Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edyta Herbuś przekazała zaskakujące wieści! I to jeszcze w walentynki! "Muszę wam się do czegoś przyznać"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.02.2024 11:41

Edyta Herbuś przekazała zaskakujące wieści! I to jeszcze w walentynki! "Muszę wam się do czegoś przyznać"

Edyta Herbuś
Edyta Herbuś opowiedziała o związku, fot.,KAPiF

Edyta Herbuś od kilku lat może pochwalić się szczęśliwym związkiem z Piotrem Bukowieckim. Z okazji Walentynek opowiedziała internautom co nieco o tej relacji. Tancerka podsumowała samą siebie, a także partnera. Nikt nie był gotowy na takie wyznania.

 

Edyta Herbuś jest w szczęśliwym związku

Gwiazda poznała partnera przez zawodowe obowiązki. Producent telewizyjny chciał zlecić jej poprowadzenie jednego z koncertów. Choć duetowi nie udało się rozpocząć współpracy, ich ścieżki przecięły się na prywatnej płaszczyźnie. Od 2018 roku tworzą zgodny związek, którego nie ukrywają przed mediami.

Edyta Herbuś potrafiła nawet publicznie przeprowadzić rozmowę z obecnym partnerem i byłym ukochanym, tancerzem Tomaszem Barańskim, na łamach Plejady. Wygląda na to, że zakochani zupełnie akceptują swoją przeszłość.

Obalamy wszystkie stereotypy o tym, że nie można mieć dobrej relacji z byłym ukochańcem - wyznała gwiazda.

Duet chętnie otwiera się na prywatne tematy w mediach społecznościowych. Tancerka z uwagi na święto zakochanych postanowiła zdradzić internautom co nieco na temat wieloletniej relacji. Taka szczerość potrafi zaskoczyć.

Zatrzęsienie gwiazd na premierze "Kolejny wieczór kawalerski...": Dominika Gwit, Edyta Herbuś, Agnieszka Dygant, Ewa Gawryluk Edyta Herbuś przeszła piorunującą metamorfozę. Co za przemiana! "Co sądzicie?"

Edyta Herbuś podsumowała samą siebie. Jakimi cechami się określa?

Gwiazda w Walentynki udostępniła romantyczne zdjęcia w objęciach partnera, by uczcić wyjątkowe święto. W opisie już na samym początku zaczęła wychwalać swoje pozytywne cechy. W takiej kobiecie nietrudno byłoby się zakochać.

Muszę Wam się do czegoś przyznać… Otóż okazało się, wbrew temu, co się powszechnie zdawało, że chyba nie jestem jednak taką idealną partnerką… To, że jestem miła, niebrzydka i przyjemna w obyciu, to wiadomix - zaczęła Edyta Herbuś.

By nie przedstawić internautom wyidealizowanej wersji siebie, gwiazda przyznała się także do wad, które dostrzega w samej sobie. Dla wielu takie problemy byłyby sporym wyzwaniem w związku.

Ale też wiem, że moja nadwrażliwość bywa upierdliwa, ambicja męcząca, a ciągła potrzeba nowych wrażeń frustrująca… - stwierdziła.

Jakim cudem w takim wypadku związek trwa już od tylu lat? Gwiazda zdradziła, jakim partnerem jest Piotr Bukowiecki.

Edyta Herbuś o związku w Walentynki. Zwróciła się do partnera

Seria opublikowanych przez gwiazdę zdjęć udowadnia, że para ma za sobą niejedną przygodę. Po opisie można wnioskować, że tancerka jest raczej typem osoby, którą można określić mianem "huraganu żywiołów". Dla harmonii przy jej boku powinna pojawić się oaza spokoju. Takim człowiekiem jest producent telewizyjny. Edyta Herbuś określiła go nawet mianem "anioła".

Za to mój chłopak to anioł! Najwspanialszy w swoim przeznaczeniu - PIOTR czyli SKAŁA ,OPOKA! Kochający, cierpliwy, ciepły, z serce silnym jak Dzwon! A kiedy zdarza mi się trzepnąć skrzydłem za mocno i wyląduję na trzeciej planecie od słońca, mój ukochany, świeci mi sercem jak LATARNIA, tak, bym znalazła znów drogę powrotną do domu. Dziękuję, że jesteś mój WALENTY!!! - wyznała.

W poście życzyła internautom odnalezienia prawdziwej miłości. Co sprzyja takim poszukiwaniom bardziej niż Walentynki?

Edyta Herbuś
Edyta Herbuś opowiedziała o związku w Walentynki, fot.,KAPiF
Edyta Herbuś
Edyta Herbuś opowiedziała o związku w Walentynki, fot.,KAPiF
Edyta Herbuś
Edyta Herbuś opowiedziała o związku w Walentynki, fot.,KAPiF
Edyta Herbuś
Edyta Herbuś opowiedziała o związku w Walentynki, fot.,KAPiF

Źródło: Plejada