Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rafał Grabias w podwójnej żałobie. To nie są święta! Serce pękło na zawsze
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.12.2023 15:59

Rafał Grabias w podwójnej żałobie. To nie są święta! Serce pękło na zawsze

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn
Rafał Grabias w żałobie nie tylko po Sewerynie, fot. KAPiF; Instagram

Rafał Grabias przeżywa bardzo smutne święta w tym roku. Nie tylko z powodu odejścia Gabriela Seweryna. Gwiazdor jest w podwójnej żałobie, właśnie zamieścił niezwykle smutny wpis w mediach społecznościowych.

Gabriel Seweryn nie żyje, jak czuje się Rafał Grabias?

Seweryn zmarł całkiem niedawno. Nagła śmierć „Versacego z Głogowa” i jej tragiczne okoliczności wstrząsnęły całą Polską. Ostatnie tygodnie były wyjątkowo trudne dla jego byłego wieloletniego partnera. Grabias spędził z Gabrielem wiele lat. Jego ostatnie wpisy na Instagramie pokazują, że mężczyzna wciąż jest w żałobie.

Okres świąteczny bywa wyjątkowo bolesny dla tych osób, które właśnie kogoś straciły. Nagły brak czyjejś obecności przy choince i głosu składającego bożonarodzeniowe życzenia jest szczególnie dotkliwy. Grabias jest jednak w żałobie nie tylko po Gabrielu. Jego najnowszy wpis pokazał, kogo jeszcze opłakuje, smutne szczegóły poniżej.

Nie lubisz świąt? Oto lista filmów i seriali dla ciebie. Przy nich odpoczniesz od świątecznej gorączki Jak zmieniło się rodzeństwo z Kevina? Większość jest nie do poznania. Tylko jedna z gwiazd nadal gra w filmach

Rafał Grabias w żałobie, kogo stracił?

Gabriel Seweryn zmarł nagle 28 listopada. Teraz śledztwo w sprawie jego odejścia prowadzi prokuratura, a ratownicy medyczni wydają kolejne oświadczenia w sprawie. Życia gwiazdora stacji TTV już jednak nic nie wróci. Co prawda projektant i jego ukochany rozstali się w okolicach 2017 roku, jednak nawet po tym wydarzeniu wciąż byli sobie bliscy.

Najlepszym dowodem na to jest archiwalne zdjęcie, które pokazał Grabias. Pokazuje ono uroczy świąteczny kadr, na którym pozują razem Gabriel i Rafał. Panowie pozują w pasujących do siebie, czerwonych garniturach, na tle choinki. Fotografię opatrzono podpisem „Święta 2018”.

Zdjęcie to znajdziecie poniżej, razem z całkiem inną fotografią. Czyja śmierć była dodatkowym ciosem dla Grabiasa? 

Smutny wpis na Instagramie Rafała Grabiasa

Grabias na Instagramie opublikował nie tylko fotografię z Gabrielem. Oprócz niej na Instastories Rafała znalazła się sklejka zdjęć z członkami zespołu Wham!, czyli autorami świątecznego przeboju „Last Christmas”. Główny wokalista grupy, George Michael, zmarł całkiem niedawno, bo w 2017 roku, w wieku 53 lat.

Oficjalną przyczyną śmierci George'a Michaela była kardiomiopatia rozstrzeniowa z zapaleniem mięśnia sercowego oraz stłuszczenie wątroby. Wśród fanów artysty do dziś jednak nie brakuje teorii spiskowych i wątpliwości, dotyczących jego odejścia. Grabias zestawił jego fotografię ze zdjęciem zmarłego partnera. Czy Gabriela Seweryna czego podobny los?

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn
Instagram Rafała Grabiasa, fot. instagram.com/rafalgrabias
Rafał Grabias, Gabriel Seweryn
Instagram Rafała Grabiasa, fot. instagram.com/rafalgrabias
Rafał Grabias, Gabriel Seweryn
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn, fot. KAPiF
Rafał Grabias, Gabriel Seweryn
Rafał Grabias, fot. KAPiF