Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Metamorfoza Danuty Martyniuk trwa. Pokazała już długie włosy blond i nowy nos. Teraz pora na zmiany na twarzy
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 04.02.2024 08:03

Metamorfoza Danuty Martyniuk trwa. Pokazała już długie włosy blond i nowy nos. Teraz pora na zmiany na twarzy

Danuta Martyniuk
Jak wygląda teraz Danuta Martyniuk?, fot. KAPiF; Podlewski/AKPA

Danuta Martyniuk niedawno błyszczała na pokazie mody – i to w roli modelki. Żona Zenka Martyniuka nie szczędzi środków na swoją metamorfozę. I to dosłownie! Ile kosztują zabiegi, które stosuje Danuta? Po podsumowaniu kwot można osiwieć z wrażenia.

Jakie zabiegi stosuje Danuta Martyniuk?

Jeszcze trzy lata temu żona Zenka Martyniuka wyglądała zupełnie inaczej. Nie chodzi jedynie o noszony rozmiar, ale przede wszystkim o zmiany, jakie zaszły w jej twarzy. Danuta nie wstydzi się mówić o stosowanych zabiegach. Otwarcie przyznaje, że postanowiła zmienić wiele rzeczy, aby zadbać o swój komfort. Niektóre z nich, tak jak operacja nosa, były też związane z jej zdrowiem.

Efekty diety oraz działań w warszawskiej klinice medycyny estetycznej są imponujące. Jeszcze w wakacje udzieliła wywiadu Światowi Gwiazd, w którym opowiedziała, jakie zabiegi zamierza przeprowadzić we wrześniu.

Na początku września czeka mnie operacyjny lifting twarzy. To poważny zabieg, który wymaga przygotowania, by potem człowiek mógł szybko wrócić do formy, jako wykwalifikowana pielęgniarka wiem jakie to ważne. Nad wszystkim czuwa Kalina Ben Sira, szefowa kliniki La Perla. Bardzo się zaprzyjaźniłyśmy. Żeby efekt tego liftingu wyglądał naturalnie, muszę wzmacniać skórę. Kalina poleciła mi teraz serię zabiegów nowoczesnej mezoterapii, która stymuluje tkanki – ujawniła Martyniuk w rozmowie z redakcją Świata Gwiazd. 

Ile warte są wszystkie zabiegi, jakim poddała się Danuta Martyniuk? Teraz jeden z serwisów oszacował ich kwotę: można złapać się za głowę.

Danuta Martyniuk.jpg
Danuta Martyniuk w 2020 roku, fot. KAPiF
Danuta Martyniuk.jpg
Danuta Martyniuk w 2020 roku, fot. KAPiF
Danuta Martyniuk po ekstremalnej metamorfozie! Talia osy i długie blond włosy. Nie poznaliśmy jej

Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę

Danuta rozpoczęła zmiany od przejścia na dietę. Udało się jej schudnąć około 20 kilogramów. Później wprowadzała kolejne zmiany. Na nowych zdjęciach możemy też zobaczyć, że zmieniła uczesanie: zapuściła i rozjaśniła włosy, uzyskując efekt modnego, cieniowanego blondu.

Drobna twarz Danuty po utracie wagi wymagała ingerencji. Niekoniecznie chirurgicznej, ale takiego zadbania w celu zagęszczenia skóry, poprawy jędrności, poprawy kolorytu i zliftingowania, bo tej skóry było trochę za dużo – mówiła jeszcze w kwietniu Kamila Ben Sira z programu TVP "Zacznij od nowa".

Martyniuk jakiś czas temu gościła na pokazie mody projektantki Marzeny Kuleszy, zorganizowanym w pałacu w Krotoszycach. Wystąpiła tam też na wybiegu w roli modelki. Wyglądała imponująco w baśniowej, mieniącej się kryształkami, długiej do ziemi kreacji, której zdjęcia możecie zobaczyć na końcu tego artykułu.

A ile mogły kosztować wszystkie te zabiegi? Poniżej podajemy ich ceny.

Danuta Martyniuk.jpg
Danuta Martyniuk w 2023 roku, fot. KAPiF

Ile kosztowały zabiegi Danuty Martyniuk?

Portal ShowNews pokusił o oszacowanie, ile mogły kosztować zabiegi Martyniuk. Koszt operacji nosa to według serwisu nawet 23 tysiące złotych. A to dopiero początek, bo na liście jest jeszcze operacyjny lifting twarzy i szyi: do 45 tysięcy złotych. Ceny nici liftingujących zaczynają się od 2,5 tysiąca złotych.

Z kolei plastyka powiek może kosztować około 16 tysięcy. Podliczając więc koszty operacji nosa oraz poszczególnych zabiegów, należy się liczyć z około 84 tysiącami złotych. Należy jednak pamiętać o dodatkowych kwotach, związanych z pielęgnacją skóry czy fryzjerem. Serwis szacuje, że finalna kwota mogła się zamknąć w 100 tysiącach. Trzeba przyznać, że Danuta Martyniuk wygląda fenomenalnie. 

Danuta Martyniuk.jpg
Danuta Martyniuk na pokazie mody, fot. Podlewski/AKPA
Danuta Martyniuk.jpg
Danuta Martyniuk na pokazie mody, fot. Podlewski/AKPA