Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Danuta Martyniuk musiała poddać się operacji i czeka ją kolejny zabieg. Ból niszczył jej życie
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 24.02.2024 09:15

Danuta Martyniuk musiała poddać się operacji i czeka ją kolejny zabieg. Ból niszczył jej życie

Danuta Martyniuk
Danuta Martyniuk, fot. KAPiF

Danuta Martyniuk przeszła operację i wiadomo już, że czeka ją kolejna. Ból rujnował jej życie. Nie mogła dłużej czekać. Co się stało?

Metamorfoza Danuty Martyniuk

Trzy lata temu wygląd Danuty Martyniuk był zupełnie inny. Nie tylko zmieniła się jej garderoba, ale przede wszystkim jej sylwetka przeszła znaczącą metamorfozę. Danuta otwarcie przyznaje, że skorzystała z różnorodnych metod. Bez oporów dzieli się tym, że podjęła wiele działań, aby poczuć się lepiej. 

Niektóre z tych zmian, jak operacja nosa, miały również na celu poprawę jej zdrowia. Dzięki zmianom w diecie oraz zabiegom w klinice medycyny estetycznej w Warszawie osiągnęła znaczące rezultaty. W lecie udzieliła wywiadu "Światu Gwiazd", gdzie zdradziła swoje plany na wrzesień dotyczące kolejnych zabiegów.

Na początku września czeka mnie operacyjny lifting twarzy. To poważny zabieg, który wymaga przygotowania, by potem człowiek mógł szybko wrócić do formy, jako wykwalifikowana pielęgniarka wiem jakie to ważne. Nad wszystkim czuwa Kalina Ben Sira, szefowa kliniki La Perla. Bardzo się zaprzyjaźniłyśmy. Żeby efekt tego liftingu wyglądał naturalnie, muszę wzmacniać skórę. Kalina poleciła mi teraz serię zabiegów nowoczesnej mezoterapii, która stymuluje tkanki – ujawniła Martyniuk w rozmowie z redakcją Świata Gwiazd.

Ilość zabiegów, które dokonała żona Zenka, dla niektórych może wydawać się zatrważająca. Ile gwiazda musiała, więc za nie zapłacić?

Żonę Zenka Martyniuka czeka druga operacja. Wyszło na jaw, z czym się zmaga. Długo trzymała to w tajemnicy Synowa Danuty Martyniuk napisała oficjalną prośbę do teściowej. Jak zareagowała żona Zenka?

Ile kosztowały zabiegi Danuty Martyniuk?

Danuta rozpoczęła swoją przemianę od zmiany swojego sposobu odżywiania, co zaowocowało utratą około 20 kilogramów. Następnie kontynuowała ten proces, wprowadzając kolejne poprawki. Zmieniła swoją fryzurę, rozjaśniając włosy i uzyskując efekt modnego, cieniowanego blondu. 

Drobna twarz Danuty po utracie wagi wymagała ingerencji. Niekoniecznie chirurgicznej, ale takiego zadbania w celu zagęszczenia skóry, poprawy jędrności, poprawy kolorytu i zliftingowania, bo tej skóry było trochę za dużo – mówiła jeszcze w kwietniu Kamila Ben Sira z programu TVP "Zacznij od nowa".

Według informacji ze strony ShowNews, koszty zabiegów przeprowadzonych przez Martyniuk mogą być bardzo duże. Operacja nosa mogła kosztować nawet 23 tysiące złotych, a lifting twarzy i szyi do 45 tysięcy złotych. Ceny nici liftingujących zaczynają się od 2,5 tysiąca złotych, a plastyka powiek może sięgać około 16 tysięcy złotych. Po zsumowaniu tych kosztów możemy oszacować, że przewyższają one 84 tysiące złotych. Jednakże należy również pamiętać o dodatkowych wydatkach na pielęgnację skóry czy wizyty u fryzjera. Portal szacuje, że całkowita suma mogła wynieść około 100 tysięcy złotych. Warto zaznaczyć, że efekty metamorfozy Danuty Martyniuk są imponujące.

Później okazało się, że czekają ją nie tylko zabiegi estetyczne, ale też zdrowotne. Danuta była operowana.

Danuta Martyniuk o operacji

Danuta Martyniuk niedawno przeszła operację stopy, usuwając uciążliwego haluksa, który znacząco utrudniał jej codzienne życie. Chociaż obecnie ma trudności z poruszaniem się, nie musi martwić się o obowiązki domowe, ponieważ Zenek służy jej wszelką pomocą. W normalnych okolicznościach Danuta zajmuje się domem samodzielnie, niezależnie i z dumą podkreśla, że nigdy nie korzystała z pomocy gosposi. 

Po operacji zgodnie z zaleceniami lekarzy nie powinna chodzić, ale ma wsparcie męża, który bardzo troszczy się o nią i służy pomocą w każdym możliwym momencie. Zenek okazał się niezwykle opiekuńczym i troskliwym partnerem.

Mam nogę w ortezie, a lekarze kazali mi głównie siedzieć, co dla mnie jest niepojęte — mówiła “Faktowi” Danuta.

Danuta opowiedziała też o bólu, jaki czuła, zanim zdecydowała się na operację.

Ból był tak duży, że nie dało się chodzić. Nie mogłam więc dłużej odkładać tej operacji. Teraz mam nogę w ortezie i nadzieję na lepsze funkcjonowanie – cytuje jej słowa magazyn “Rewia”.

Wydawać by się mogło, że po operacji wreszcie Danuta zazna chwili spokoju. Nic jednak bardziej mylnego. Haluks pojawił się też na drugiej stopie i musi zostać usunięty. Na obecną chwilę żona Zenka odkłada to jednak w czasie. 

Danuta Martyniuk, fot. KAPiF
Danuta Martyniuk, fot. KAPiF
Danuta Martyniuk, fot. KAPiF
Danuta Martyniuk, fot. KAPiF
Danuta Martyniuk, fot. KAPiF
Danuta Martyniuk, fot. KAPiF