sylwia_peretti
16.07.2023 14:07 Tyle punktów karnych dostała Sylwia Peretti. Zabrali jej prawo jazdy. Nagranie sprzed dwóch lat krąży w sieci

Sylwia Peretti mierzy się ze stratą syna, który zginął w wypadku samochodowym. 23-latek był wielkim miłośnikiem motoryzacji, jednak jak twierdzą krakowscy internauci, zdarzało mu się omijać przepisy prawa drogowego. Okazuje się, że również gwiazda “Królowych życia” miewała za kółkiem “ciężką nogę”.

Sylwia Peretti miała bardzo dobrą relację z synem, fot. KAPiF; instagram.com/sylwia_peretti
16.07.2023 11:14 Syn prowadził Sylwię Peretti do ołtarza. Słowa matki o ich relacji łamią serce. Łzy napływają do oczu

Sylwia Peretti mierzy się z niewyobrażalną osobistą tragedią. W nocy z piątku na sobotę w Krakowie doszło do śmiertelnego wypadku, w którym życie stracił jej syn. Gwiazda “Królowych życia” miała ze swoim potomkiem wzorową relację.

Sylwia Peretti straciła syna w tragicznym wypadku, fot. KAPiF; Facebook/Patryk Peretti
16.07.2023 10:02 Włamali się na stare konto syna Sylwii Peretti. Umieścili wstrząsające nagrania. Kolejny cios dla bliskich Patryka

Nieznany sprawca dokonał włamania na jedno z poprzednich kont na Instagramie należące do zmarłego syna Sylwii Peretti. Haker opublikował na profilu wstrząsające nagrania.

Sylwia Peretti mierzy się ze stratą syna, fot. instagram.com/sylwia_peretti, KWP Kraków
16.07.2023 08:16 Nowe informacje ws. tragicznej śmierci syna Sylwii Peretti. "To auto często tak się poruszało po krakowskich ulicach"

Nie żyje syn Sylwii Peretti. Mężczyzna podróżował jako pasażer w swoim renault megane ulicami Krakowa, gdy w pewnym momencie kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Zginęli wszyscy znajdujący się w aucie. W sieci pojawiły się wstrząsające informacje, które mogą rzucać nowe światło na tragedię.

Syn Sylwii Peretti
15.07.2023 20:26 Syn Sylwii Peretti zginął w wypadku. To działo się wewnątrz samochodu tuż przed tragedią, nagranie trafiło do sieci

Pojawiły się pierwsze nagrania z wnętrza samochodu, w którym znajdował się syn Sylwii Peretti. Na fragmentach widać, jak kierowca przekracza prędkość i łamie kolejne przepisy ruchu drogowego. Do prawdziwej tragedii doszło w zaledwie kilka chwil później.

Sylwia Peretti
15.07.2023 18:08 Serce pęka na widok tego, co znaleźliśmy na profilu Sylwii Peretti. Fanom brakuje już łez

Wiadomość o śmierci syna Sylwii Peretti poruszyła internautów, którzy znają jego mamę z programu "Królowe życia". Po przekazaniu szczegółów w sprawie tragicznego wypadku widok na profilu celebrytki zaskakuje. Taka reakcja obserwatorów może przytłaczać.

Syn Sylwii Peretti
15.07.2023 17:17 Tym przed śmiercią zajmował się syn Sylwii Peretti. Patryk miał wielkie serce, pomagał innym

Wiadomość o tragicznym wypadku samochodowym z udziałem syna Sylwii Peretti pogrążyła w żałobie tysiące internautów. 23-letni Patryk od dawna interesował się motoryzacją, a wolnych chwilach nie próżnował. Właśnie powiadomiono o jego innych aktywnościach.

Sylwia Peretti z synem, fot. instagram.com/sylwia_peretti
15.07.2023 14:05 Mamy informacje od policji ws. wypadku syna Sylwii Peretti. Koszmarne zdjęcie, tak wygląda samochód po tragedii

Syn gwiazdy “Królowych życia” Sylwii Peretti zmarł w wypadku samochodowym. Mł. insp. Sebastian Gleń z krakowskiej policji przekazał Światowi Gwiazd szczegóły dotyczące tragicznego zdarzenia.

Syn Sylwii Peretti nie żyje, fot. canva, instagram.com/sylwia_peretti
15.07.2023 10:58 Syn Sylwii Peretti nie żyje. Miał zaledwie 23 lata, mężczyzna zginął w wypadku samochodowym

Syn Sylwii Peretti nie żyje. 23-latek zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę w Krakowie przy Moście Dębnickim. Mężczyzna był pasażerem w pojeździe.

Sylwia Peretti
11.12.2021 01:00 "Królowe życia": Sylwia Peretti walczy o swój wygląd po nieudanej operacji. Pokazała zdjęcia

Sylwia Peretti – jedna z byłych uczestniczek "Królowych życia" – postanowiła poddać się kolejnemu zabiegowi medycyny estetycznej. Tym razem miał on jednak na celu poprawienie poprzednich, niezbyt udanych lekarskich interwencji. O okolicznościach operacji opowiedziała – jak zwykle – w mediach społecznościowych.

Sylwia Peretti
11.10.2021 02:00 Sylwia Peretti poddała się kosztownemu zabiegowi. Nie wygląda to dobrze

Sylwia Peretti zyskała sławę dzięki serialowi "Królowe życia". Chociaż gwiazda zrezygnowała z udziału w formacie już po dwóch sezonach, to wystarczyło, by na stałe zaistnieć w show-biznesie. Na Instagramie śledzi ją już ponad 200 tysięcy internautów. Ostatnio podzieliła się z nimi efektami zabiegu upiększającego. Sylwia Peretti jest bardzo aktywna na swoim Instagramie i często dzieli się z fanami wieloma momentami ze swojego życia. Tym razem gwiazda postanowiła relacjonować swoje samopoczucie po laserowym odmładzaniu skóry twarzy.