Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Prokuratura o wynikach toksykologicznych Gabriela Seweryna i zarzutach. Komunikat po długim milczeniu
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.01.2024 08:15

Prokuratura o wynikach toksykologicznych Gabriela Seweryna i zarzutach. Komunikat po długim milczeniu

Prokuratura o wynikach toksykologicznych Gabriela Seweryna, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
Prokuratura o wynikach toksykologicznych Gabriela Seweryna, fot. instagram.com/gabriel_seweryn

Gabriel Seweryn zmarł dwa miesiące temu, a okoliczności jego śmierci wciąż budzą burzliwe dyskusje. Po długim milczeniu głos na temat badań toksykologicznych zmarłego zabrała głogowska prokuratura. Co mieli do powiedzenia przedstawiciele służb?

Tajemnicza śmierć Gabriela Seweryna

W niedziele miną dwa miesiące od niespodziewanej śmierci Gabriela Seweryna, znanego projektanta mody, który ogólnopolską rozpoznawalność zyskał dzięki występom w programie “Królowe życia”.

Na kilka godzin przed śmiercią gwiazdor zamieścił w swoich mediach społecznościowych nagranie, które wzbudziło powszechne oburzenie. Skarżył się na nim na silny ból w klatce piersiowej, płakał i pomstował na zespół ratownictwa medycznego, którego samochód znajdował się nieopodal. Twierdził, że pogotowie nie chce udzielić mu pomocy.

Pogotowie jaki cyrk odstawia. Zamiast mi pomóc k***a. Zobaczcie, oni tu stoją. Mnie tu dusi i nikt nie chce mi pomóc. Ja naprawdę umrę. Ja chcę, żeby ludzie wiedzieli, jakie mam problemy… Naprawdę pokaż mnie, niech zobaczą, że to ja jestem. Tu mnie dusi - skarżył się Gabriel Seweryn.

Ostatecznie mężczyzna udał się do szpitala taksówką. W placówce doszło do zatrzymania krążenia i pomimo wszczętej reanimacji, nie udało się uratować życia projektanta. Zmarł w wieku 56 lat.

"Modelki były zaskoczone". Tak zachowywał się Gabriel Seweryn. Znajoma ujawnia całą prawdę Matka Gabriela Seweryna przerywa milczenie. Pogrzeb syna wpędził ją w kłopoty. Miała spore problemy

Śmierć Gabriela Seweryna. Co mogło doprowadzić do zgonu?

Duża część internautów zarzucała zespołowi ratowniczemu, że to brak ich reakcji doprowadził do śmierci Gabriela Seweryna. Przedstawiciele pogotowia odpierają jednak zarzuty, tłumacząc, że medycy byli gotowi udzielić pomocy, jednak ze względu na agresywne zachowanie projektanta i osób mu towarzyszących, oczekiwali na przyjazd policji. Co więcej, zapowiedziano również pozew przeciwko osobom, które dopuściły się hejtu pod adresem ratowników.

Tymczasem przyczyna śmierci gwiazdy “Królowych życia” wciąż pozostaje niewyjaśniona. Po przeprowadzeniu sekcji zwłok nie udało się wskazać jednoznacznego powodu zgonu. Zlecono więc badania toksykologiczne.

Jaki jest stan prac na dzień dzisiejszy? Czy istnieje już jakiś ślad mogący doprowadzić do prawdy na temat odejścia jednej z najbardziej charyzmatycznych postaci programów TTV? Redakcja “Faktu” postanowiła skontaktować się z głogowską prokuraturą.

Co z badaniami toksykologicznymi Gabriela Seweryna?

W rozmowie z “Faktem” zastępca prokuratora rejonowego w Głogowie, Marcin Knurowski poinformował, że wyniki toksykologiczne dotyczące Gabriela Seweryna wciąż nie są jeszcze dostępne.

Przedstawiciel służb zapewnił jednak, że można się będzie ich spodziewać już lada dzień, co oznacza, że już wkrótce pojawi się nowe światło nad kontrowersyjnymi okolicznościami zgonu projektanta.

Postępowanie trwa, czekamy na wyniki badań dodatkowych. Postępowanie toczy się w sprawie, nikomu nie postawiono zarzutów - orzekł Marcin Knurowski.

Zobacz: Czarno-białe zdjęcie u Zosi Zborowskiej. Ten kadr i kilka słów wzruszyły internautów

Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn, fot. instagram.com/gabriel_seweryn

Źródło: fakt.pl