Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Matka Gabriela Seweryna przerywa milczenie. Pogrzeb syna wpędził ją w kłopoty. Miała spore problemy
Karolina Kurek
Karolina Kurek 03.01.2024 15:34

Matka Gabriela Seweryna przerywa milczenie. Pogrzeb syna wpędził ją w kłopoty. Miała spore problemy

Matka Gabriela Seweryna
Gabriel Seweryn z matką fot. KAPiF/Instagram

Pogrzeb gwiazdora “Królowych życia” odbył się 6 grudnia. Jego ostatniemu pożegnaniu towarzyszyła napięta atmosfera. Mama zmarłego wyznała smutną prawdę.

Śmierć Gabriela Seweryna

Znany z programu “Królowe życia” projektant mody zmarł 28 listopada ubiegłego roku. Gwiazdor za późno został przyjęty na szpitalny oddział ratunkowy, gdzie skarżył się na bóle w klatce piersiowej. W niedługim czasie doszło u niego do zatrzymania akcji krążenia.

Przed śmiercią Seweryn wrzucił do sieci nagranie, na którym stwierdził, że ratownicy medyczni nie chcieli udzielić mu pomocy. 

Głos w sprawie zabrał rzecznik prasowy pogotowia w Legnicy:

Nie było odmowy przyjęcia. Zespół był na miejscu i chciał udzielić pomocy, ale z uwagi na agresję i grożenie zespołowi ratownictwa medycznemu przez pacjenta i osoby będące na miejscu, zespół nie podjął czynności. Interwencja policji była z uwagi na to, że zespół czuł się zagrożony z powodu gróźb pacjenta i osób będących na miejscu - przekazał do wiadomości publicznej.

Ostatecznie sprawa trafiła do prokuratury.

Rodzinę Gabriela Seweryna spotkała tragedia. Przestępca nie miał litości. Siostra ujawniła koszmarne szczegóły Partner Gabriela Seweryna zrobił to miesiąc śmierci projektanta. W sieci krąży wideo z jego wybryków

Mieszkanie Gabriela Seweryna okradzione

Miesiąc po śmierci gwiazdora w jego mieszkaniu doszło do włamania. Te smutne doniesienia potwierdziła siostra celebryty:

Mogę potwierdzić, że było włamanie, ale nic więcej w tym momencie nie mogę powiedzieć. Sprawa jest zgłoszona do prokuratury – przekazała w rozmowie z portalem Pudelek.

Siostra zmarłego ujawniła, że złodzieje zabrali z lokalu, należącego do jej brata ubrania, które sam zaprojektował i uszył. Podzieliła się również swoimi przemyśleniami, co do potencjalnych sprawców występku:

Zginęły tylko cenne ubrania Gabrysia, a pozostałe rzeczy nie zostały ruszone. To może świadczyć o tym, że sprawcy wiedzieli, co znajdą w mieszkaniu i w jakich miejscach. Potwierdzam również konieczność wymiany zamków. - powiedziała krewna Seweryna.
 

Teraz na jaw wyszła kolejna przykra sprawa, z jaką musi się mierzyć rodzina zmarłego.

Matka Gabriela Seweryna o pogrzebie syna

Ostatnie pożegnanie Seweryna niestety nie odbyło się w spokojnej atmosferze:

Jest wiele niedomówień dotyczących pochówku. Rodzina nie wynajęła ochrony. To Kamil wynajął ochronę, bo czegoś lub kogoś bardzo się boi. Miejsce było zarezerwowane w zasadzie dla rodziny. Widać to na zdjęciach, że są dwa puste miejsca dla nieobecnych bliskich, a Kamil stoi z ochroną przy trumnie. Próbował iść w kondukcie żałobnym pierwszy. Gdy tylko doszło do tej sytuacji, szwagier wziął go za szmaty i wyrzucił – jak podaje nasz informator.

Oprócz tego pogrzeb gwiazdora okazał się bardzo kosztowny. Na ten temat wypowiedziała się mama projektanta:

ZUS daje tylko 4 tysiące, a to nie wystarczyło. Poszła na to także cała moja emerytura - powiedziała kobieta portalowi “myglogow.pl”.

Gabriel Seweryn, fot. Instagram
Gabriel Seweryn, fot. Instagram
Gabriel Seweryn, fot. Instagram
Gabriel Seweryn, fot. Instagram
Gabriel Seweryn z partnerem Kamilem Biełą, fot. KAPiF
Gabriel Seweryn z partnerem Kamilem Biełą, fot. KAPiF