Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rafał Grabias zrobił TO w trzecią miesięcznicę śmierci Gabriela Seweryna. Fani płaczą razem z nim
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 28.02.2024 17:58

Rafał Grabias zrobił TO w trzecią miesięcznicę śmierci Gabriela Seweryna. Fani płaczą razem z nim

Rafał Grabias, fot. KAPiF; instagram.com/gabriel_seweryn
Rafał Grabias, fot. KAPiF; instagram.com/gabriel_seweryn

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn tworzyli parę przez 18 lat. Wkrótce po zakończeniu przygody z programem “Królowe życia” panowie się jednak rozstali. W trzecią miesięcznicę śmierci projektanta, jego dawny ukochany zdobył się na bardzo osobiste wyznanie.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn rozkochali w sobie widzów

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn stanowili jeden z najjaśniejszych punktów popularnego programu TTV “Królowe życia”, który wypromował m.in. takie postaci jak Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, czy Izabela Macudzińska.

Dwójka zakochanych w sobie na zabój mężczyzn, przeżywająca lepsze i gorsze momenty, szybko zyskała ogromną sympatię widzów, którzy chętnie śledzili na ekranie perypetie bohaterów.

Informacja o nieoczekiwanym rozstaniu pary, do którego doszło wkrótce po zakończeniu programu, była dla fanów ciosem. Jeszcze większym wstrząsem okazała się jednak tragedia, do której doszło w listopadzie ubiegłego roku.

Raport prokuratury ws. śmierci Gabriela Seweryna. Sekcja wykluczyła dwie przyczyny Odwiedzili grób Gabriela Seweryna. Oto, co zastali po trzech miesiącach od pogrzebu

Śmierć Gabriela Seweryna wstrząsnęła mediami

28 listopada w mediach społecznościowych Gabriela Seweryna pojawiło się niepokojące nagranie. Zobaczyć mogliśmy na nim projektanta, który płakał, krzyczał i wskazywał na swoją klatkę piersiową, pomstując na pogotowie, które - według jego słów - nie chciało udzielić mu pomocy.

Pogotowie, jaki cyrk odstawia. Zamiast mi pomóc k***a. Zobaczcie, oni tu stoją. Mnie tu dusi i nikt nie chce mi pomóc. Ja naprawdę umrę. Ja chcę, żeby ludzie wiedzieli, jakie mam problemy… Naprawdę pokaż mnie, niech zobaczą, że to ja jestem. Tu mnie dusi - skarżył się gwiazdor.

Wkrótce później projektant udał się do głogowskiego szpitala “na własną rękę”. Na miejscu przyjęto go na oddział, jednak po kilku godzinach od opublikowania w sieci nagrania, zmarł. Przyczyna śmierci wciąż jest nieznana, a sprawę wyjaśnia prokuratura w Legnicy.

Cały czas czynności w tej sprawie są prowadzone. Uzyskujemy kolejne opinie, zlecamy kolejne badania i opinie, żeby uzyskać rzetelny wynik. Wciąż przesłuchujemy w tej sprawie świadków i kompletujemy dokumentację dotyczącą stanu zdrowia pokrzywdzonego - tłumaczył w rozmowie z “Super Expressem” prokurator okręgowy w Legnicy Sebastian Kluczyński.

Rafał Grabias pamięta o Gabrielu Sewerynie

W środę minęły trzy lata od śmierci nieodżałowanego Gabriela Seweryna. Z tej wyjątkowej okazji, na profilu Rafała Grabiasa pojawił się poruszający post zawierający bardzo osobiste wyznanie.

Mężczyzna opublikował wspólne zdjęcie pary. Panowie wyglądają na nim na bardzo szczęśliwych, a ukochany projektanta poprawia mu zapięcie koszuli, co obrazuje to, jak bardzo się o niego troszczył. To jednak podpis fotografii wzbudza największe emocje.

„Miłość nie zawsze kończy się tam, gdzie kończy się związek” - napisał Rafał Grabias, co może świadczyć o tym, że nigdy nie przestał kochać Gabriela Seweryna.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn, fot. KAPiF
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn, fot. KAPiF
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn, fot. KAPiF

Źródło: swiatgwiazd.pl, se.pl