Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dorota Szelągowska pochwaliła się partnerem. Z nim związała się po trzech rozwodach
Karolina Kurek
Karolina Kurek 13.01.2024 08:38

Dorota Szelągowska pochwaliła się partnerem. Z nim związała się po trzech rozwodach

Dorota Szelągowska pochwaliła się partnerem
Dorota Szelągowska, fot. KAPiF

Dorota Szelągowska ponownie zaskoczyła. W żuciu zawodowym gwiazdy dzieje się sporo, a co z życiem uczuciowym? Prezenterka ma za sobą trudne rozstania, teraz jednak pochwaliła się nową miłością!

Kariera Doroty Szelągowskiej

Szelągowska, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych gwiazd w polskim show-biznesie. Karierę rozpoczęła w TVP, była felietonistką wielu magazynów, współpracowała również ze stacją telewizyjną TVN.

Ostatecznie, kariera Doroty zmieniła tor ku projektowaniu wnętrz, i tak od 2014 roku gwiazda prowadzi programy o tej tematyce dla telewizji TVN. Prowadziła takie formaty, jak “Dorota was urządzi”, “Polowanie na kuchnie” czy “Totalne remonty Szelągowskiej”.

Gwiazda może pochwalić się kolejnym sukcesem zawodowym. Już niedługo telewidzowie będą mogli ją zobaczyć w programie “MasterChef Nastolatki”.

Kariera Szelągowskiej kwitnie, a co z życiem prywatnym? Tam nie zawsze było kolorowo.

Katarzyna Grochola ma raka. Dorota Szelągowska przekazała nowe wieści o matce Dorota Szelągowska włożyła kij w mrowisko. "Już prościej się nie da". TEN temat budzi skrajne emocje

Związki Doroty Szelągowskiej

Projektantka wnętrz pierwszy związek małżeński zawarła, mając 20 lat. Wtedy też urodził się jej syn, Antoni. Drugim mężem gwiazdy był Adam Sztaba. Para przez ponad 11 lat para tworzyła udany związek, postanowili wziąć ślub. Ich małżeństwo przetrwało zaledwie 2 lata. Doszło do rozwodu kościelnego.

Cały proces trwał dwa lata, nikt nikomu nie dał łapówki, księża ślęczeli nad aktami dotyczącymi intymnych szczegółów naszego życia, przesłuchiwano świadków, a kościelni prawnicy dostali niezłe wynagrodzenie. A ja czułam niesmak. Taki porządny. I miałam poczucie, że nijak to się ma do tego, co wiedziałam o wierze i sakramentach — powiedziała Szelągowska w rozmowie z “Wysokimi obcasami”.
 

Kolejne małżeństwo Dorota zawarła z Michałem Wawro, z którym doczekała się córki Wandy. 

Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości (...). Potem było 15-minutowe wesele w Dunkin Donuts, wydaliśmy na nie 65 zł. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia - wyznała Żurnaliście.

Jednak niestety i ten związek nie przetrwał. W 2021 roku para wzięła rozwód.

Dorota Szelągowska o nowym partnerze

Po burzliwych związkach gwiazda ponownie jest szczęśliwa. Do tej pory gwiazda TVN nie ujawniała, że po raz kolejny jest zakochana. W ostatnim wywiadzie pochwaliła się jednak szczęśliwymi wieściami. Ponownie ma u swojego boku mężczyznę. Ostatnio, wraz z nowym partnerem zdecydowali się na kolejny krok w ich relacji. Okazuje się, że już razem mieszkają.

Lubię moje aktualne mieszkanie, mimo że brakuje mi jednego pokoju. Przeprowadziłam się z dużego apartamentu do 70 metrów w kamienicy. Mieszkam z partnerem i córką. Przydałoby się 10 metrów więcej, ale nie narzekam. Lubię sobie dziś mówić: jest cudownie! I uśmiechać się do tego, co mam - ujawniła w rozmowie z czasopismem “Twój Styl”.

Jak na razie Dorota nie zdradziła, kto skradł jej serce, ani nie pochwaliła się zdjęciem z ukochanym. Fanom pozostaje cierpliwie czekać.

Dorota Szelągowska, fot. Instagram
Dorota Szelągowska, fot. Instagram
Dorota Szelągowska, fot. KAPiF
Dorota Szelągowska, fot. KAPiF
Dorota Szelągowska, fot. KAPiF
Dorota Szelągowska, fot. KAPiF