Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dorota Szelągowska włożyła kij w mrowisko. "Już prościej się nie da". TEN temat budzi skrajne emocje
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 03.10.2023 21:36

Dorota Szelągowska włożyła kij w mrowisko. "Już prościej się nie da". TEN temat budzi skrajne emocje

Dorota Szelągowska, fot. KAPIF
Dorota Szelągowska, fot. KAPIF

Dorota Szelągowska zamieściła wpis, który budzi skrajne emocje. Odważne słowa prezenterki TVN-u. Reakcja internautów jest jednoznaczna.

Życie prywatne i zawodowe Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska, to jedna z najbardziej lubianych gwiazd, która przez lata zgromadziła pokaźne grono wiernych fanów. Projektantka wnętrz i prezenterka telewizyjna urzekła widzów swoją charyzmą, uśmiechem, poczuciem humoru, a także kreatywnością i poczuciem estetyki. Jest inspiracją dla wielu, którzy szykują się do remontu lub szukają ułatwień w organizacji domu.

Kariera zawodowa to jednak nie wszystko. Dorota Szelągowska jest również mamą, a także trzykrotną rozwódką. Lata temu tworzyła związek małżeński z kompozytorem i dyrygentem, Adamem Sztabą. Para zdecydowała się na ślub kościelny.

Syn Doroty Szelągowskiej jest zakochany! Pokazał zdjęcie z partnerką. To znana polska aktorka Dorota Szelągowska krytykowana za zdjęcie z wakacji. Wyraźnie widać, co wtedy robiła: "Warto to robić własnemu dziecku?"

Dorota Szelągowska o rozstaniu z Adamem Sztabą

Dwa lata po zawarciu sakramentu małżeństwa postanowili się rozstać. Adam pragnął wziąć ślub z nową partnerką, dlatego potrzebował rozwodu. W Kościele katolickim nie istnieje pojęcie rozwodu kościelnego. Jest jednak możliwość unieważnienia ślubu. Na taki krok zdecydowała się Dorota z Adamem. Prezenterka opowiedziała o wszystkim na łamach "Wysokich Obcasów".

Cały proces trwał dwa lata, nikt nikomu nie dał łapówki, księża ślęczeli nad aktami dotyczącymi intymnych szczegółów naszego życia, przesłuchiwano świadków, a kościelni prawnicy dostali niezłe wynagrodzenie. A ja czułam niesmak. Taki porządny. I miałam poczucie, że nijak to się ma do tego, co wiedziałam o wierze i sakramentach — wyjawiła Dorota.

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba, fot. KAPIF

Apel Doroty Szelągowskiej ws. wyborów 15 października

Dorota pozostaje aktywną użytkowniczką Instagrama. Ostatnio zamieściła wpis, w którym zachęciła swoich obserwatorów do udziału w wyborach parlamentarnych, które odbędą się 15 października.

To jest mój osobisty apel. Do wszystkich - niezależnie od płci, wiary, poglądów politycznych - IDŹCIE NA WYBORY. To jest nasze prawo i obowiązek. Po to nasi przodkowie przelewali krew, żebyśmy żyli w demokratycznym kraju, a wolne wybory to kwintesencja demokracji. Darujcie sobie proszę polityczne komentarze bo będę je kasować jak szalona - uprzedzam. Jesteśmy podzieleni jak nigdy i mam prawo nie chcieć tej walki na własnym profilu. Nie interesuje mnie na kogo głosujesz, możesz nawet oddać nieważny głos - to też wybór, ale 15.X nie zostawaj w domu. Ściskam wszystkich od prawa do lewa.

Internauci zostali zmotywowani przez prezenterkę TVN-u, na co wskazują liczne komentarze. Poniżej kilka z nich:

  • Najlepsza namowa jaką słyszałam, żeby pójść na wybory. Ja chodzę odkąd mogę, mam nadzieję , że będzie nas w tym roku więcej.
  • Idziemy na wybory! Siła w kobietach!
  • W niedzielę byłam na Marszu, a 15X idę na wybory, bo to moje prawo i cieszę się, że je mam.

Cały apel Szelągowskiej możecie wysłuchać poniżej.

syn Doroty Szelągowskiej
Dorota Szelągowska, fot. KAPIF
syn Doroty Szelągowskiej
Dorota Szelągowska, fot. KAPIF
syn Doroty Szelągowskiej
Dorota Szelągowska, fot. KAPIF