Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kolejne rozstanie w show-biznesie. Ich związek nie przetrwał nawet roku. Partner gwiazdy poinformował o wszystkim w mediach
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 26.02.2024 00:03

Kolejne rozstanie w show-biznesie. Ich związek nie przetrwał nawet roku. Partner gwiazdy poinformował o wszystkim w mediach

Daria Zawiałow i Rubens rozstali się
Rozstanie w polskim show-biznesie, fot. Instagram

A miało być tak pięknie! Wszyscy uważali ich za niezwykle dobraną parę i wróżyli im długą, wspólną przyszłość. Stało się jednak inaczej. Gwiazdor polskiej sceny muzycznej właśnie potwierdził krążące od dłuższego czasu plotki o rozstaniu. W wymownym wpisie artysta wbił szpilkę byłej partnerce!

Rozstania w show-biznesie

Ubiegły rok zdecydowanie nie był zbyt łaskawy dla celebryckich związków. W minionych kilkunastu miesiącach byliśmy świadkami rozpadu wielu - zdawałoby się - świetnie dobranych par i gorących par ze świata mediów i show-biznesu.

Próby czasu nie przetrwali m.in. Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński, Joanna Krupa i Douglas Nunes, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, czy Sylwia Grzeszczak i Liber.

Doda weszła na ściankę i za sprawą Pachuta wywołała sensację! Słowa były zbędne, wystarczyło tylko spojrzeć Tak tabloid nazwał Lunę. Kojarzy im się tylko z jednym

Daria Zawiałow i Rubens

Latem 2023 roku w mediach gruchnęła także wiadomość o poważnym kryzysie w związku Darii Zawiałow i Rubensa. Internauci zwrócili wówczas uwagę, że jedna najpopularniejszych polskich wokalistek i gitarzysta z jej koncertowego zespołu, który z czasem postanowił wyjść z jej cienia i rozpocząć solową karierę, po niecałym roku związku przestali się obserwować na Instagramie. Doniesienia było dla większości osób sporym zaskoczeniem. Zawiałow i jej chłopak zdawali się być zgranym duetem. Wyglądało też na to, że piosenkarka świetnie odnajdowała się w roli macochy - Rubik ma synów z poprzedniego związku, którzy szybko polubili sławną “koleżankę” swojego taty.

Oficjalnego potwierdzenia smutnych wieści o rzekomym rozpadzie tej relacji jednak nie było - ani ze strony autorki hitu “Z Tobą na chacie”, ani Piotra Rubika (tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko Rubensa).

Rubens potwierdza rozstanie z Darią Zawiałow

Po jakimś czasie plotki o rozstaniu Darii i jej wybranka ucichły. Aż do teraz. W niedzielny wieczór Rubens dość niespodziewanie zamieścił na swoim oficjalnym profilu na Instagramie bardzo wymowny wpis. Muzyk dał w nim jasno do zrozumienia, że aktualnie jest singlem i tym samym definitywnie potwierdził rozstanie z Darią Zawiałow. 

Co ciekawe, Rubens pozwolił sobie na drobną uszczypliwość względem ukochanej. Oznajmił w poście wprost, że jest mu dobrze samemu i bardzo cieszy się z tego, że aktualnie nie posiada partnerki. Przy okazji wspomniał o swoich ukochanych dzieciach oraz poinformował, że jest w trakcie tworzenia następcy swojego debiutanckiego krążka pt. “Piosenki, których nikt nie chciał” z listopada 2022 roku.
 

W mojej erze singla i jestem z tego powodu szczęśliwy.
W mojej erze zawsze dumnego ojca.
W mojej erze nagrywania drugiego albumu - napisał.

Myślicie, że Daria Zawiałow w jakikolwiek sposób odniesie się do wpisu byłego chłopaka?

240878174_1003812513795484_4886110081225374001_n.jpg
Daria Zawiałow i Rubens, fot. instagram.com/rubens____
KAPIF_1000pix_K1062535F.jpg
Daria Zawiałow rozstała się z partnerem, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1062558F.jpg
Rubens potwierdził, że jest singlem, fot. KAPiF
KAPIF_oryginal_K1159988F.jpg
Daria Zawiałow, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1092944F.jpg
Rubens, fot. KAPiF