Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Szelągowska pokazała nowego partnera, a potem zamieściła coś jeszcze bardziej intymnego! Tak zaszalała w walentynki
Karolina Kurek
Karolina Kurek 14.02.2024 12:31

Szelągowska pokazała nowego partnera, a potem zamieściła coś jeszcze bardziej intymnego! Tak zaszalała w walentynki

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska, fot. KAPiF

Dorota Szelągowska znów jest szczęśliwie zakochana! Z okazji wyjątkowego święta pochwaliła się zdjęciem z ukochanym. Kim jest nowy mężczyzna u boku gwiazdy TVN?

Życie zawodowe Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska to znana w show-biznesie prezenterka i felietonistka. Telewidzowie znają gwiazdę przede wszystkim jako gospodynię wielu programów wnętrzarskich.  Zaczynała w TVP, później współpracowała z wieloma tytułami prasowymi, gdzie pisała felietony. 

Gwiazda od 2014 roku pracuje dla stacji telewizyjnej TVN, gdzie prowadziła formaty: “Dorota was urządzi”, “Totalne remonty Szelągowskiej” czy “Polowanie na kuchnie”.

Dorota Szelągowska prowadzi także własne biuro projektowe. Oprócz tego wydała kilka publikacji: “Makatka”, “Dorota was urządzi na święta” i “Miało być zabawnie, a wyszło jak zwykle”.

Ale informacja od 44-letniej Szelągowskiej! Zdecydowała się na przełomowy krok, a sieć zalały gratulacje Dorota Szelągowska pochwaliła się partnerem. Z nim związała się po trzech rozwodach

Związki znanej projektantki wnętrz

Pierwszym mężem gwiazdy był aktor Paweł Hartlieb. Szelągowska stanęła z nim na ślubnym kobiercu gdy miała 20 lat. Małżeństwu urodził się syn Antoni. Za drugim razem ślub wzięła z Adamem Sztabą. Para przed ceremonią była w nieformalnym związku przez jedenaście lat. Jednak po dwóch latach doszło do rozstania.

Szelągowska w 2017 roku stanęła na ślubnym kobiercu po raz trzeci. Jej wybrankiem był Michał Wawro. Rok później na świat przyszła ich córka Wanda. Niestety w 2021 małżeństwo dobiegło końca.

Jakiś czas temu projektantka wnętrz uchyliła rąbka tajemnicy i wyznała, że ma nowego partnera, z którym zamieszkała.

Lubię moje aktualne mieszkanie, mimo że brakuje mi jednego pokoju. Przeprowadziłam się z dużego apartamentu do 70 metrów w kamienicy. Mieszkam z partnerem i córką. Przydałoby się 10 metrów więcej, ale nie narzekam. Lubię sobie dziś mówić: jest cudownie! I uśmiechać się do tego, co mam - powiedziała w rozmowie z czasopismem “Twój Styl”.
 

Dorota Szelągowska chwali się partnerem

Do tej pory Szelągowska nie mówiła za wiele o nowej relacji. Gwiazda nie podzieliła się informacją, od kiedy jest w związku ani jak mężczyzna ma na imię. Teraz jednak nastąpił przełom, ponieważ prezenterka wybrała się z ukochanym na wakacje i podzieliła się wspólnym zdjęciem, gdzie partner całuje ją w czoło. Do relacji dodała:

Nie narzekam. Serio.

Dorota Szelągowska dodała także osobny post na Instagramie odnośnie walentynek. Gwiazda podzieliła się przemyśleniami odnośnie tego święta, ale zwróciła też uwagę na ważną kwestię - miłości do samego siebie.

Walentynki - święto miłości i chorych psychicznie. Świętuję więc podwójnie i wcale nie drwię. Tyle, że to, iż można szczęśliwie żyć z nerwicą lękową wiedziałam już dawno, a o szczęśliwych związkach prawie nic. Tyle, co o zderzaczu hadronów - czyli, że żadnego dotąd nie zbudowałam. Ale życie potrafi zaskoczyć, więc już jakiś czas w tym zaskoczeniu trwam i to jest jak najbardziej ok. Drugie zdjęcie wklejam dla przypomnienia zeszłego roku - strasznie pod nim wtedy psioczyłam na to święto. Że jeszcze gorsze niż sylwester. Jakby co, w tym roku sylwester też był udany. Życzę więc Wam, nieważne kogo kochacie i czy to jest odwzajemnione, szczęśliwe, mądre czy skazane na niepowodzenie od startu, żebyście nigdy nie zapominali o miłości do siebie, a reszta się ułoży. Sprawdzone info. Love - napisała Szelągowska.

Zgadzacie się z nią?

Dorota Szelągowska, fot. Instagram
Dorota Szelągowska, fot. Instagram
Dorota Szelągowska, fot. KAPiF
Dorota Szelągowska, fot. KAPiF
Dorota Szelągowska, fot. KAPiF
Dorota Szelągowska, fot. KAPiF
Dorota Szelągowska, fot. KAPiF
Dorota Szelągowska, fot. KAPiF
Dorota Szelągowska, fot. KAPiF
Dorota Szelągowska, fot. KAPiF