Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mąż Sylwii Peretti przerywa milczenie. Zniknął po śmierci pasierba. Teraz padło szczere wyznanie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 07.02.2024 12:14

Mąż Sylwii Peretti przerywa milczenie. Zniknął po śmierci pasierba. Teraz padło szczere wyznanie

Mąż Sylwii Peretti przerywa milczenie, fot. KAPiF
Mąż Sylwii Peretti przerywa milczenie, fot. KAPiF

Sylwia Peretti i jej mąż po śmierci syna gwiazdy, zdecydowali się na odpoczynek od mediów społecznościowych. Przez jakiś czas ich profile na Instagramie milczały. Teraz mężczyzna, którego celebrytka nazywa swoim “aniołem”, postanowił przemówić.

Śmierć syna Sylwii Peretti

Ostatnie siedem miesięcy to dla Sylwii Peretti bez wątpienia najtrudniejszy czas w jej życiu. W lipcu ubiegłego roku straciła syna Patryka, który zginął w wypadku samochodowym nieopodal Mostu Dębińskiego w Krakowie.

Według ustaleń śledczych młody kierowca miał znacznie przekroczyć dozwoloną prędkość, a wóz prowadził, będąc pod wpływem alkoholu. Renault zatrzymało się na betonowym murku na pobliskim bulwarze.

Zarówno Patryk Peretti jak i trzech towarzyszących mu znajomych, nie zdołali przeżyć. Tragedia odcisnęła niewysłowione piętno na gwieździe “Królowych życia”, która na jakiś czas odcięła się od mediów społecznościowych.

Sylwia Peretti z synem
Sylwia Peretti z synem, fot. instagram.com/sylwia_peretti
Przejmujące wideo na profilu Sylwii Peretti. To stało się po śmierci syna. Aż ciarki przechodzą Mąż Sylwii Peretti zniknął po śmierci jej syna. Teraz przekazała, co się dzieje. "Nie będę nawet próbować..."

Mąż Sylwii Peretti wspiera żonę

Sylwia Peretti mogła liczyć na wsparcie bliskich, którzy starali się izolować ją od medialnego zgiełku, który towarzyszył całej sprawie. Dzięki temu łatwiej było jej znieść również hejt, który wylał się w sieci za sprawą informacji o wypadku.

Przy ukochanej żonie czuwał też jej mąż, Łukasz Porzuczek. Mężczyzna stanął na wysokości zadania i nie odstępował swej ukochanej na krok. Gdy gwiazda zdecydowała się wrócić do mediów społecznościowych, w jednym z postów zwróciła się do partnera.

Po ostatnich kilku miesiącach wiem na pewno, że bez niego nie dałabym rady. Gdyby nie on, nie byłoby mnie. Nadal walczę o każdy dzień, a on nadal wytrwale trzyma mnie za rękę, za co dziękuję. Wiem, że obiecał Patrykowi, a on zawsze dotrzymuje słowa i jako jedyny trwa - napisała Sylwia Peretti.

Mąż Sylwii Peretti przerywa milczenie

Zabrać głos postanowił ostatecznie również sam Łukasz Porzuczek. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikował archiwalne zdjęcie, na którym towarzyszy mu Sylwia Peretti i zwrócił się do ukochanej w czułych słowach.

Moja inspiracja, siła, opoka, miłość i najlepsza przyjaciółka w jednym - czytamy w poście męża gwiazdy.

W sekcji komentarzy zaroiło się od wyrazów wsparcia ze strony fanów, którzy podkreślali, że bardzo tęsknią za Sylwią Peretti i cieszą się, że czuwa przy niej “anioł”, którym niewątpliwie jest jej mąż.

  • Taka żona to skarb, choć patrząc na to jak Pan dba o żonkę, to ta opiekuńczość działa w obie strony.
  • Bardzo tęsknię za Panią Sylwią na Insta. Za tym jej “dzień doberek”, za jej śmiechem i za nią całą.
  • Proszę się dobrze nią opiekować, to najpiękniejszy diament o pięknym wnętrzu, który przeżył tak wiele i pomaga innym - czytamy we wpisach internautów.

Zobacz: Poseł PiS podszedł do dziennikarza TVP i zrugał go na wizji. Wszystko szło na żywo

Sylwia Peretti z mężem
Sylwia Peretti z mężem, fot. KAPiF
Sylwia Peretti z mężem
Sylwia Peretti z mężem, fot. KAPiF
Sylwia Peretti z mężem
Sylwia Peretti z mężem, fot. KAPiF