Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Patryk Peretti

Patryk Peretti

Sylwia Peretti
15.04.2024 18:11 Sylwia Peretti z mężem na imprezie. Pierwsze wyjście po śmierci syna zaniepokoiło fanów. "Widać rozpacz w oczach"

Mąż pokazał zdjęcia z Sylwią Peretti. Gwiazda TTV wyszła na imprezę pierwszy raz po tragicznej śmierci syna. Fani są zaniepokojeni jej wyglądem. W oczach dostrzegli smutek.

Sylwia Peretti
24.02.2024 19:07 Tragedia Sylwii Peretti popchnęła ją do desperackiego kroku? W tle miliony złotych

Sylwia Peretti wciąż nie podniosła się po śmierci syna. Patryk zginął w wypadku ponad pół roku temu. Czy pogrążona w żałobie matka zdecydowała się na desperacki krok? Poniżej przykre doniesienia prasowe.

Mąż Sylwii Peretti przerywa milczenie, fot. KAPiF
07.02.2024 12:14 Mąż Sylwii Peretti przerywa milczenie. Zniknął po śmierci pasierba. Teraz padło szczere wyznanie

Sylwia Peretti i jej mąż po śmierci syna gwiazdy, zdecydowali się na odpoczynek od mediów społecznościowych. Przez jakiś czas ich profile na Instagramie milczały. Teraz mężczyzna, którego celebrytka nazywa swoim “aniołem”, postanowił przemówić.

Sylwia Peretti, fot. KAPiF; instagram.com/sylwia_peretti
05.02.2024 09:26 Przejmujące wideo na profilu Sylwii Peretti. To stało się po śmierci syna. Aż ciarki przechodzą

Sylwia Peretti przeżywa żałobę po stracie ukochanego syna, który zginął w tragicznym wypadku, do którego doszło w lipcu w Krakowie. W niedzielę gwiazda opublikowała w swoich mediach społecznościowych poruszające nagranie. Te odwiedziny to ważny symbol.

Sylwia Peretti i Patryk Peretti
02.01.2024 14:06 Nowe ustalenia ws. wypadku Patryka Peretti. Prokuratura wydała komunikat. Sprawa szybko się nie skończy

Patryk Peretti zmarł pół roku temu w tragicznych okolicznościach. Prokuratora wciąż bada sprawa, jednak ma problemy na swojej drodze. Szczegóły.

Sylwia Peretti
26.12.2023 20:46 Smutne święta Sylwii Peretti. To zdjęcie na zawsze wbije się w pamięć: "Wrzeszczę z niemocy"

Sylwia Peretti ostatnio pokazała wiele archiwalnych zdjęć świątecznych ze swoim synem Patrykiem. Teraz jednak opublikowała inną fotografię, która szczególnie rozdziera serce na pół. Co znajduje się w kadrze?

Sylwia Peretti
17.12.2023 21:33 Tak wygląda dziś Sylwia Peretti. Po śmierci syna zmieniła się nie do poznania. "Miejsce matki jest przy dziecku"

Sylwia Peretti w lipcu tego roku straciła syna Patryka. Gwiazda „Królowych życia” jest wciąż w żałobie i prawie nie pokazuje się w mediach. Teraz, tuż przed świętami, opublikowała nowy film. Zmieniła się nie do poznania, rok temu wyglądała jak inna osoba, mamy zdjęcia i nagranie.

Ostatnie święta Sylwii Peretti z synem, fot. KAPIF/IG
04.12.2023 17:30 Rozrywające serce sceny przy choince Sylwii Peretti. Pokazała, co jej syn zrobił w swoją ostatnią Wigilię. "Wspomnień nie można przytulić"

Tak wyglądały ostatnie święta Sylwii Peretti z synem. W Wigilię wydarzyło się coś, o czym gwiazda TTV zdecydowała się opowiedzieć publicznie. Pokazała zdjęcia, które dziś nabierają szczególnego znaczenia, a wszystko za sprawą gestu, na jaki zdobył się Patryk.

Sylwia Peretti pokazała wzruszające nagranie
25.11.2023 19:52 Sylwia Peretti pokazała osobiste rzeczy syna. To nagranie wyciska łzy z oczu

Sylwia Peretti pokazała nagranie, a w nim osobiste rzeczy swojego tragicznie zmarłego syna. Co tym razem znalazło się na profilu gwiazdy “Królowych życia”?

Sylwia Peretti
08.11.2023 21:56 Zniszczył grób syna Sylwii Peretti. Zapadł wyrok w jego sprawie

Sylwia Peretti musiała mierzyć się nie tylko ze śmiercią jedynego syna, ale i krzywdami, jakich doznała od innych. Grób Patryka Peretti został zdewastowany. Właśnie pojawiły się doniesienia o wyroku, jaki zapadł w tej sprawie.

Do czego wykorzystano śmierć syna Sylwii Peretti?
28.10.2023 21:19 Wstrząsające do czego wykorzystano śmierć syna Sylwii Peretti. Gwiazda miała najgorsze myśli

Sylwia Peretti po śmierci jedynego syna długo milczała. Kiedy jednak udzieliła wywiadu, bardzo się otworzyła. Zdradziła między innymi, do czego wykorzystano tragedię Patryka. Co powiedziała?

Sylwia Peretti
26.10.2023 18:57 Sylwia Peretti wspomina ostatnie słowa syna. "Zdziwił mnie tym wyznaniem"

Sylwia Peretti po trzech miesiącach od śmierci syna wreszcie przerwała milczenie. Gwiazda „Królowych życia” udzieliła pierwszego wywiadu, w którym opowiedziała o tym, jak się teraz czuje. Wyznała też, jak brzmiały ostatnie słowa Patryka Peretti, które usłyszała.

Patryk Peretti
26.10.2023 18:19 Na grobie Patryka Peretti przed 1 listopada zaszły zmiany. Tak teraz wygląda jego miejsce pochówku

Patryk Peretti zginął w wypadku w połowie lipca, wraz z trzema kolegami. Kilka dni później syn Sylwii Peretti spoczął na cmentarzu. Gdzie znajduje się jego grób? Miejsce pochówku tuż przed 1 listopada wygląda zupełnie inaczej, przeszło diametralne zmiany.

Sylwia Peretti tatuaż po synu
26.10.2023 18:03 Sylwia Peretti pokazała jedyną pamiątkę po synu. Tylko tyle zostało jej po tragicznej śmierci Patryka…

Sylwia Peretti pokazała pamiątkę, jaka została jej po tragicznie zmarłym synu. Zdjęcie opublikowane na łamach “Vivy!” wzrusza do łez, tak samo jak wywiad z bohaterką “Królowych życia”, która w lipcu straciła jedyne dziecko.

Sylwia Peretti po śmierci syna przerwała milczenie, fot. AKPA; instagram.com/sylwia_peretti
26.10.2023 11:12 Szokujące wyznanie Sylwii Peretti po śmierci syna. Ujawniła, kto jest winny tragedii. "Pierwszy i ostatni raz"

Sylwia Peretti w kilka miesięcy po śmierci syna udzieliła wywiadu, w którym podzieliła się swoją smutną refleksją dotyczącą tragedii. Zdradziła też, czy spotkała się z rodzinami ofiar wypadku.

Sylwia Peretti
24.10.2023 18:58 PIERWSZY wywiad Sylwii Peretti po śmierci jedynego syna: "Straciłam sens życia". Żałuje jednego

Sylwia Peretti zniknęła z mediów od czasu wypadku jej syna, w którym zginął on oraz trzech jego kolegów. Teraz zdobyła się na pierwszy wywiad od czasu śmierci Patryka Peretti. Pogrążona w żałobie matka już nie brzmi jak „Królowa życia”. Co wyznała w rozmowie?

Co się dzieje z Sylwią Peretti?, fot. KAPIF/Instagram
25.09.2023 20:56 Co dzieje się z Sylwią Peretti? Po poruszającym wpisie głos zabrał menadżer

Co się dzieje z Sylwią Peretti po śmierci syna? Zamieściła poruszający wpis, który zaniepokoił jej fanów. Teraz do całej sprawy odniósł się jej menadżer.

Sylwia Peretti
24.09.2023 19:40 Sylwia Peretti nie może zrozumieć jednego. Do końca życia będzie sobie zadawała TO pytanie

Sylwia Peretti od czasu śmierci syna milczała. Nie odzywała się w sieci, nie udzielała wywiadów. Teraz wróciła na Instagram i opublikowała nowy wpis. Jej słowa łamią serce na kawałki. Matka Patryka Peretti zadaje sobie tylko jedno pytanie, analizując wypadek.

Sylwia Peretti i Patryk Peretti
19.09.2023 13:08 Nowe informacje ws. wypadku syna Peretti. Jechał z zupełnie inną prędkością niż podawano?

Pojawiły się nowe informacje odnośnie wypadku syna Sylwii Peretti. Dziennikarze RMF FM dotarli do aktualnych ustaleń śledczych. Patryk Peretti jechał z inną prędkością niż na początku podawano? Co przekazali dziennikarze?

Grób syna Sylwii Peretti
14.09.2023 16:42 Zniszczenia na grobie syna Sylwii Peretti. Aż nie chce się wierzyć, że ktoś pozwolił sobie na coś takiego

Smutne odkrycie na grobie syna Sylwii Peretti. Doszło do zniszczeń, które budzą pewne podejrzenia. O szczegółach poinformował “Super Express”.

Sylwia Peretti
12.09.2023 20:06 Nowe informacje ws. wypadku syna Sylwii Peretti. Prokuratura wydała oświadczenie. Będzie przełom?

Wypadek syna Sylwii Peretti na krakowskim moście nadal nie jest zamkniętą przez policję sprawą. W zdarzeniu pojawiają się coraz to nowe szczegóły. Prokuratura skomentowała uczestnictwo w wydarzeniu pieszego. Czy za jego próbę przejścia przez ulicę mogą grozić konsekwencje? 

Laluna / Sylwia Peretti
30.08.2023 22:24 Szokujące wyznanie Laluny po wypadku syna Sylwii Peretti: "Też tak zapie***lałam samochodem. Reanimowali mnie"

Laluna, czyli Katarzyna Alexander, gwiazda programów „Królowe życia” oraz „Diabelnie boskie” słynie z mocnego charakteru oraz uwielbienia do luksusu. A co ma do powiedzenia na poważne tematy? W rozmowie z dziennikarzem Świata Gwiazd niezwykle szczerze wypowiedziała się o wypadku syna Sylwii Peretti.

Sylwia Peretti, Patryk Peretti
22.08.2023 18:16 Przełom w sprawie wypadku syna Sylwii Peretti. Policja w końcu znalazła świadka! Aż trudno uwierzyć, kim się okazał

Sprawa wypadku syna Sylwii Peretti nadal wzbudza wiele emocji. Choć od tragicznego zdarzenia minął już ponad miesiąc, wiele szczegółów nadal nie zostało ujawnionych. Policja ma jednak nowe źródło informacji, które może pomóc ustalić, co stało się letniego wieczoru. Aż trudno uwierzyć, kim jest świadek!

Sylwia Peretti
12.08.2023 11:04 W głowie się nie mieści, co pojawiło się na grobie Patryka Peretti. Ten wymowny symbol budzi skrajne emocje

Sylwia Peretti od blisko miesiąca przeżywa prawdziwą tragedię po śmierci jedynego syna. Grób mężczyzny nadal wzbudza wiele emocji. To, co niedawno się tam pojawiło, przyprawia o dreszcze. 

Sylwia Peretti
10.08.2023 16:58 Sąsiedzi Sylwii Peretti przerwali milczenie. Aż nie chce się wierzyć w to, co mówią o jej synu

Sylwia Peretti nadal przeżywa tragiczny wypadek samochodowy, w którym zginął jej jedyny syn. Sąsiedzi "Królowej życia" po czasie zaczęli coraz śmielej wypowiadać się na temat poczynań Patryka. Jak się zachowywał?

Wypadek Patryka Peretti. Na ile wyceniono zniszczenia?
10.08.2023 11:24 Wyceniono zniszczenia po wypadku Patryka Peretti. Już wiadomo, kto zapłaci ogromną kwotę

Wyceniono zniszczenia, jakie powstały w wyniku wypadku wypadku Patryka Peretti. Kto za nie zapłaci? Czy odzyskanie pieniędzy będzie w ogóle możliwe?

Samochód syna Sylwii Peretti
08.08.2023 15:56 Wstrząsające odkrycie w aucie syna Peretti. Pasażerowie nie mieli szans na przeżycie

Patryk Peretti zginął w wypadku samochodowym. Teraz pojawiły się nowe informacje o tragedii. W aucie dokonano wstrząsającego odkrycia.

Sylwia Peretti
31.07.2023 17:39 Sylwia Peretti dwa lata temu wzięła ślub, teraz przeżywa najtrudniejsze dni. Do ołtarza prowadził ją ukochany syn

Sylwia Peretti przeżywa właśnie bardzo gorzki okres. Gdyby nie śmierć jej syna, obchodziłaby właśnie najpiękniejszą rocznicę w swoim życiu, w której zresztą towarzyszył jej Patryk. Niestety, tragiczny wypadek zaprzepaścił wszelką radość. Poniżej wszystkie szczegóły i zdjęcia z uroczystości, która teraz skażona jest smutkiem. 

  • 1
  • 2