Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nowe informacje ws. wypadku syna Peretti. Jechał z zupełnie inną prędkością niż podawano?
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 19.09.2023 13:08

Nowe informacje ws. wypadku syna Peretti. Jechał z zupełnie inną prędkością niż podawano?

Sylwia Peretti i Patryk Peretti
Sylwia Peretti z synem fot,. Instagram/Facebook

Pojawiły się nowe informacje odnośnie wypadku syna Sylwii Peretti. Dziennikarze RMF FM dotarli do aktualnych ustaleń śledczych. Patryk Peretti jechał z inną prędkością niż na początku podawano? Co przekazali dziennikarze?

Wypadek syna Sylwii Peretti

Syn Sylwii Peretti zginął w tragicznym wypadku samochodowym 15 lipca. Tym zdarzeniem od ponad dwóch miesięcy żyje opinia publiczna. W szokującej tragedii zginęło czterech młodych mężczyzn. 

Pojazdem w momencie zdarzenia kierował 23-letni syn celebrytki znanej z programu “Królowe życia”. Auto, które miało aż trzykrotnie przekroczyć dozwoloną prędkość, rozbiło się Krakowie w okolicy mostu Dębnickiego. Z jaka prędkością poruszało się żółte renault Mégane? Są nowe ustalenia.

Sylwia Peretti musiała podjąć koleją trudną decyzję. To musiało się tak skończyć Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Patryk Peretti był pod wpływem alkoholu?

W toku śledztwa pojawiły się informacje o tym, że kierowca był pijany. W organizmie miał aż 2,6 promila alkoholu. 

Kierujący autem w moczu miał 2,6 promila alkoholu. Jeden z pasażerów miał we krwi 1,3 promila, a w moczu - 1,6 promila. Drugi pasażer - 1,4 we krwi, 1,2 w moczu. Trzeci pasażer był trzeźwy - doprecyzował Leszek Brzegowy z Prokuratury Okręgowej w Krakowie na oficjalnej konferencji.

Wcześniej autem miał kierować trzeźwy pasażer, a do zamiany doszło na 1300 metrów przed śmiertelnym wypadkiem. 

Sylwia Peretti z synem 2.png
Sytlwia Peretti z synem fot. Instagram @sylwiaperetti

Z jaką prędkością jechał Patryk Peretti?

Od dwóch miesięcy analizowany jest każdy szczegół zdarzenia, by odpowiedzieć na jak najwięcej pytań. Prokuratura na bieżąco komentuje postępy w śledztwie. Już po kilku dniach pojawiła się informacja, że auto prawdopodobnie poruszało się po mieście z prędkością 160km/h. Policja zdementowała te doniesienia:

To jest nieprawda, jakiś fake news. Wskazówka prędkościomierza na pewno nie zatrzymała się na takim poziomie. Nie będziemy mówić o dokładnej wartości. Mogę dodać, że była niższa, ale to nie jest wyznacznik w ustaleniu prędkości samochodu w chwili wypadku. Podczas zderzenia wskazówka mogła się samoczynnie przesunąć - wyjaśnił mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.  
 

Teraz do nowych informacji w sprawie prędkości, z jaką poruszał się Patryk, dotarli dziennikarze RMF FM:

Samochód, który rozbił się 15 lipca przy moście Dębnickim w Krakowie, poruszał się z prędkością 162 km/h. Nie odnotowano próby hamowania – wynika z informacji, do których dotarł dziennikarz RMF FM Marek Wiosło - czytamy na rmf24.pl.

Jak przekazano, kierowca prawdopodobnie próbował przejechać przez zwężenie między barierkami na moście, dlatego nie pojawiły się ślady hamowania. 

Samochód syna Sylwii Peretti fot. Facebook Małopolska Policja.jpg
Samochód syna Sylwii Peretti fot. Facebook Małopolska Policja.jpg
Sylwia Peretti z synem 1.png
Sytlwia Peretti z synem fot. Instagram @sylwiaperetti
Sylwia Peretti (2).jpg
Sylwia Peretti fot. KAPiF