Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To nie są zwykłe wakacje. Wiemy, po co Martyniukowie polecieli do Hiszpanii. Danuta ledwo chodzi, ale to misja specjalna
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.02.2024 19:26

To nie są zwykłe wakacje. Wiemy, po co Martyniukowie polecieli do Hiszpanii. Danuta ledwo chodzi, ale to misja specjalna

Zenek Martyniuk / Danusia Martyniuk
Zenek Martyniuk i Danusia Martyniuk w Hiszpanii, fot. KAPiF

Zenek Martyniuk i jego żona Danusia Martyniuk wyjechali do Hiszpanii. Naszej redakcji dało się dowiedzieć, że nie są to zwykłe wakacje. Jaki był cel wyjazdu? W końcu Danuta przeszła ostatnio poważny zabieg…

Zenek Martyniuk i Danusia Martyniuk świętowali rocznicę

Zenek Martyniuk i Danusia Martyniuk niedawno obchodzili 35. rocznicę ślubu. Para pobrała się 4 lutego 1989 roku w kościele Matki Bożej z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim. Król disco polo wiedział, jak uczcić tak niezwykłe wydarzenie. Przy okazji pokazał, że pomimo upływu lat w jego związku wciąż płonie ogień.

Dokładnie w dniu rocznicy Martyniuków na oficjalnym profilu zespołu Akcent w serwisie YouTube opublikowano specjalny, nowy teledysk. W klipie do piosenki „Będę zawsze tam, gdzie Ty” wystąpili Danuta i Zenek. Widzimy tam parę obdarzającą się przeróżnymi czułościami, od namiętnych pocałunków, aż po zlizywanie śmietany z ciała.

Jednak osoby, które myślą, że wyjazd do Hiszpanii jest dalszym ciągiem świętowania rocznicy, są w błędzie. Cel wyprawy jest zupełnie inny. Tym bardziej że żona Zenka przeszła ostatnio bardzo poważny zabieg, dotyczący stopy. Wszystkie szczegóły poniżej.

Zlizywanie bitej śmietany z ciała i dzikie figle na kanapie. Danuta i Zenek Martyniukowie zrobili TO przed kamerami Synowa Danuty Martyniuk napisała oficjalną prośbę do teściowej. Jak zareagowała żona Zenka?

Jaką operację miała Danusia Martyniuk?

Danusia Martyniuk bardzo zmagała się z dokuczającymi jej haluksami. W końcu okazało się, że aby mogła poprawnie funkcjonować, niezbędne będzie ich operacyjne usunięcie. W ostatnim czasie miała więc poważne problemy z chodzeniem, a we wszystkich domowych obowiązkach musiał pomagać jej mąż.

Zenek podobno z ogromną chęcią troszczył się o żonę i pomagał we wszystkim. Dla żony Martyniuka, która musiała trzymać nogę w ortezie, przymusowe siedzenie było jednak niezwykle trudne. Uwielbia życie w ruchu, ale troskliwy mąż pilnuje, aby nie nadwerężała stopy po operacji. Sam robi zakupy i załatwia domowe sprawunki.

Dlaczego zatem Martyniukowie zdecydowali się akurat teraz na tak daleką wyprawę, jak wyjazd do Hiszpanii? Naszej redakcji udało się dotrzeć do osoby, która wszystko ujawniła.

Zenek Martyniuk i Danusia Martyniuk w Hiszpanii

Światu Gwiazd udało się dowiedzieć, że do Hiszpanii Martyniukowie wyjechali w konkretnym celu.

Danusia odkąd zmieniła figurę i wygląd, bardzo zwraca uwagę na to, co na siebie zakłada. Stawia na ponadczasową klasykę i światowe marki. Ostatnio dobrze rozumie się ze swoją synową, a wspólne zakupy są już u nich tradycją. Panie są też fankami dobrej kuchni, a jak wiadomo, w Hiszpanii nie brakuje dobrych knajp – mówi informatorka Świata Gwiazd.

Osoba z otoczenia Martyniuków zdradziła nam, co jest powodem wizyty całej rodziny w Hiszpanii:

Bardzo możliwe, że wspólnie wybierają kreację na wielkie wesele, które rodzina Martyniuków i Jamiołkowskich wyprawiają swoim dzieciom. Już dawno pozwolili im na kameralny ślub na Bali, ale na weselu chcą się bawić i zaprosić znajomych. Poza tym teraz Zenek ma akurat lukę w grafiku koncertowym – dodaje nasze źródło.

Jak widać relacje w rodzinie bardzo ciepłe i tylko patrzeć zdjęć z hucznej imprezy!

Zenek Martyniuk i Danusia Martyniuk, wyjazd do Hiszpanii, po co pojechali
Danuta Martyniuk i Zenek Martyniuk, fot. KAPiF
Zenek Martyniuk i Danusia Martyniuk, wyjazd do Hiszpanii, po co pojechali
Danuta Martyniuk i Zenek Martyniuk, fot. KAPiF
Zenek Martyniuk i Danusia Martyniuk, wyjazd do Hiszpanii, po co pojechali
Danuta Martyniuk, fot. KAPiF