Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zniszczył grób syna Sylwii Peretti. Zapadł wyrok w jego sprawie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.11.2023 21:56

Zniszczył grób syna Sylwii Peretti. Zapadł wyrok w jego sprawie

Sylwia Peretti
Wyrok w sprawie zniszczenia grobu syna Peretti, fot. AKPA; Goniec.pl

Sylwia Peretti musiała mierzyć się nie tylko ze śmiercią jedynego syna, ale i krzywdami, jakich doznała od innych. Grób Patryka Peretti został zdewastowany. Właśnie pojawiły się doniesienia o wyroku, jaki zapadł w tej sprawie.

Grób syna Sylwii Peretti został zdewastowany

Choć wypadek z udziałem Patryka Peretti miał miejsce 15 lipca, tragedią do dziś żyją wszyscy. W zdarzeniu w Krakowie zginęło też trzech innych mężczyzn, którzy byli w samochodzie. Syn Sylwii został pochowany 21 lipca na cmentarzu w Grębałowie. Po ceremonii grób tonął w kwiatach i wieńcach. Szybko jednak doszło do nieprzyjemnego zdarzenia.

Już 22 lipca miejsce pochówku Patryka Peretti zostało znieważone. Choć na początku wszyscy przypuszczali, że zniszczenia były związane z „zemstą” za śmierć trzech kolegów Patryka, którzy zginęli razem z nim, szybko okazało się, że podłoże było zupełnie inne. Kim był 41-latek, który dokonał profanacji tego miejsca?

Teraz sąd wydał wyrok w sprawie mężczyzny, który zniszczył grób. Poniżej szczegóły.

Pogrzeb Patryka Peretti.png
Urna z prochami Patryka Peretti na pogrzebie, fot. YouTube @Goniec
Nowy nagrobek syna Sylwii Peretti. Rzeźba na płycie wstrząsa do głębi! Wstrząsające do czego wykorzystano śmierć syna Sylwii Peretti. Gwiazda miała najgorsze myśli

Kto zniszczył grób Patryka Peretti?

Adam Zajkowski, menedżer Sylwii potwierdził w lipcu 2023, że grób Patryka został zniszczony. Przedstawiciel celebrytki wyznał przy okazji, co spotkało kobietę po śmierci syna.

Czas powiedzieć dość tej obrzydliwej mowie nienawiści, która nigdy nie powinna mieć miejsca, szczególnie w takiej sytuacji. Mówimy tu o cierpiącej matce, która jest na skraju załamania, która straciła swoje jedyne dziecko, a ataki w sieci cały czas się nasilają. Doprowadziło to do tego, że dzień po pogrzebie Patryka jego grób został zdewastowany, a Sylwię straszono – mówił Zajkowski.

 Okazało się, że zatrzymany dopuścił się dewastacji pod silnym wpływem alkoholu. Nie usprawiedliwiał się i zgodził się na poddanie karze. Teraz wiadomo już nie tylko, jaki wyrok usłyszał Jakub G., ale też – co dokładnie zrobił na cmentarzu w Grębałowie.

Wyrok w sprawie zniszczenia grobu syna Sylwii Peretti

Portal Pudelek donosi, że Jakub G. znieważył miejsce pochówku Patryka Peretti poprzez rozrzucenie złożonych tam kwiatów i wiązanek, pozrzucanie zniczy, a następnie oplucie i oddanie moczu na grób. W środę w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Nowej Huty oskarżony usłyszał wyrok.

Sąd uznał mężczyznę za winnego zarzucanych mu czynów. Wydał wyrok ośmiu miesięcy ograniczenia wolności poprzez wykonywanie nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne, w wymiarze 20 godzin miesięcznie. Jakub G. musi też przeprosić pokrzywdzoną Sylwię Peretti na piśmie za swój czyn w ciągu miesiąca od uprawomocnienia się wyroku.

Grób Patryka Peretti po pogrzebie.jpg
Grób Patryka Peretti w dniu pogrzebu, fot. YouTube @Goniec
Sylwia Peretti z synem.png
Sylwia Peretti z synem Patrykiem, fot. instagram.com/sylwia_peretti
Sylwia Peretti z Patrykiem.png
Sylwia Peretti z synem Patrykiem, fot. instagram.com/sylwia_peretti
Sylwia Peretti.jpg
Sylwia Peretti, fot. Niemiec/AKPA

Źródło: Pudelek