Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nowe wieści o małżeństwie Daniela Martyniuka i jego drugiej żony. We wszystko zamieszana jest rodzina Faustyny
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 11.02.2024 10:14

Nowe wieści o małżeństwie Daniela Martyniuka i jego drugiej żony. We wszystko zamieszana jest rodzina Faustyny

Daniel Martyniuk wesele w Polsce
Daniel Martyniuk, Zenek Martyniuk, fot. Instagram/KAPiF

Daniel Martyniuk niedawno wziął ślub na Bali ze swoją pierwszą miłością, czyli Faustyną Jamiołkowską. Nie minęło wiele czasu, a pojawiły się sensacyjne wieści o nowożeńcach. We wszystko zaangażowana jest rodzina ukochanej młodego Martyniuka. Nie mieli zamiaru odpuścić okazji. 

Drugi ślub Daniela Martyniuka

Daniel Martyniuk, czyli jedyny syn króla disco-polo ma za sobą jedno nieudane małżeństwo. Kilka lat temu poślubił Ewelinę Golczyńską, z którą doczekał się córki. Uczucie nie trwało jednak długo i rozwiedli się w atmosferze skandalu. 

Po rozstaniu natychmiast wrócił do swojej poprzedniej dziewczyny, czyli Faustyny. Tym razem nie odpuścili i szybko zaczęli formalizować związek. Po kilku miesiącach byli już zaręczeni, a następnie przyszła pora na ślub. Do ostatniej chwili ceremonię utrzymywali w tajemnicy. 

Zakochani wzięli ślub z dala od Polski. Pobrali się na Bali, a na ceremonii nie była obecna nawet najbliższa rodzina. Jakie relacje ma druga żona Daniela z jego rodzicami?

Synowa Danuty Martyniuk napisała oficjalną prośbę do teściowej. Jak zareagowała żona Zenka? Wielka radość u Martyniuków! Niedawno ślub, a teraz takie urocze maleństwo w domu

Jakie relacje Zenek i Danuta Martyniukowie mają z synową?

Zenek i Danuta Martyniukowie sporo przeszli ze względu na jedynego syna. Młody mężczyzna swego czasu był w centrum wielu skandali. Głośno było o jego problemach z prawem, ale wdawał się też w przepychanki z gwiazdami show-biznesu.

Z czasem zdawało się, że nieco się uspokoił. Przez długie miesiące próżno było szukać wzmianek o nim w tabloidach. Wszystko zmieniło się po ostatnim sylwestrze, gdy urządził burdę w jednym z zakopiańskich hoteli. Rodzice Daniela nie chcieli wypowiadać się na ten temat. Ukochana żona za to murem stanęła za swoim mężem i nie zepsuło to ich związku. 

Jeszcze kilka lat temu Danusia Martyniuk w niezbyt miłych słowach podsumowała, jak się okazało swoją przyszłą synową. 

Nie lubię tej całej Faustyny i nie chcę z nią mieć nic wspólnego. Ona zawsze osaczała Daniela, chodziła za nim i nic dobrego z tego nie wynikło. Nie chcę słyszeć o żadnej dziewczynie. Niech mi jej nawet nie pokazuje na oczy – mówiła Danuta na łamach “Twojego Imperium”.
 

Z czasem ich relacje uległy znacznej poprawie, o czym zapewniała niedawno sama Faustyna.

Ja od samego początku, odkąd poznałam rodziców Daniela, miałam z nimi bardzo dobre relacje. Później wiele rzeczy się działo, więc może pojawiła się jakaś tam wypowiedź. Lubimy się, spędzamy razem weekendy, ja bardzo lubię rodziców Daniela i myślę, że z wzajemnością – mówiła Faustyna w rozmowie z Pudelkiem.

Teraz pojawiły się nowe wieści związane z Martyniukami, ale też rodziną Faustyny. Co się dzieje?

Daniel Martyniuk i Faustyna urządzają wesele w Polsce

Pierwszy ślub Daniela Martyniuka był bardzo huczny. Natomiast uroczystość na Bali, na którą zdecydował się z drugą żoną, była niezwykle kameralna. Rodziny zakochanych postanowiły to zmienić. 

Właśnie okazało się, że już niedługo, bo w ostatni weekend marca odbędzie się huczne wesele młodych Martyniuków. Rodzice jednej i drugiej strony postanowili zorganizować uroczystość w Polsce, o czym donosi portal ShowNews. 

Na wesele zaproszono rodzinę i przyjaciół młodej pary, będzie to spora impreza na kilkaset osób. Wszystko odbywa się w wielkiej tajemnicy, ale już zbyt wielu ludzi zaangażowało się w ten plan, więc informacje zaczynają wyciekać. Martyniukowie i Jamiołkowscy szykują naprawdę fajną imprezę, która ma zbliżyć do siebie ich rodziny. Będą też gwiazdy branży muzycznej - zdradził iformator portalu. 

Pozostaje czekać, aż sami zainteresowani potwierdzą te informacje, lub opublikują zdjęcia z uroczystości. 

Faustyna Jamiołkowska i Daniel Martyniuk, fot. Facebook
Faustyna Jamiołkowska i Daniel Martyniuk, fot. Facebook
Daniel Martyniuk, Faustyna Jamiołkowska, fot. Instagram
Daniel Martyniuk, Faustyna Jamiołkowska, fot. Instagram
Daniel Martyniuk, Faustyna Jamiołkowska, fot. Instagram
Daniel Martyniuk, Faustyna Jamiołkowska, fot. Instagram