Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Przejmujące wideo na profilu Sylwii Peretti. To stało się po śmierci syna. Aż ciarki przechodzą
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 05.02.2024 09:26

Przejmujące wideo na profilu Sylwii Peretti. To stało się po śmierci syna. Aż ciarki przechodzą

Sylwia Peretti, fot. KAPiF; instagram.com/sylwia_peretti
Sylwia Peretti, fot. KAPiF; instagram.com/sylwia_peretti

Sylwia Peretti przeżywa żałobę po stracie ukochanego syna, który zginął w tragicznym wypadku, do którego doszło w lipcu w Krakowie. W niedzielę gwiazda opublikowała w swoich mediach społecznościowych poruszające nagranie. Te odwiedziny to ważny symbol.

Wypadek syna Sylwii Peretti

Sylwia Peretti zmaga się z niewysłowioną tragedią. W połowie lipca ubiegłego roku straciła syna Patryka, który zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło nieopodal Mostu Dębnickiego w Krakowie.

24-latek prowadził pojazd, w którym przebywało również trzech jego kolegów. Jak wynika z ustaleń śledczych, auto mogło poruszać się z prędkością nawet 150 km/h w miejscu, w którym ustalone było ograniczenie do 40 km/h.

W pewnym momencie kierowca stracił panowanie nad samochodem, który wypadł z toru jazdy, dachował, a swoją podróż zakończył na betonowym murku na Bulwarze Czerwieńskim. Nikt z obecnych w pojeździe nie zdołał przeżyć. We krwi Patryka Peretti stwierdzono 2,3 promila alkoholu.

Mąż Sylwii Peretti zniknął po śmierci jej syna. Teraz przekazała, co się dzieje. "Nie będę nawet próbować..." Sylwia Peretti opublikowała to równo pół roku po śmierci syna. Wyjechała z kraju. Serce pęka

Sylwia Peretti wraca do mediów społecznościowych

Przez długi czas po zdarzeniu Sylwia Peretti nie komentowała tragedii, jaka spotkała jej syna. Jej media społecznościowe milczały, a bliscy starali się ograniczyć jej dostęp do medialnych informacji, również z uwagi na hejt, jakiego ofiarą padła gwiazda i jej zmarły syn.

Niecałe pięć miesięcy temu celebrytka zdecydowała się wznowić jednak aktywność na Instagramie. Na jej profilu zaczęły pojawiać się czarno-białe zdjęcia, na których zobaczyć mogliśmy również jej potomka, a także przejmujące refleksje.

Sylwia Peretti zdołała również udzielić pierwszego wywiadu magazynowi “Viva!”. Wkrótce później wyjechała za granicę, gdzie najprawdopodobniej pozostaje do dziś, o czym świadczy nowe, chwytające za serce nagranie, które pojawiło się w jej mediach społecznościowych.

Przejmujące wideo na profilu Sylwii Peretti

Na filmiku, który pojawił się na profilu Sylwii Peretti widzimy gwiazdę “Królowych życia” karmiącą gołębia. Filmik opatrzony został ścieżką dźwiękową w postaci utworu “Anioł” grupy Maanam.

Mam tylko jedno skrzydło. To prawie tak jak anioł. A ty masz skrzydło drugie. Rośnie u twoich ramion - śpiewa w piosence Kora Jackowska.

Warto zwrócić uwagę na symbolikę gołębia, który w tradycji biblijnej oznaczał nadzieję i pokój, był znakiem przymierza człowieka i Boga. To właśnie gołębica przyniosła Noemu dobrą nowinę o zakończeniu potopu. Gołąb w Biblii jest też symbolem Ducha Świętego. 

Czyżby Sylwia Peretti chciała zakomunikować nam, że nad jej życiem również ponownie zaczyna wschodzić słońce?

Sylwia Peretti
fot. instagram.com/sylwia_peretti
Sylwia Peretti z synem
Sylwia Peretti z synem Patrykiem, fot. instagram.com/sylwia_peretti
Sylwia Peretti
Sylwia Peretti, fot. KAPiF