Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zlizywanie bitej śmietany z ciała i dzikie figle na kanapie. Danuta i Zenek Martyniukowie zrobili TO przed kamerami
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 04.02.2024 16:44

Zlizywanie bitej śmietany z ciała i dzikie figle na kanapie. Danuta i Zenek Martyniukowie zrobili TO przed kamerami

Danuta Martyniuk, Zenon Martyniuk
Danuta i Zenek Martyniukowie, fot. KAPiF / YouTube

Czyżby Zenek Martyniuk i jego żona Danusia pozazdrościli swojemu krnąbrnemu synowi sensacyjnych ekscesów opisywanych na łamach tabloidów i serwisów plotkarskich? “Pierwsza para” świata disco polo wrzuciła właśnie do sieci gorący filmik, na którym nie szczędzi sobie czułości. Takich scen z ich udziałem nikt się nie spodziewał!

Danuta i Zenek Martyniukowie - krótka historia długoletniego związku

Początki ich relacji sięgają jeszcze czasów PRL. Zenek Martyniuk poznał swoją przyszłą żonę w maju 1987 roku na lokalnej potańcówce. Jak wynika z ich wspomnień, wszystko zaczęło się bardzo filmowo. Oboje bowiem przedstawili się sobie fikcyjnymi imiona

Po "Tulipanie" była wtedy moda na przedstawianie się  nieprawdziwymi imionami. Kiedyś poznałem Cygana o imieniu Krystian i  takim imieniem jej się przedstawiłem. Danusia powiedziała, że ma na imię  Kinga. Najzabawniejsze jest to, iż nie byłem już wtedy anonimowy - wspominał w swojej książce autor hitu “Przez twe oczy zielone”.

Później było równie interesująco.

Zenek Martyniuk komentuje zakopiańską aferę z Danielem. Ostre słowa króla disco-polo Nagrali Danutę i Zenka Martyniuków z ukrycia! Z tej strony żony "króla disco polo" nie znał nikt. Ale, ale... co robi tam Kurzajewski?!

Tak Zenek Martyniuk poderwał swoją żonę

Młoda dziewczyna zrobiła na królu disco polo tak wielkie wrażenie, że postanowił już na drugi dzień zjawić się pod jej domem. Drzwi otworzyła mu babcia Danusi i… zgodnie z prawdą oznajmiła, że żadna Kinga w tym domu nie mieszka.

Nie odpuszczałem i mówię do babci, że musi tu mieszkać taka dziewczyna,  bo osobiście ją odprowadziłem w to miejsce po zabawie. Ta do mnie, że Danusia na żadnej zabawie nie była, a jedynie na spotkaniu z  koleżankami, no i wszystko się wyjaśniło - relacjonował Martyniuk.

Zagmatwana historia zakończyła się happy endem. Zenek i Danusia pobrali się niecałe dwa lata później. Para powiedziała sobie sakramentalne tak dokładnie 4 lutego 1989 roku w kościele Matki Bożej z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim. Z okazji 35. rocznicy ślubu gwiazdor postanowił zrobić coś, czego chyba nikt po nim się nie spodziewał.

Gorące nagranie z Martyniukami trafiło do sieci

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w dniu koralowej rocznicy Martyniuków na oficjalny kanał grupy Akcent na platformie YouTube wleciał oficjalny teledysk do utworu “Będę zawsze tam, gdzie Ty”. W wideo u boku Zenka wystąpiła jego przechodząca w ostatnim czasie liczne zabiegi i tym samym spektakularne metamorfozy żona. Para poszła na całość!

Martyniukowie wyraźnie nie krępowali się na planie klipu. Na czterominutowym nagraniu widzimy ich w bardzo intymnych scenach. Namiętne pocałunki, czułości, zlizywanie bitej śmietany z ciała… W skrócie: dzieje się!

Gorący teledysk grupy Akcent z udziałem Danusi Martyniuk możecie obejrzeć w całości poniżej.

KAPIF_1000pix_K1063311F.jpg
Danuta i Zenon Martyniukowie, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1063112F.jpg
Danuta i Zenon Martyniukowie, fot. KAPiF