Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Drastyczna metamorfoza gwiazdy "Królowych życia". Na starych zdjęciach jest nie do poznania
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.02.2024 15:04

Drastyczna metamorfoza gwiazdy "Królowych życia". Na starych zdjęciach jest nie do poznania

Izabela Macudzińska
"Królowa życia" nie przypomina już dawnej siebie, fot. Instagram

Gwiazdy programu "Królowe życia" otwarcie mówią o swojej codzienności opływającej w luksusach i zaletach, które daje im wygodne życie. Jedna z bohaterek zmieniła się diametralnie za sprawą zabiegów kosmetycznych. W internecie pojawiły się jej stare zdjęcia. Nikt nie uwierzyłby, że to te same osoby.

Izabela Macudzińska zdobyła rozgłos dzięki programom TTV

Do "celebryckiej elity" dołączyła w 2018 roku, kiedy to pierwszy raz zobaczyliśmy ją w programie "Królowe życia". Podobnie do pozostałych bohaterów udowadniała, że uwielbia codzienność opływającą w luksusach. Szybko zyskała podobną rozpoznawalność co Laluna, Dagmara Kaźmierska czy Gabriel Seweryn.

W TTV brała udział także w innych popularnych tytułach m.in.: "Diabelnie boskie" i "99 - gra o wszystko". Z rzeszą fanów kontaktuje się również za sprawą mediów społecznościowych. To tam mogli zobaczyć jej diametralną metamorfozę.

Izabela Macudzińska bez ogródek opowiadała internautom o zabiegach, którym się poddała, by zdobyć upragniony wygląd. Aż trudno uwierzyć, jak bardzo potrafiła się zmienić. Jej zdjęcia z przeszłości przedstawiają zupełnie inną kobietę.

Brat opływającej w luksusy gwiazdy TVN wyjada ze śmietnika. W programie nie mówiła o nim ani słowa, aż sam przerwał milczenie Gwiazdy "Królowych życia" żegnają Gabriela Seweryna: Laluna, Izabela Macudzińska. Te wpisy łamią serce...

Izabela Macudzińska otwarcie mówiła o zabiegach w Turcji

W kwietniu ubiegłego roku celebrytka ruszyła na podbój Turcji, by poddać się serii operacjom plastycznym. W mediach społecznościowych potrafiła nawet pokazać się obserwatorom z obandażowaną twarzą. 

Co ciekawe Izabela Macudzińska poddała się zabiegom z powodu utraty wagi. Podniesienie brwi, policzków oraz wycinanie powiek to jej sposób na odzyskanie dawnego piękna.

Niestety, efektem schudnięcia jest to, że nie zawsze wszystko wygląda idealnie i tak właśnie jest w moim przypadku, jeżeli chodzi o buzię, o powieki. Jest to zabieg, który będzie unosił brwi razem z policzkami, żeby unieść tę skórę [...]. Wycinane będę miała powieki. Niestety, nie jestem pierwszej młodości - mówiła przed operacją.

Wiadomo, że poddała się zmianom rysów twarzy, ale podczas publikacji aktualnych zdjęć z zagranicznych podróży nie stroni także od retuszu. Od czasu do czasu lubi jednak powrócić pamięcią do "dawnej siebie". Jak wtedy wyglądała?

Jak w przeszłości wyglądała Izabela Macudzińska? Stare zdjęcia wprawiają w osłupienie

Izabela Macudzińska chętnie dzieli się z internautami prywatnością, a także wspomina czasy, kiedy to jeszcze nie była znana jako "królowa życia". W mediach społecznościowych z łatwością można zobaczyć jej zdjęcia z dzieciństwa, gdzie bez makijażu i w naturalnych włosach zupełnie nie przypomina dzisiejszej siebie.

Jako "młoda-dorosła" mogła pochwalić się zgrabną figurą, jednak operacje plastyczne sprawiły, że mało kto poznałby celebrytkę na jej starych zdjęciach.

Takie przypomnienie dla niedowiarków. Tak to ja i moje 21. urodziny i mój tyłek - zapewniała pod jednym z archiwalnych zdjęć.

Mimo drastycznej metamorfozy Izabela Macudzińska emanuje swoim wizerunkiem w mediach społecznościowych. Życie w luksusie przyzwyczaiło ją do pewnych standardów, z których nie potrafi zrezygnować. Czy już ostatecznie pożegnała się z dawną sobą?

Izabela Macudzińska
Izabela Macudzińska nie przypomina już dawnej siebie, fot. Instagram
Izabela Macudzińska
Izabela Macudzińska nie przypomina już dawnej siebie, fot. KAPiF
Izabela Macudzińska
Izabela Macudzińska nie przypomina już dawnej siebie, fot. Instagram
Izabela Macudzińska
Izabela Macudzińska nie przypomina już dawnej siebie, fot. Instagram