Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak mieszka matka Zenka Martyniuka. Stan wnętrz zatrważa. Wszystko pokazano w telewizji
Karolina Kurek
Karolina Kurek 16.02.2024 09:23

Tak mieszka matka Zenka Martyniuka. Stan wnętrz zatrważa. Wszystko pokazano w telewizji

Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk z mamą, fot. KAPiF, TVP

Zenek Martyniuk to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Od lat króluje na scenie disco polo. Nie jest tajemnicą, że wokalista dysponuje ogromnymi środkami i mieszka wraz z żoną w pięknym domu. Teraz Martyniuk pokazał w jakich warunkach żyje jego matka. Szok.

Problemy rodzinne Martuniuków

Zenek Martyniuk i jego żona Danuta niedawno świętowali 35. rocznicę ślubu. Przygotowania do tej uroczystości jednak nie minęły im w spokoju. Od początku roku para ma powody do zmartwień, których dostarcza im jedyny syn Daniel. Młody mężczyzna ma na koncie szereg opisywanych przez media afer, w tym głośne rozstanie z byłą żoną, Eweliną.

Pierwsze dni nowego roku były zdominowane przez doniesienia o synu Zenka, który podczas nocy sylwestrowej wdał się w awanturę przed hotelem w Zakopanem. W efekcie został zakuty w kajdanki i zabrany na posterunek policji.

Jakby tego było mało, ostatnio okazało się, że żona piosenkarza ma problemy zdrowotne.

To nie są zwykłe wakacje. Wiemy, po co Martyniukowie polecieli do Hiszpanii. Danuta ledwo chodzi, ale to misja specjalna Martyniukowie szaleją z synem na urlopie w Hiszpanii. Takich scen z ich udziałem się nie spodziewaliśmy

Operacja Danuty Martyniuk

Żona Marytniuka przez jakiś czas musiała się mierzyć z haluksami, które ogromnie dały jej się we znaki. Ostatecznie Danuta poddała się operacji, by jej usunąć. Kobieta nie mogła z tego powodu normalnie funkcjonować, ale mąż zadbał, by niczego jej nie brakowało.

Zenek wraz z rodziną udał się na wakacje do Hiszpanii, co było zaskakującym krokiem, jeśli pomyśleć o jego żonie, która jeszcze w pełni nie doszła do siebie po przebytym zabiegu. Nasza redakcja podjęła kroki, by poznać przyczynę.

Bardzo możliwe, że wspólnie wybierają kreację na wielkie wesele, które rodzina Martyniuków i Jamiołkowskich wyprawiają swoim dzieciom. Już dawno pozwolili im na kameralny ślub na Bali, ale na weselu chcą się bawić i zaprosić znajomych. Poza tym teraz Zenek ma akurat lukę w grafiku koncertowym – ujawnia nasza informatorka.

W takich warunkach mieszka mama Zenka Martyniuka

Niedawno w telewizji wyemitowano nowy odcinek kultowej "Sprawy dla reportera", a w nim ekipa programu złożyła wizytę matce Zenka Martyniuka, podczas której on również był obecny. Telewidzowie mieli okazję zobaczyć, jak wygląda rodzinny dom muzyka, zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz.

Warunki w jakich mieszka mama Zenka są skromne, od razu widać, że od lat nie były tam przeprowadzane większe prace remontowe. Dom wygląda jak ze “starych czasów”, o których większość pewnie nie pamięta lub zna z opowiadań rodziców, czy dziadków. W rodzinnym domostwie Martyniuka nadal znajduje się piec kaflowy oraz meble, które dziś ktoś mógłby określić mianem “retro”. Uwagę zwracają także surowe, nieocieplone okna

Poniżej zdjęcia, w jakich warunkach mieszka mama sławnego Zenka Martyniuka.

Tak mieszka matka Zenka Martyniuka. Stan wnętrz zatrważa. Wszystko pokazano w telewizji , fot. TVP
Zenek Martyniuk wpuścił kamery do rodzinnego domu , fot. TVP
Tak mieszka matka Zenka Martyniuka. Stan wnętrz zatrważa. Wszystko pokazano w telewizji , fot. TVP
Tak mieszka matka “króla disco polo” , fot. TVP

 

Tak mieszka matka Zenka Martyniuka. Stan wnętrz zatrważa. Wszystko pokazano w telewizji , fot. TVP
 Warunki, w jakich żyje mama Zenka, mogą dziwić, fot. TVP
Tak mieszka matka Zenka Martyniuka. Stan wnętrz zatrważa. Wszystko pokazano w telewizji , fot. TVP
Uwagę zwracają nieocieplone okna i drzwi, fot. TVP
Tak mieszka matka Zenka Martyniuka. Stan wnętrz zatrważa. Wszystko pokazano w telewizji , fot. TVP
Tak wygląda dom matki Zenka Martyniuka, fot. TVP