Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Czarno-białe zdjęcie u Zosi Zborowskiej. Ten kadr i kilka słów wzruszyły internautów
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 25.01.2024 23:09

Czarno-białe zdjęcie u Zosi Zborowskiej. Ten kadr i kilka słów wzruszyły internautów

Zofia Zborowska
Zofia Zborowska poruszyła fanów, fot. KAPiF; Instagram

Zofia Zborowska opublikowała na Instagramie czarno-białe zdjęcie. To kolejny poważny wpis aktorki, która jeszcze niedawno ogłosiła żałobę w dzień urodzin swojego ojca. O co chodzi tym razem?

Zofia Zborowska: rodzina, dzieci, choroby

Zofia Zborowska jest córką dwojga wielkich aktorów: Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej. Ma też siostrę Hannę. Jakiś czas temu założyła własną rodzinę. W 2019 roku poślubiła siatkarza Andrzeja Wronę. W lipcu 2021 roku para została rodzicami córki Nadziei. W listopadzie 2023 ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka.

Aktorka nie ukrywa przez fanami trudnych tematów. Otwarcie mówiła o tym, że chorowała na depresję. W 2021 roku, w czasie, kiedy była w ciąży, zdiagnozowano u niej chorobę nowotworową skóry, czerniaka. Niezłośliwa zmiana została usunięta. Niedawno w jej rodzinę uderzyło nieszczęście dokładnie w dzień urodzin Wiktora Zborowskiego, szczegóły poniżej.

Zosia Zborowska w smutnych słowach o swoim ojcu. Oto, co ma mu do zarzucenia Zosia Zborowska najpierw pokazywała wielki brzuszek, a teraz pozuje z dwiema dziewczynkami! Ale słodki kadr

Zofia Zborowska zamieściła smutny wpis

Dokładnie w dzień 73. urodzin Wiktora Zborowskiego wydarzyło się coś niezwykle przykrego. To właśnie Zofia, jego córka, przekazała na Instagramie smutne wieści o śmierci przyjaciela.

W 73 urodziny mojego Taty odszedł jego wielki Przyjaciel i Mistrz Janusz Majewski. Ciężko pisać życzenia i się radować w momencie, gdy jego serce płacze. Kochamy Cię Tato bardzo mocno! Zdrowia! Resztę się ogarnie – napisała tego dnia Zborowska.

Teraz także Zofia opublikowała czarno-białe zdjęcie. I znowu sprawa tyczy się niezwykle ważnej, niełatwej kwestii. Szczegóły poniżej.

Zofia Zborowska na Instagramie

Zofia Zborowska tym razem postanowiła włączyć się do niezwykle ważnej akcji. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że los słabszych, zależnych od nas istot jest dla niej niezwykle ważny. Czarno-białe zdjęcie, jakie pojawiło się na jej Instagramie, wpisuje się w ten szlachetny zwyczaj. Postanowiła wspomóc Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim.

Podaruj swój 1,5% podatku, aby móc ratować jak największą ilość bezbronnych zwierząt. One same nie mogą poprosić, proszę ja – brzmi podpis pod zdjęciem. 

Urocza fotografia przedstawia Zborowską, dzielącą się marchewką z osiołkiem. Możecie zobaczyć je poniżej.

Zofia Zborowska, Instagram, smutny post
Zofia Zborowska apeluje na Instagramie, fot. instagram.com/zborowskazofia
Zofia Zborowska, Instagram, smutny post
Zofia Zborowska w ciąży, fot. KAPiF
Zofia Zborowska, Instagram, smutny post
Zofia Zborowska z mamą i siostrą, fot. KAPiF
Zofia Zborowska, Instagram, smutny post
Zofia Zborowska z mężem Andrzejem Wroną, fot. KAPiF