Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ale informacja od 44-letniej Szelągowskiej! Zdecydowała się na przełomowy krok, a sieć zalały gratulacje
Anna Lipska
Anna Lipska 26.01.2024 17:05

Ale informacja od 44-letniej Szelągowskiej! Zdecydowała się na przełomowy krok, a sieć zalały gratulacje

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska, fot. KAPIF

Dorota Szelągowska podjęła zaskakująca decyzję. Ma 44. lata i nie zawahała się tego zrobić ponownie. O co chodzi?

Dorota Szelągowska w telewizji

Kariera Doroty Szelągowskiej na dobre rozkręciła się w programach wnętrzarskich, takich jak "Dorota was urządzi" czy “Totalne remonty Szelągowskiej”. Przez lata pracowała ona też jako felietonistka czy prezenterka.

Do doświadczeń zawodowych Dorota Szelągowska zaliczyć może również pracę przy produkcji dużej ilości programów telewizyjnych. Były to m.in. "Taniec z gwiazdami" czy "Dzień dobry TVN". Mało kto pamięta, że jej kariera rozpoczęła się od młodzieżowego programu “Rower Błażeja” nadawanego na TVP1. Miała wówczas 19 lat.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w tak młodym wieku mogła z powodzeniem pojawić się jako prowadząca w m.in. "Pytanie na śniadanie" czy "Metamorfozy Doroty Szelągowskiej".

Właśnie jest w trakcie nowego doświadczenia zawodowego i sprawdza się jako jurorka w “MasterChef Junior”. Do pracy w telewizji dodała jeszcze media społecznościowe. To tam informuje fanów o nowych wyzwaniach. Ostatnio nieźle zaskoczyła.

Tak będzie miała na imię córeczka Tomaszewskiej. Ojciec gwiazdy rozgadał się o wnuczce Krzysztof Ibisz spakował rzeczy i wyprowadził się z mieszkania. Zdjęcia pokazał w sieci

Dorota Szelągowska: życie prywatne

Dorota Szelągowska ma za sobą kilka poważnych związków. Pierwszy raz za mąż wyszła w wieku 20 lat za aktora Pawła Hartlieba. Mają syna Antoniego, który urodził się w 2001 r. Potem przez wiele lat była partnerką Adama Sztaby, którego poślubiła po 11 latach związku. Dwa lata później, ku zaskoczeniu wielu postanowili się rozwieść. 

W 2017 r. Szelągowska wyszła za mąż za Michała Wawro, a rok później urodziła im się córka Wanda. Ten związek nie przetrwał próby czasu i rozwiedli się w 2021 r. Obecnie Dorota ma nowego partnera, ale nie zdradziła, kim jest wybranek.

Tymczasem zaskoczyła wiadomościami.

Dorota Szelągowska skacze na głęboka wodę

Dorota Szelągowska w poście na Instagramie poinformowała o przełomowej decyzji, jaką podjęła po 40. Robi to ponownie. O co chodzi? Dziennikarka zdecydowała, że czas zrobić prawo jazdy!

Nigdy nie jest za późno, c’nie? 
Uprzedzając pytania: 1. Nie, nigdy nie miałam prawka. 2. Tak, jakieś 25 lat temu skończyłam kurs i nie podeszłam do egzaminu. 3 Tak, dziś były moje pierwsze jazdy od tamtego czasu. 4. W tym roku skończę 44 lata. Uważacie, że na coś w życiu może być za późno? - napisała.

Pod postem zaroiło się od gratulacji. Nie zabrakło też wpisu Joanny Koroniewskiej, która zasugerowała, że najbardziej prawo jazdy przyda się jej w Hiszpanii, gdzie panie mają swoje domy i są od stosunkowo niedawna sąsiadkami.

Gratulujemy i powodzenia!

Dorota Szelągowska, fot. KAPIF
Dorota Szelągowska, fot. KAPIF
Dorota Szelągowska, fot. KAPIF
Dorota Szelągowska, fot. KAPIF
Dorota Szelągowska, fot. KAPIF
Dorota Szelągowska, fot. KAPIF
Dorota Szelągowska, fot. KAPIF
Dorota Szelągowska, fot. KAPIF