Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Groby Gwiazd

Groby Gwiazd

Tomasz Komenda
29.03.2024 16:12 Odwiedzili grób Komendy przed Wielkanocą. To, co ktoś zostawił, budzi skrajne emocje. I jeszcze ten napis…

Historia Tomasza Komendy zakończyła się nieszczęśliwym finałem. Niesłusznie osądzony mężczyzna został skazany na 25 lat więzienia. Po opuszczeniu zakładu karnego nie nacieszył się wolnością. Zmarł w wieku 46 lat. Miesiąc po pogrzebie na jego grobie pojawił się tajemniczy napis.

Tomasz Komenda
06.03.2024 20:19 Kilka dni po pogrzebie, a na grobie Komendy takie rzeczy. Rodzina nie mogła postąpić inaczej

Tomasz Komenda został pochowany 26 lutego. Jak dziś wygląda jego grób? Z miejsca pochówku zniknął kluczowy element.

Paweł Królikowski
27.02.2024 22:52 W rocznicę śmierci Pawła sprzątali jego grób! Królikowscy całą rodziną na cmentarzu. Antek znów się nie popisał

Paweł Królikowski zmarł po ciężkiej walce z chorobą cztery lata temu. Jak teraz wygląda jego grób? Cała rodzina wybrała się na cmentarz, wcześniej prasa donosiła o skandalicznym stanie nagrobka.

Tomasz Komenda
26.02.2024 21:43 Po pogrzebie Komendy wystosowano wyjaśnienie. Widok przy trumnie zaskoczył żałobników

Tomasz Komenda został dziś pochowany we Wrocławiu. Podczas pogrzebu nie obyło się bez zadziwiających scen. Co działo się podczas ceremonii? Teraz pojawiły się wyjaśnienia.

Ewa Wanat nie żyje
28.01.2024 20:06 Ewa Wanat nie będzie miała grobu! Ponad miesiąc po śmierci dziennikarki jeszcze nie było pogrzebu. Dlaczego?

Ewa Wanat nie żyje. Choć dziennikarka zmarła półtora miesiąca temu, wciąż nie miała pogrzebu. Teraz okazuje się, że grobu też nie będzie! Dlaczego?

Gabriel Seweryn
08.12.2023 19:45 Morze kwiatów na grobie Gabriela Seweryna i... TO. Taki drobiazg, a tak duże wrażenie

Gabriel Seweryn został pochowany 6 grudnia na cmentarzu w Głogowie. Pogrzeb „Króla życia” obfitował w wiele zadziwiających scen i kontrowersyjnych szczegółów, których nie pokazały kamery. Teraz na jego grobie pojawił się niezwykły przedmiot. Niewielki szczegół robi gigantyczne wrażenie. 

pogrzeb Macieja Damięckiego
24.11.2023 16:09 Pogrzeb Macieja Damięckiego. Córka przekazała najnowsze informacje. Rodzina aktora ma wyjątkową prośbę

Pogrzeb Macieja Damięckiego jeszcze niedawno stał pod sporym znakiem zapytania, ze względu na problemy na cmentarzu. Teraz wiadomo już, gdzie i kiedy odbędzie się ceremonia. Dzieci aktora wystosowały bardzo wyjątkową prośbę.

Jerzy Połomski / groby gwiazd
14.11.2023 20:13 Jerzy Połomski doczekał się wyjątkowego nagrobka! Już z daleka widać, że to jego pomnik

Jerzy Połomski zmarł 14 listopada 2022 roku. Na pogrzebie jego grób wyglądał bardzo skromnie, a teraz? Na cmentarzu stoi niezwykły nagrobek. W tle jest jednak dość nieprzyjemna sytuacja.

Sylwia Peretti
08.11.2023 21:56 Zniszczył grób syna Sylwii Peretti. Zapadł wyrok w jego sprawie

Sylwia Peretti musiała mierzyć się nie tylko ze śmiercią jedynego syna, ale i krzywdami, jakich doznała od innych. Grób Patryka Peretti został zdewastowany. Właśnie pojawiły się doniesienia o wyroku, jaki zapadł w tej sprawie.

Cezary Olszewski pogrzeb
04.11.2023 17:14 Poruszające sceny na pogrzebie Cezarego Olszewskiego. Żałobnicy przynieśli ze sobą jedno

Nagła śmierć Cezarego Olszewskiego jest ogromnym ciosem dla polskiego show-biznesu. Prokuratura dopiero niedawno ujawniła przyczyny śmierci tancerza. 4 listopada 2023 odbył się pogrzeb, na którym zjawiły się prawdziwe tłumy. Nie brakowało przyjaciół i gwiazd. Mamy zdjęcia z uroczystości.

Mateusz Murański
01.11.2023 22:11 Śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła Polską. Był taki młody... Wspominamy aktora "Lombardu" razem z jego ojcem

Mateusz Murański zmarł 8 lutego 2023 roku, ale jego bliscy oraz fani wciąż nie pogodzili się z jego śmiercią. Aktor i zawodnik MMA nie ma nawet tradycyjnego grobu. Dziś nagle wypowiedział się jego ojciec Jacek.

Krzysztof Krawczyk
01.11.2023 19:09 Grób Krzysztofa Krawczyka nie tonie w kwiatach i zniczach. Andrzej Kosmala pokazał zdjęcia

Krzysztof Krawczyk zmarł ponad 2 lata temu, ale wiele osób wciąż nie może pogodzić się z jego śmiercią. Jak wygląda i gdzie znajduje się jego grób? Nowe zdjęcie miejsca pochówku pokazał Andrzej Kosmala, wieloletni przyjaciel i menadżer artysty. Zaszły gigantyczne zmiany. 

Grób Patryka Peretti
01.11.2023 18:47 Nowy nagrobek syna Sylwii Peretti. Rzeźba na płycie wstrząsa do głębi!

Nowy grób syna Sylwii Peretti. Jak wygląda miejsce spoczynku 24-letniego Patryka Peretti 1 listopada? Zmiany są ogromne i chwytają za serce.

Jan Kulczyk
01.11.2023 17:08 Grób Jana Kulczyka. Tak wygląda miejsce spoczynku najbogatszego Polaka. Widok powala!

Jan Kulczyk na długo przed śmiercią utrzymywał rangę najbogatszego Polaka. Także jego ojciec był znanym biznesmenem. Jak wygląda i gdzie znajduje się grób słynnego przedsiębiorcy? Będziecie bardzo zaskoczeni.

rodzina Beksińskich
01.11.2023 15:42 Tragiczna historia rodziny Beksińskich. Śmierć zabierała ich po kolei

Zwykła klatka schodowa, jakich wiele w warszawskich blokach. A jednak to właśnie na niej dopełnił się los najbardziej znanej rodziny w Polsce. Od lat media mówią o niej jako o przeklętej. W tej historii mroczne obrazy, poruszające tematykę śmierci i samotności są tym najmniej ponurym elementem.

Grób Tadeusza Gołębiewskiego
31.10.2023 20:58 Tak wygląda grób polskiego króla hoteli. Miejsce spoczynku milionera aż kapie od luksusu

Jak wygląda grób polskiego milionera, cukiernika i hotelarza Tadeusza Gołębiewskiego? Przepych i bogactwo! Miejsce spoczynku zdecydowanie się wyróżnia na cmentarzu. Zdjęcia.

Patryk Peretti
26.10.2023 18:19 Na grobie Patryka Peretti przed 1 listopada zaszły zmiany. Tak teraz wygląda jego miejsce pochówku

Patryk Peretti zginął w wypadku w połowie lipca, wraz z trzema kolegami. Kilka dni później syn Sylwii Peretti spoczął na cmentarzu. Gdzie znajduje się jego grób? Miejsce pochówku tuż przed 1 listopada wygląda zupełnie inaczej, przeszło diametralne zmiany.

Piotr Woźniak-Starak
22.10.2023 16:07 Grób Piotra Woźniaka-Staraka to okazałe mauzoleum. Rodzina zadbała o szczególne miejsce pamięci

Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na Mazurach. Nie tylko jego śmierć, ale i miejsce pochówku wywołało swego czasu sporo kontrowersji. Gdzie obecnie jest pochowany zmarły producent? Jego grób to wielkie mauzoleum.

Emilian Kamiński / groby gwiazd
20.10.2023 19:36 Odsłonięto nowy grób Emiliana Kamińskiego. Oryginalny wygląd to hołd, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Wzruszające…

Emilian Kamiński został pochowany w uroczysty sposób, cała ceremonia miała charakter państwowy. Do niedawna jednak grób aktora wyglądał bardzo skromnie. Teraz się to zmieni dzięki niezwykłemu pomnikowi. Jak wygląda teraz nagrobek? Ten hołd wyciska z oczu łzy.

Dariusz Gnatowski / groby gwiazd
20.10.2023 17:26 Nie tak powinien wyglądać grób serialowego Boczka. To już trzy lata od śmierci Dariusza Gnatowskiego

Dariusz Gnatowski zmarł zupełnie niespodziewanie trzy lata temu. 20 października przypadka rocznica śmierci serialowego Boczka. Jak obecnie wygląda grób aktora i gdzie się znajduje? Możecie być bardzo zaskoczeni wyglądem nagrobka…