Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Sylwia Peretti

Sylwia Peretti

Sylwia Peretti tatuaż po synu
26.10.2023 18:03 Sylwia Peretti pokazała jedyną pamiątkę po synu. Tylko tyle zostało jej po tragicznej śmierci Patryka…

Sylwia Peretti pokazała pamiątkę, jaka została jej po tragicznie zmarłym synu. Zdjęcie opublikowane na łamach “Vivy!” wzrusza do łez, tak samo jak wywiad z bohaterką “Królowych życia”, która w lipcu straciła jedyne dziecko.

Sylwia Peretti po śmierci syna przerwała milczenie, fot. AKPA; instagram.com/sylwia_peretti
26.10.2023 11:12 Szokujące wyznanie Sylwii Peretti po śmierci syna. Ujawniła, kto jest winny tragedii. "Pierwszy i ostatni raz"

Sylwia Peretti w kilka miesięcy po śmierci syna udzieliła wywiadu, w którym podzieliła się swoją smutną refleksją dotyczącą tragedii. Zdradziła też, czy spotkała się z rodzinami ofiar wypadku.

Sylwia Peretti
24.10.2023 18:58 PIERWSZY wywiad Sylwii Peretti po śmierci jedynego syna: "Straciłam sens życia". Żałuje jednego

Sylwia Peretti zniknęła z mediów od czasu wypadku jej syna, w którym zginął on oraz trzech jego kolegów. Teraz zdobyła się na pierwszy wywiad od czasu śmierci Patryka Peretti. Pogrążona w żałobie matka już nie brzmi jak „Królowa życia”. Co wyznała w rozmowie?

Dlaczego nie przesłuchano świadka ws. wypadku syna Peretti?
10.10.2023 15:47 NOWE fakty ws. wypadku syna Sylwii Peretti. Co ze świadkiem zdarzenia? Prokuratura wyjaśnia!

Sylwia Peretti w wypadku straciła jedynego syna Patryka Peretti. Śledztwo trwa już kilka dobrych tygodni. Dlaczego nie przesłuchano świadka wypadku? Prokuratura wyjaśnia.

Co się dzieje z Sylwią Peretti?, fot. KAPIF/Instagram
25.09.2023 20:56 Co dzieje się z Sylwią Peretti? Po poruszającym wpisie głos zabrał menadżer

Co się dzieje z Sylwią Peretti po śmierci syna? Zamieściła poruszający wpis, który zaniepokoił jej fanów. Teraz do całej sprawy odniósł się jej menadżer.

Sylwia Peretti
24.09.2023 19:40 Sylwia Peretti nie może zrozumieć jednego. Do końca życia będzie sobie zadawała TO pytanie

Sylwia Peretti od czasu śmierci syna milczała. Nie odzywała się w sieci, nie udzielała wywiadów. Teraz wróciła na Instagram i opublikowała nowy wpis. Jej słowa łamią serce na kawałki. Matka Patryka Peretti zadaje sobie tylko jedno pytanie, analizując wypadek.

Sylwia Peretti żegna syna
24.09.2023 17:41 "Nie umiem bez Ciebie żyć". Sylwia Peretti przerywa milczenie po śmierci syna. Rozrywające serce wyznanie matki

Sylwia Peretti przerywa milczenie. Napisała post pierwszy raz od tragicznej śmierci swojego syna Patryka. Co opublikowała zrozpaczona matka?

Sylwia Peretti i Patryk Peretti
19.09.2023 13:08 Nowe informacje ws. wypadku syna Peretti. Jechał z zupełnie inną prędkością niż podawano?

Pojawiły się nowe informacje odnośnie wypadku syna Sylwii Peretti. Dziennikarze RMF FM dotarli do aktualnych ustaleń śledczych. Patryk Peretti jechał z inną prędkością niż na początku podawano? Co przekazali dziennikarze?

Grób syna Sylwii Peretti
14.09.2023 16:42 Zniszczenia na grobie syna Sylwii Peretti. Aż nie chce się wierzyć, że ktoś pozwolił sobie na coś takiego

Smutne odkrycie na grobie syna Sylwii Peretti. Doszło do zniszczeń, które budzą pewne podejrzenia. O szczegółach poinformował “Super Express”.

Nowe informacje w sprawie wypadku syna Sylwii Peretti, fot. KWP Kraków; instagram.com/sylwia_peretti
13.09.2023 09:16 Wypadek syna Sylwii Peretti. Świadek odnaleziony, śledczy właśnie o wszystkim poinformowali. "Udało się ustalić nowe okoliczności"

Tragicznym wypadkiem samochodowym syna Sylwii Peretti żyła cała Polska. Choć śledczy zdołali ustalić część okoliczności zdarzenia, nie wszystko zostało wyjaśnione. Teraz służby informują, że śledztwo znalazło się w kluczowym momencie.

Sylwia Peretti
12.09.2023 20:06 Nowe informacje ws. wypadku syna Sylwii Peretti. Prokuratura wydała oświadczenie. Będzie przełom?

Wypadek syna Sylwii Peretti na krakowskim moście nadal nie jest zamkniętą przez policję sprawą. W zdarzeniu pojawiają się coraz to nowe szczegóły. Prokuratura skomentowała uczestnictwo w wydarzeniu pieszego. Czy za jego próbę przejścia przez ulicę mogą grozić konsekwencje? 

Grób syna Sylwii Peretti
07.09.2023 23:28 Tak wygląda grób syna Sylwii Peretti dwa miesiące po pogrzebie. Wzruszające

Syn Sylwii Peretti zginął w wypadku samochodowym. Tragedia młodego mężczyzny była komentowana przez cały kraj. Jak niemal dwa miesiące po pogrzebie wygląda jego grób?

Laluna / Sylwia Peretti
30.08.2023 22:24 Szokujące wyznanie Laluny po wypadku syna Sylwii Peretti: "Też tak zapie***lałam samochodem. Reanimowali mnie"

Laluna, czyli Katarzyna Alexander, gwiazda programów „Królowe życia” oraz „Diabelnie boskie” słynie z mocnego charakteru oraz uwielbienia do luksusu. A co ma do powiedzenia na poważne tematy? W rozmowie z dziennikarzem Świata Gwiazd niezwykle szczerze wypowiedziała się o wypadku syna Sylwii Peretti.

Sylwia Peretti
28.08.2023 18:10 Sylwia Peretti musiała podjąć koleją trudną decyzję. To musiało się tak skończyć

Sylwia Peretti po tragicznych wydarzeniach z udziałem jej syna zupełnie zmieniła swój styl życia. Internauci nie mają co liczyć na kontakt z gwiazdą, a niedawno podjęła kolejną trudną decyzję. Choć w przeszłości łączyła z synem ogromną pasję, dziś rezygnuje z jednego z symboli tego hobby.

Sylwia Peretti, Patryk Peretti
22.08.2023 18:16 Przełom w sprawie wypadku syna Sylwii Peretti. Policja w końcu znalazła świadka! Aż trudno uwierzyć, kim się okazał

Sprawa wypadku syna Sylwii Peretti nadal wzbudza wiele emocji. Choć od tragicznego zdarzenia minął już ponad miesiąc, wiele szczegółów nadal nie zostało ujawnionych. Policja ma jednak nowe źródło informacji, które może pomóc ustalić, co stało się letniego wieczoru. Aż trudno uwierzyć, kim jest świadek!

Sylwia Peretti
13.08.2023 08:03 To koniec plotek o Sylwii Peretti. Menadżer przekazał, co się z nią dzieje. Przykre wieści

Menadżer Sylwii Peretti opowiedział, co się z nią dzieje. Gwiazda "Królowych życia" od miesiąca boryka się ze stratą syna, który zginął w niebezpiecznym rajdzie po Krakowie. Rozwiano także domysły na temat żałoby matki.

Sylwia Peretti
12.08.2023 11:04 W głowie się nie mieści, co pojawiło się na grobie Patryka Peretti. Ten wymowny symbol budzi skrajne emocje

Sylwia Peretti od blisko miesiąca przeżywa prawdziwą tragedię po śmierci jedynego syna. Grób mężczyzny nadal wzbudza wiele emocji. To, co niedawno się tam pojawiło, przyprawia o dreszcze. 

Sylwia Peretti unika odwiedzin grobu syna? Fot. goniec.pl, KAPiF; instagram.com/sylwia_peretti
11.08.2023 13:10 Sylwia Peretti unika odwiedzin grobu syna? Powód jest okropny

Sylwia Peretti przechodzi przez wyjątkowo trudny okres swojego życia. W połowie lipca zginął jej ukochany syn Patryk. Okazuje się, że gwiazda nie może nawet odwiedzić grobu zmarłego. Powód jest zatrważający.

Sylwia Peretti
10.08.2023 16:58 Sąsiedzi Sylwii Peretti przerwali milczenie. Aż nie chce się wierzyć w to, co mówią o jej synu

Sylwia Peretti nadal przeżywa tragiczny wypadek samochodowy, w którym zginął jej jedyny syn. Sąsiedzi "Królowej życia" po czasie zaczęli coraz śmielej wypowiadać się na temat poczynań Patryka. Jak się zachowywał?

Wypadek Patryka Peretti. Na ile wyceniono zniszczenia?
10.08.2023 11:24 Wyceniono zniszczenia po wypadku Patryka Peretti. Już wiadomo, kto zapłaci ogromną kwotę

Wyceniono zniszczenia, jakie powstały w wyniku wypadku wypadku Patryka Peretti. Kto za nie zapłaci? Czy odzyskanie pieniędzy będzie w ogóle możliwe?

Samochód syna Sylwii Peretti
08.08.2023 15:56 Wstrząsające odkrycie w aucie syna Peretti. Pasażerowie nie mieli szans na przeżycie

Patryk Peretti zginął w wypadku samochodowym. Teraz pojawiły się nowe informacje o tragedii. W aucie dokonano wstrząsającego odkrycia.

Sylwia Peretti
31.07.2023 17:39 Sylwia Peretti dwa lata temu wzięła ślub, teraz przeżywa najtrudniejsze dni. Do ołtarza prowadził ją ukochany syn

Sylwia Peretti przeżywa właśnie bardzo gorzki okres. Gdyby nie śmierć jej syna, obchodziłaby właśnie najpiękniejszą rocznicę w swoim życiu, w której zresztą towarzyszył jej Patryk. Niestety, tragiczny wypadek zaprzepaścił wszelką radość. Poniżej wszystkie szczegóły i zdjęcia z uroczystości, która teraz skażona jest smutkiem. 

Grób Patryka Peretti, fot. Goniec.pl
28.07.2023 17:44 Grób Patryka Peretti tydzień po pogrzebie. Tak wyglądał jeszcze wczoraj, dziś to już inne miejsce

Jak wygląda grób Patryka Peretti tydzień po pogrzebie? W miejscu pochówku syna Sylwi Peretti zaszły zmiany. Dziś to już inne miejsce.

Nowe ustalenia w sprawie wypadku Patryka Perettiego, fot. instagram.com/sylwia_peretti; KWP Kraków
28.07.2023 08:17 Pies tropiący sprawdzi, czy w aucie Patryka Peretti znajdowały się niedozwolone środki. To nie koniec najnowszych ustaleń

Patryk Peretti, syn gwiazdy “Królowych życia”, zginął w tragicznym wypadku w Krakowie. Biegli badają, jakie czynniki mogły mieć wpływ na doprowadzenie do tragicznego zdarzenia. Zaangażowany ma zostać również pies tropiący.

Jak wygląda grób Patryka Peretti po zdewastowaniu?, fot. Goniec.pl
26.07.2023 12:22 Tak dziś wygląda grób Patryka Peretti. Pierwsze zdjęcia po doniesieniach o zdewastowaniu

Jak wygląd grób Patryka Peretti dobę po zdewastowaniu? Kto go zniszczył? Sprawdziliśmy, co dzieje się w miejscu pochówku syna Sylwii Peretti.

Sylwia Peretti na pogrzebie syna, fot. Świat gwiazd Exclusive
26.07.2023 12:00 Zdewastowano nie tylko grób, ale i serce Sylwii Peretti. "Kochała czasem zbyt mocno i ślepo"

Śmierć syna Sylwii Peretti wciąż budzi sporo emocji w mediach. Najnowszy komentarz, jaki pojawił się w sprawie, nie uciszy krytyków, chociaż jest mocnym apelem skierowanym właśnie do nich.

Patryk Peretti
25.07.2023 18:22 Zdewastowano grób Patryka Peretti. To, co zrobiono Sylwii, jest równie okrutne. W sprawę zaangażowały się służby

21 lipca odbyło się ostatnie pożegnanie Patryka Peretti, syna uczestniczki „Królowych życia”, który zginął w tragicznym wypadku samochodowym. Od pogrzebu minęło zaledwie kilka dni, a na cmentarzu zdążyło już dojść do okropnego aktu wandalizmu. Menadżer Sylwii Peretti potwierdził, że mogiła, w której spoczął 24-latek, została zdewastowana.

Sylwia Peretti
25.07.2023 09:03 To najmroczniejszy okres w życiu Sylwii Peretti. Trudno uwierzyć, co spotkało ją po śmierci syna

Życie Sylwii Peretti w ciągu ostatniego tygodnia wywróciło się do góry nogami z powodu śmierci jedynego syna. 24-letni Patryk Peretti był kierowcą żółtego renault, biorącego udział w kolizji. Teraz pogrążona w żałobie matka musi mierzyć się z kolejnym ciosem.