Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Partner Gabriela Seweryna zrobił to miesiąc śmierci projektanta. W sieci krąży wideo z jego wybryków
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 28.12.2023 21:46

Partner Gabriela Seweryna zrobił to miesiąc śmierci projektanta. W sieci krąży wideo z jego wybryków

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn
Co robi teraz partner Gabriela Seweryna?, fot.

Od pogrzebu Gabriela Seweryna minęły trzy tygodnie. Jego były ukochany Rafał Grabias wciąż jeszcze nie otrząsnął się po śmierci projektanta. A co robi teraz ostatni partner gwiazdora, Kamil? W sieci ujawniono zatrważające informacje.

Jak czuje się Rafał Grabias po śmierci Gabriela Seweryna?

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias byli parą przez niemal dwie dekady. Osiemnaście lat to bardzo dużo czasu, nic więc dziwnego, że nawet po rozstaniu gwiazdorzy programu „Królowe życia” byli sobie bardzo bliscy. W ostatnich tygodniach były partner projektanta wielokrotnie wspominał go w swoich mediach społecznościowych. Teraz odwiedził grób zmarłego. Widać, że nadal nie może pogodzić się z tym, że Seweryna nie ma wśród nas. Nieustannie publikuje w social mediach związane z nim wspomnienia. 

Po rozstaniu z Grabiasem Seweryn związał się z Kamilem. Para była razem przez kilka ostatnich lat, aż do śmierci Versacego z Głogowa. W ostatnim wywiadzie Świat Gwiazd dowiedział się bardzo niepokojących informacji, jakie przekazała nam Edzia z „Królowych życia”. Nie miała dobrego zdania o Kamilu.

Myślę, że jego chłopak, ten nowy partner, nie chciał, żeby on miał innych przyjaciół z naszego programu. Jednak jak miał kontakt ze swoim poprzednim partnerem [Rafał Grabias – red.], to był innym człowiekiem. Ja tak myślę. Zresztą mówiąc szczerze, Gabriel był bardzo fajnym facetem – mówiła nam Edyta. 

Edzia dodała, że Kamil podobno krzyczał w przeszłości na Gabriela.

Kamil bardzo źle się do niego odnosił. Na ulicach ludzie też często widzieli, jak go traktuje. Zresztą też często tam policja przyjeżdżała, bo tam były bijatyki i różne rzeczy – mówiła nasza rozmówczyni.

Do bardzo nieprzyjemnych scen doszło też podczas pogrzebu Seweryna. Według świadka, z jakim rozmawiał Świat Gwiazd, między partnerem zmarłego a członkiem rodziny doszło do szarpaniny, szczegóły poniżej.

Co Rafał Grabias zostawił na grobie Gabriela Seweryna? To dowód ogromnej miłości. Jeszcze te słowa… TYLKO U NAS: Partner rujnował życie Gabriela Seweryna? To przykre, co miało się dziać za zamkniętymi drzwiami. „Kamil był bardzo zły dla niego”

Relacje Kamila i rodziny Gabriela Seweryna

O tym, jakie relacje ma Kamil z rodziną zmarłego projektanta, wyraźnie świadczy to, co wydarzyło się na pogrzebie Gabriela Seweryna. Uroczystość odbyła się 6 grudnia w głogowskim Krzepowie. Niespodziewanie wyszło na jaw, że ktoś wynajął ochronę na wydarzenie. Nie byli to jednak krewni zmarłego, a właśnie Kamil. Według relacji świadka, z którym rozmawialiśmy, mężczyzna się czegoś bał.

Jest wiele niedomówień dotyczących pochówku. Rodzina nie wynajęła ochrony. To Kamil wynajął ochronę, bo czegoś lub kogoś bardzo się boi. Miejsce było zarezerwowane w zasadzie dla rodziny. Widać to na zdjęciach, że są dwa puste miejsca dla nieobecnych bliskich, a Kamil stoi z ochroną przy trumnie. Próbował iść w kondukcie żałobnym pierwszy. Gdy tylko doszło do tej sytuacji, szwagier wziął go za szmaty i wyrzucił. Kamil sobie próbuje uzurpować prawo, że tylko on ma przeżywać żałobę i próbował pokazać, że jest ważniejszy niż inni żałobnicy. – podkreślał nasz informator.

Teraz dotarliśmy do nowych doniesień o tym, co robi Kamil trzy tygodnie po śmierci Gabriela. Mężczyzna pojechał do Zakopanego, żałobę przeżywa w specyficzny sposób. Szczegóły i zdjęcia poniżej.

Gabriel Seweryn z Kamilem
Gabriel Seweryn z Kamilem, fot. Beata Zawadzka/East News

Co robi teraz Kamil, partner Gabriela Seweryna?

Co obecnie robi partner Gabriela Seweryna? W sieci znalazły się zdjęcia i filmy, opublikowane przez znajomą Kamila. Wygląda na to, że mężczyzna bawi się obecnie ze znajomymi w Zakopanem. Spędza czas na wystawnych, zakrapianych kolacjach i zapewne podziwia górskie widoki.

Oczywiście każdy z nas żałobę przeżywa inaczej, a towarzystwo bliskich jest kluczowe w odnalezieniu na nowo sensu w życiu. Nie zmienia to jednak faktu, że Kamil oraz Rafał mają całkowicie różne sposoby na przepracowanie śmierci Gabriela.

Co robi partner Gabriela Seweryna
Partner Gabriela Seweryna w Zakopanem, fot. Instagram
Co robi partner Gabriela Seweryna
Partner Gabriela Seweryna w Zakopanem, fot. Instagram
Co robi partner Gabriela Seweryna
Partner Gabriela Seweryna w Zakopanem, fot. Instagram
Co robi partner Gabriela Seweryna
Partner Gabriela Seweryna w Zakopanem, fot. Instagram
Rafał Grabias, Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot. KAPiF
Gabriel Seweryn z Kamilem
Gabriel Seweryn i Kamil, fot. KAPiF
Rafał Grabias
Rafał Grabias, fot. KAPiF