Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

__Daniel Martyniuk__ - syn Daniela Martyniuka i Danuty Martyniuk. Absolwent Szkoły Morskiej w Gdyni, gdzie studiował nawigację morską. Prowadził restaurację "Jack Sparrow", którą otworzył w Białymstoku jego ojciec. Z małżeństwa z Eweliną Golczyńską ma córkę Laurę, która przyszła na świat 12 lutego 2019 roku. Data urodzenia: 1 sierpnia 1989 roku. Wzrost: 176 cm. Kolor włosów: brunet. Kolor oczu: brązowe.

Daniel Martyniuk
22.05.2024 18:30 Młody Martyniuk nocą wzniósł się na wyżyny żenady

Daniel Martyniuk po raz kolejny zaskoczył. Syn Zenka udostępnił zdjęcia kilku pięknych i znanych kobiet. Teraz się tłumaczy. Co za słowa. 

Daniel Martyniuk
24.04.2024 14:06 Ekspertka masakruje najnowszy występ Daniela Martyniuka: "Dramat i katastrofa"

Daniel Martyniuk od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w muzyce. Teraz znowu podzielił się coverem jednego ze światowych hitów. Ekspertka śpiewu krytycznie oceniła jego wokalne popisy. 

Zenek Martyniuk
21.04.2024 12:21 Zenek Martyniuk o relacji z jedyną wnuczką. Już nie ukrywa, jak wyglądają kontakty z córką Daniela

Daniel Martyniuk ma córkę z pierwszego małżeństwa. Jego ojciec – Zenek Martyniuk właśnie wypowiedział, jak wygląda jego relacja z jedyną wnuczką.

Zenek Martyniuk o ślubie syna
10.04.2024 12:46 Zenek Martyniuk opowiedział o weselu Daniela i Faustyny. Padły stanowcze słowa o synowej

Ostatnio głośno było o hucznym weselu Daniela Martyniuka i jego drugiej żony. Zenek Martyniuk przerwał milczenie i wypowiedział się na temat tej szeroko komentowanej w mediach uroczystości. Dodatkowo zdradził, jakie ma relacje ze swoją obecną synową.

Wesele Daniela Martyniuka
06.04.2024 12:16 Daniel Martyniuk z żoną rozgadali się o dziecku. Po hucznym weselu ujawnili swoje plany

Drugi ślub Daniela Martyniuka wzbudził bardzo dużo emocji wśród fanów. Już wiadomo, że uroczystość była wystawna, a goście na weselu mogli liczyć na wiele atrakcji. Teraz syn Zenka wraz z żoną mówią o powiększeniu rodziny.

Daniel Martyniuk
05.04.2024 09:24 Internauci pytają Daniela Martyniuka: "Jakim cudem drugi ślub kościelny?". On milczy, ale wiadomo już, jak do tego doszło

Daniel Martyniuk dotrzymał słowa i wyprawił drugie wesele, tym razem w hucznym stylu. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z głośnej imprezy, którą poprzedzała ceremonia w kościele. Syn “króla disco polo” mógł zdecydować się na taki krok? Pod filmikiem pojawiły się liczne pytania. Znamy odpowiedź!

Daniel Martyniuk
04.04.2024 18:11 Masa zdjęć ze ślubu Martyniuka. Suknia Faustyny skromna, ale reszta "na bogato". Nie obeszło się bez kontrowersji

Daniel Martyniuk nie zadowolił się ceremonią na Bali. Wziął z Faustyną drugi ślub i wyprawił huczne wesele. Jak wyglądała ceremonia i suknia panny młodej? Mamy zdjęcia, nie obyło się bez kontrowersyjnego elementu.

Daniel Martyniuk drugi raz wziął ślub
03.04.2024 13:46 Niesamowite sceny na hucznym weselu Daniela i Faustyny Martyniuków. Jeden z gości wszystko wygadał mediom

Daniel Martyniuk podczas Wielkanocy urządził kolejne wesele. Po sekretnej ceremonii na Bali przyszedł czas na imprezę z udziałem rodziny i bliskich, tym razem w rodzimej Polsce. Jeden z gości weselnych ujawnił szczegóły uroczystości. Co tam się wyprawiało!

Daniel Martyniuk
01.04.2024 14:15 Tak wyglądało drugie wesele Daniela Martyniuka i Faustyny. Tłum gości, zastawione stoły i koncert Zenka

W Wielkanoc doszło do głośno zapowiadanego wesela Daniela Martyniuka i Faustyny. Zakochani wraz z rodzicami postawili na uroczystość w tradycyjnym stylu. Jak ugościli przyjaciół i bliskich w tym szczególnym dniu? Nie zabrakło zaskakujących niespodzianek i nieoczywistych prezentów. Zobaczcie sami!

Daniel Martyniuk, Faustyna
23.03.2024 23:06 Daniel Martyniuk naśmiewa się ze swojej żony w sieci? Ale ją podsumował...

Daniel Martyniuk jest bardzo kontrowersyjną postacią w polskim show-biznesie. Syn króla disco polo ma też za sobą mimo młodego wieku dwa związki małżeńskie. Teraz Daniel poszedł jednak krok dalej, ponieważ publicznie drwi ze swojej żony! 

Daniel Martyniuk
20.03.2024 15:15 Daniel Martyniuk znów próbuje iść w ślady sławnego ojca. Internauci miażdżą jego popisy. "Zmasakrował pan tę piosenkę"

Daniel Martyniuk jest bardzo kontrowersyjną postacią. Najpierw obraza wymiaru sprawiedliwości, a potem głośna aefra w Zakopanem. Daniel próbuje ratować wizerunek poprzez…muzykę. Internauci nie są jednak zachwyceni coverem młodego Martyniuka. Wręcz przeciwnie. 

Daniel Martyniuk
18.03.2024 10:43 Najpierw ślub na Bali, a teraz kolejne wieści od młodego Martyniuka. O tym znowu będzie mówiła cała Polska

Daniel Martyniuk nieustannie pojawia się w mediach z uwagi na kolejne afery z jego udziałem. Nowy rok zaczął od przykrego zdarzenia, jednak okazuje się, że wiosna szykuje się dla niego w jasnych barwach. Już niedługo zrobi się o nim głośno. Nikt nie chce przegapić tego wydarzenia.

Daniel Martyniuk wesele w Polsce
11.02.2024 10:14 Nowe wieści o małżeństwie Daniela Martyniuka i jego drugiej żony. We wszystko zamieszana jest rodzina Faustyny

Daniel Martyniuk niedawno wziął ślub na Bali ze swoją pierwszą miłością, czyli Faustyną Jamiołkowską. Nie minęło wiele czasu, a pojawiły się sensacyjne wieści o nowożeńcach. We wszystko zaangażowana jest rodzina ukochanej młodego Martyniuka. Nie mieli zamiaru odpuścić okazji. 

Daniel Martyniuk
28.01.2024 09:13 Kolejne kłopoty syna Zenka Martyniuka. Danielem zajmie się prokuratura

Daniel Martyniuk nie ma chwili wytchnienia. Znowu pojawiły się kłopoty. Ledwo co rozpoczął nowy rok z aferą, a na horyzoncie widać kolejne rozprawy. Do syna Zenka Martyniuka skandale powracają jak bumerang. Teraz zajmie się nim prokuratura.

Jaką karę Zenek i Danuta wymierzyli dla syna?, fot. KAPIF
18.01.2024 18:55 Tak Zenek i Danuta Martyniukowie ukarali syna za wybryki. To nie żart!

Zenek i Danuta Martyniukowie podjęli decyzję w sprawie syna. Po wybrykach w Zakopanem dostał karę. Już więcej nie będą musieli świecić oczami za jedynaka.

Daniel i Faustyna Martyniuk
16.01.2024 21:23 Wielka radość u Martyniuków! Niedawno ślub, a teraz takie urocze maleństwo w domu

Daniel Martyniuk wrzucił do sieci urocze nagranie. On i jego żona mają powody do radości, okazuje się, że rodzina znanego gwiazdora się powiększyła. Szczegóły. 

Daniel Martyniuk
05.01.2024 16:55 Daniel Martyniuk i nowe wideo w sieci. Oto co robi po sylwestrowej burdzie

Daniel Martyniuk tuż po aferze w Zakopanem szokuje dalej. W sieci właśnie pojawił się nowy film z synem Zenka. Co pokazał teraz?

Daniel Martyniuk
05.01.2024 15:34 Żona Daniela Martyniuka wdała się w dyskusję z internautami. Mówi, co naprawdę działo się w Zakopanem

Daniel Martyniuk po raz kolejny sprawił, że jest o nim głośno. Media od kilku dni donoszą o nowych szczegółach zajścia w Zakopanem. Syn Zenka może liczyć na wsparcie ze strony żony, Faustyny. Kobieta wdała się w polemikę z internautką w sprawie męża.

Daniel Martyniuk
05.01.2024 09:43 "Daniel jest ofiarą". Menadżer Daniela Martyniuka przerwał milczenie. Tak tłumaczy jego zachowanie

Daniel Martyniuk w nowy rok wszedł hucznie, doprowadzając do afery w Zakopanem. Głos w sprawie zabrał nowy menadżer syna Zenka. Jak wypowiedział się o czynach swojego klienta?

Daniel Martyniuk
04.01.2024 23:15 Sąsiadom Daniela Martyniuka rozwiązały się języki. Ujawnili, co dzieje się zamkniętymi drzwiami jego domu!

Daniel Martyniuk w ostatnich latach zasłynął w mediach z kolejnych afer i problemów z prawem. Kulminacją wszystkiego jest drama w Zakopanem. A jak syn Zenka Martyniuka zachowuje się w miejscu, w którym mieszka? Jego sąsiedzi przerwali milczenie.

Daniel Martyniuk
04.01.2024 20:20 Daniel Martyniuk skończy z... "Niebieską Kartą?! Mówią o przemocy domowej i KODEKSIE KARNYM. "Wyczerpuje znamiona przestępstw"

Daniel Martyniuk wywołał w Zakopanem skandal. Wiele osób jest mocno zaniepokojonych tym, jak podobno potraktował żonę Faustynę. Reakcja kobiety na aferę jest zastanawiająca. A co o wszystkim mówi ekspertka zajmująca się kwestiami przemocy w związku?

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk
04.01.2024 14:19 Danuta Martyniuk ratuje wizerunek syna po skandalu. Faustyna szybko zareagowała na wpis teściowej

O Danielu Martyniuku od czasu sylwestrowej awantury w mediach jest bardzo głośno. Jego agresywne zachowanie sprawiło, że wielu fanów zastanawia się, co na ten temat sądzą jego bliscy. Okazuje się, że jego żona i matka solidarnie wspierają projekt syna. 

Daniel Martyniuk
04.01.2024 11:25 Daniel Martyniuk szalał nie tylko w hotelu. Właśnie do sieci trafiło nowe wideo

Daniel Martyniuk w "wielkim stylu" rozpoczął nowy rok. Okazuje się, że sylwestrowe wybryki w Zakopanem nie kończą się jedynie na aresztowaniu syna muzyka. W internecie pojawiło się nagranie, które ujawnia, co robił mężczyzna na krótko przed odprowadzeniem do radiowozu. Jego zachowanie zaskakuje.

Daniel Martyniuk
04.01.2024 08:38 "Wyglądało to strasznie". To jego Daniel Martyniuk zaatakował w Zakopanem. Muzyk mógł stracić majątek

Daniel Martyniuk już od dawna jest bardzo kontrowersyjną postacią. Ostatnio jest o nim głośno za sprawą afery, którą rozkręcił po “Sylwestrze z Dwójką” w zakopiańskim hotelu. Teraz okazuje się, że syn Zenka mógł dokonać zniszczeń wartych kilkadziesiąt tysięcy. Jeden z muzyków prawie stracił przedmiot warty olbrzymie pieniądze!

Danusia Martyniuk, Daniel Martyniuk
03.01.2024 22:47 Danuta Martyniuk ratuje wizerunek syna! Chce, by każdy zobaczył nowe nagranie

Danuta Martyniuk ratuje wizerunek syna po burdach i aresztowaniu w Zakopanem. Chce, żeby wszyscy to zobaczyli. Jakie wideo udostępniła na swoim profilu w mediach społecznościowych?

Daniel Martyniuk
03.01.2024 21:39 Daniel Martyniuk teraz dopiero pokazał, na co go stać! Burda w Zakopanem to był tylko początek „wielkiego” powrotu

Daniel Martyniuk po aferze w Zakopanem pokazał, na co tak naprawdę go stać. Tamta burda to był dopiero początek. Oto co wpadło do sieci. Szykujcie się na prawdziwe trzęsienie ziemi.

Daniel Martyniuk
03.01.2024 18:27 Daniel Martyniuk wreszcie zabrał głos po aferze z sylwestra. Tak podsumował swoje skandaliczne zachowanie

Daniel Martyniuk w końcu przerwał milczenie i zabrał głos w sprawie incydentu z policją w czasie sylwestra w Zakopanem. Co powiedział syn Zenka Martyniuka?

Zenek Martyniuk
03.01.2024 15:06 Zenek Martyniuk komentuje zakopiańską aferę z Danielem. Ostre słowa króla disco-polo

Sylwestrowy wieczór nie należał do udanych dla Daniela Martyniuka. Syn króla disco polo zakończył zakopiańską podróż zatrzymaniem przez policję. Teraz w sprawie afery syna wypowiedział się Zenek Martyniuk. Ma już dość występków potomka? Jego słowa dużo sugerują.