Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rozstanie Martyniuków było nieuniknione… Danuta potwierdziła spekulacje fanów. Powód jest bardzo smutny
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.02.2024 13:37

Rozstanie Martyniuków było nieuniknione… Danuta potwierdziła spekulacje fanów. Powód jest bardzo smutny

Danuta Martyniuk
Danuta Martyniuk potwierdziła spekulacje fanów, fot. KAPiF

Danuta i Zenon Martyniukowie od dawna tworzyli zgodne małżeństwo. Ostatnie wydarzenia nieco zmieniły jednak ich dynamikę. Żona słynnego muzyka w mediach społecznościowych potwierdziła spekulacje fanów. Wszystko stało się jasne. Król disco polo będzie musiał pogodzić się z decyzją ukochanej.

Danuta i Zenek Martyniukowie niedawno świętowali 35. rocznicę ślubu

W show-biznesie widywani są od dawna z powodu zawrotnej kariery muzyka. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" 4 lutego 1989 roku w kościele Matki Bożej z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim. Młodzi i zakochani bardzo szybko doczekali się jedynego syna, Daniela.

Pomimo upływu lat wydawało się, że małżeństwo świetnie się dogaduje. Niedawno z okazji 35. rocznicy ślubu Zenon Martyniuk ofiarował wyjątkowy prezent dla żony. Na jej cześć powstał utwór "Będę zawsze tam gdzie Ty". Co więcej, w teledysku pojawiła się Danuta Martyniuk. Od duetu aż biło silne uczucie.

Co więc sprawiło, że duet podjął zaskakującą decyzję o rozstaniu? Żona piosenkarza potwierdziła wszystko w mediach społecznościowych. Internauci przypuszczali, że tak to się skończy.

Danuta Martyniuk musiała poddać się operacji i czeka ją kolejny zabieg. Ból niszczył jej życie Tak mieszka matka Zenka Martyniuka. Stan wnętrz zatrważa. Wszystko pokazano w telewizji

Danuta Martyniuk od lat wspiera męża

Gdy Zenon Martyniuk występował na najważniejszych wydarzeniach w Polsce, przy jego boku z łatwością można było dostrzec Danutę. Wspólnie świętowali nawet premierę filmu o życiu i twórczości "króla disco polo". Dla małżeństwa kobieta była w stanie zrezygnować z kariery i skupić się na rodzinie.

Zenek Martyniuk i Danusia Martyniuk, wyjazd do Hiszpanii, po co pojechali
Danuta i Zenon Martyniukowie, fot. KAPIF

W ostatnim czasie jednak coraz śmielej występowała w show-biznesie. O metamorfozie Danuty Martyniuk rozpisywały się wszystkie media. Małżeństwo coraz częściej podróżowało także po świecie, zachwycając tamtejszą Polonię.

Danuta i Zenek Martyniukowie muszą się rozstać. Dlaczego?

Na horyzoncie Zenka Martyniuka widać kolejną podróż do Stanów Zjednoczonych, tym razem ze względu na organizowany tam Festiwal Disco Polo. Muzyk wybierze się jednak za ocean sam. Co skłoniło małżeństwo do decyzji o rozstaniu?

Jeszcze do niedawna zagraniczna podróż piosenkarza bez żony przy boku byłaby nie do pomyślenia. Ostatnie wydarzenia wymusiły na małżeństwie zmianę planów. W show-biznesie co chwilę słychać o rozstaniu gwiazd, jednak w tym przypadku doszło do smutnego zdarzenia. 

Danuta Martyniuk przeszła przez operację usunięcia uciążliwego haluksa, który sprawiał jej ogromny ból. Po zabiegu niestety musi odpuścić sobie wszelkie aktywności, w tym wielogodzinny lot i życie w biegu, jakie wiąże się z towarzyszeniem mężowi w podróży za ocean:

Mam nogę w ortezie, a lekarze kazali mi głównie siedzieć, co dla mnie jest niepojęte - mówiła w rozmowie z "Faktem".

Mimo to Danuta Martyniuk nadal wspiera męża w mediach społecznościowych. Wśród komentarzy znalazły się pytania, o to czy będzie towarzyszyć mu podczas podróży do USA. Żona piosenkarza tym razem musi odpuścić wyprawę. Zenek Martyniuk z pewnością będzie miał ją blisko serca podczas występu na scenie. 

Danuta Martyniuk
Danuta Martyniuk potwierdziła spekulacje fanów, fot. Facebook
Danuta Martyniuk
Danuta Martyniuk potwierdziła spekulacje fanów, fot. KAPiF
Danuta Martyniuk
Danuta Martyniuk potwierdziła spekulacje fanów, fot. KAPiF
Danuta Martyniuk
Danuta Martyniuk potwierdziła spekulacje fanów, fot. KAPiF

Źródło: Fakt