Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zenek Martyniuk podarował Danucie na rocznicę niesamowity prezent. Zrobi z żony gwiazdę
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 08.01.2024 08:25

Zenek Martyniuk podarował Danucie na rocznicę niesamowity prezent. Zrobi z żony gwiazdę

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk
Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, fot. KAPiF

Zenek Martyniuk to najpopularniejszy gwiazdor muzyki disco polo w Polsce. Mimo upływu lat jego przeboje nadal cieszą się olbrzymią popularnością. Ostatnio opowiedział o swoich celach na 2024 rok. Planuje również coś specjalnego dla żony Danuty z okazji rocznicy. Fani oszaleją z radości, gdy się dowiedzą. 

Zakopiańska afera z udziałem Daniela Martyniuka

Ostatnio o Zenku Martyniuku było bardzo głośno w kontekście awantury, w której brał udział jego syn Daniel. Po “Sylwestrze z Dwójką”, na którym występował król disco polo, młody Martyniuk zachowywał się agresywnie w hotelu, w którym się zatrzymali. Kilka razy upominały go służby, jednak nie przyniosło to żadnych skutków. Ostatecznie nad ranem Daniel został wyprowadzony z hotelu przez policję w kajdankach.

Ten człowiek zachowywał się jak dziki. Cały czas przy tym klął na cały głos i ciągle szukał u kogoś zaczepki. Później znów poszedł do pokoju awanturować się z żoną. Policja i ochroniarze interweniowali jeszcze dwa razy. Za drugim razem ten mężczyzna krzyczał, kim jest, bo myślał, że go to uratuje. Później obiecał policjantom, że się uspokoi. Nie zrobił jednak tego. Ostatecznie chyba po trzecim przyjeździe zakuli go w kajdanki i wzięli na komendę – mówili świadkowie.

Jak podawali, Daniel Martyniuk miał zachowywać się agresywnie w stosunku do gości hotelowych i personelu. Najgorsza sytuacja, jednak dotyczyła jego żony Faustyny. Kobieta była zapłakana przez kłótnię i zachowanie męża.

Zaraz po powrocie z sylwestrowych występów, przed hotelem rozbiegły się krzyki okazało się, że Daniel Martyniuk kłóci się ze swoją świeżo upieczoną żoną. Wyzywał ją od k**ew, a ta nie mogła powstrzymać płaczu – donosi Super Express.

Sylwester 2023. Ta marynarka Zenka Martyniuka przejdzie do historii. Tak odważnie, ale nadal z klasą! Zenek Martyniuk wpadł w kłopoty. I to przez kogo! Sprawą zajmuje się sąd

Plany muzyczne Zenka na 2024

Trzeba zgodzić się z faktem, że Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym królem muzyki disco polo. Jego przeboje takie jak: “Przez twe oczy zielone”, “Przekorny los” czy “Życie to są chwile” zna niemal każdy Polak.  O życiu muzyka powstał nawet film “Zenek”.

Teraz gwiazdor opowiedział o swoich planach i celach na 2024 rok. Martyniuk nie zwalnia tempa, planuje grać jeszcze więcej tras koncertowych.

Nowy rok zapowiada się bardzo pracowicie, siedzę z notesem i laptopem i ustawiam trasy, by poukładać koncerty na cały rok i potem nie jeździć chaotycznie od Przemyśla do Szczecina. Podróże są bowiem najbardziej męczące w mojej pracy, a jest tego bardzo dużo. Będą koncerty plenerowe, w klubach i na imprezach zamkniętych. Układam to tak, by nie tracić czasu na bezsensowne jeżdżenie. W okresie wakacyjnym gramy właściwie codziennie, oprócz poniedziałków, bo wiadomo, że ludzie po weekendzie muszą odpocząć – mówił Zenek Martyniuk “Faktowi”.

Zenek wspominał również ostatni wyjazd, koncerty w USA i nagranie teledysku w tym miejscu.

Po tylu latach pracy mogę sobie pozwolić na wybieranie propozycji koncertowych, bo jest ich bardzo dużo. W tym roku planuję nagrywanie kolejnych piosenek. Podczas ostatniej trasy w Stanach Zjednoczonych nagrałem dwa teledyski. Piosenkę i teledysk "Dziki Zachód" już można oglądać w internecie. Teledysk kręciliśmy w Phoenix w Arizonie – dodał.

Prezent Zenka Martyniuka dla żony

Zenek Martyniuk w wieku dziewiętnastu lat, wziął ślub z Danutą. Tego samego roku na świat przyszedł ich jedyny syn.

Gwiazdor disco polo wspomniał o tym, że w lutym pojawi się najważniejszy teledysk w jego karierze. Wystąpią w nim nie modelki i aktorki, a jego żona Danuta. W tym roku para obchodzi 35. rocznicę ślubu. Teledysk został nakręcony w Chicago. Wspólne wideo jest pięknym podsumowaniem spędzonych razem lat. 

Drugi teledysk ukaże się w lutym, na moją i Danusi 35. rocznicę ślubu. Piosenka ma tytuł "Będę zawsze tam, gdzie ty". Po raz pierwszy udało mi się namówić żonę do wystąpienia w klipie. Danusia wystąpi w roli głównej. Nakręciliśmy go w Chicago – mówił Zenek w rozmowie z “Faktem”.

A wy, nie możecie się doczekać nowej piosenki Zenka?

Danuta i Zenek Martyniuk, fot. KAPiF
Danuta i Zenek Martyniuk, fot. KAPiF
Danuta i Zenek Martyniuk, fot. KAPiF
Danuta i Zenek Martyniuk, fot. KAPiF
Danuta i Zenek Martyniuk, fot. KAPiF
Danuta i Zenek Martyniuk, fot. KAPiF