Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Przełom w sprawie wypadku syna Sylwii Peretti. Policja w końcu znalazła świadka! Aż trudno uwierzyć, kim się okazał
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.08.2023 18:16

Przełom w sprawie wypadku syna Sylwii Peretti. Policja w końcu znalazła świadka! Aż trudno uwierzyć, kim się okazał

Sylwia Peretti, Patryk Peretti
Nowe szczegóły ws. wypadku syna Sylwii Peretti, fot. telewizjakrakow.pl, Goniec

Sprawa wypadku syna Sylwii Peretti nadal wzbudza wiele emocji. Choć od tragicznego zdarzenia minął już ponad miesiąc, wiele szczegółów nadal nie zostało ujawnionych. Policja ma jednak nowe źródło informacji, które może pomóc ustalić, co stało się letniego wieczoru. Aż trudno uwierzyć, kim jest świadek!

Sylwia Peretti cierpi po śmierci syna

Gwiazda "Królowych życia" od czasu informacji o śmierci syna zupełnie wycofała się z życia publicznego. Po uroczystym pogrzebie Patryka Perettiego, matka regularnie odwiedza grób syna. W tragicznym wypadku w Krakowie zginęło w sumie czterech mężczyzn.

Sylwia Peretti z synem 2.png
Nowe szczegóły ws. wypadku syna Sylwii Peretti, fot. instagram.com/sylwia_peretti/

Kierowca, syn Sylwii Peretti, w czasie wypadku był pod wpływem alkoholu. Przebieg zdarzenia mrozi krew w żyłach, jednak nadal nie są znane wszystkie szczegóły. Policja prowadzi śledztwo. Jest szansa na nową poszlakę.

Dramat Julii Wieniawy chwilę po debiucie w Sopocie. Może już nie wystąpić! "Trzymajcie kciuki"

Wypadek Patryka Peretti to nie koniec przewinień

Zdarzenie z udziałem syna Sylwii Peretti wzbudza sporo kontrowersji ze względu na szereg przepisów drogowych, które zostały złamane podczas niebezpiecznego rajdu. Mieszkańcy, którzy mieli do czynienia z Patrykiem Perettim po wypadku głośno mówili o innych wybrykach mężczyzny.

Warto zaznaczyć, że na chwilę przed straceniem panowania nad żółtym renault monitoring zaobserwował pieszego, który chciał przejść przez ulicę w niedozwolonym miejscu. Chwilę później pojawił się samochód, a mężczyzna cofnął się na trawnik. Dramatyczny finał znają już wszyscy, jednak pojawiły się nowe informacje w sprawie.

Auto Patryka Perettiego.jpg
Nowe szczegóły ws. wypadku syna Sylwii Peretti, fot. KWP Kraków
wypadek-syna-sylwii-peretti-przechodzien.jpg
Nowe szczegóły ws. wypadku syna Sylwii Peretti, fot. telewizjakrakow.pl
Peretti (2).png
Nowe szczegóły ws. wypadku syna Sylwii Peretti, fot. telewizjakrakow.pl

Policja znalazła świadka wypadku syna Sylwii Peretti

Jak donosi nieoficjalnie Polskie Radio, policja weszła już w posiadanie danych osobowych pieszego, który był świadkiem wypadku Patryka Perettiego. Przesłuchanie mężczyzny może nie być jednak łatwym zadaniem.

Ma być on bowiem obcokrajowcem pochodzącym z kraju spoza Unii Europejskiej. W takim przypadku funkcjonariusze muszą zwrócić się o międzynarodową pomoc prawną. Wygląda na to, że nieszybko dowiemy się, co widział pieszy tej feralnej nocy.

Źródło: Polskie Radio