Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Lawina gratulacji. Roksana Węgiel podzieliła się ekscytującym nagraniem. Nikt nie spodziewał się, że nastąpi to tak szybko!
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.02.2024 16:04

Lawina gratulacji. Roksana Węgiel podzieliła się ekscytującym nagraniem. Nikt nie spodziewał się, że nastąpi to tak szybko!

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel przekazała wielkie wieści, fot. KAPiF

Roksana Węgiel ostatnio wywoływała wiele komentarzy swoim ślubem, który planowała ukryć przed wścibskimi oczami opinii publicznej. Teraz niespodziewanie pochwaliła się nagraniem, które zaskoczyło wszystkich. Zewsząd płyną gratulacje.

Roksana Węgiel: plotki o ślubie

Roksana Węgiel nieustannie jest na ustach wszystkich. Nie zawsze z takich powodów, jakich by chciała. Jej związek ze starszym od niej Kevin Mglejem spotkał się ze sporą krytyką. Zwłaszcza kiedy wyszło na jaw, że mężczyzna ma już syna z poprzedniej relacji, która zakończyła się dość niespodziewanie. 

Zakochani nic sobie jednak nie robią z zarzutów i cieszą się swoim szczęściem. Gwiazda poznała zresztą kilkuletniego synka Kevina. Wyjaśniła w wywiadach, że mają świetne relacje. Węgiel i Mglej ogłosili swoje zaręczyny w maju 2023 roku i od tego czasu nie ustają plotki o ich ślubie. Pojawiły się nawet głosy, że para jest już małżeństwem. Niedawno mieliśmy okazję rozmawiać z Roksaną. Co nam zdradziła?

TYLKO U NAS: Roksana Węgiel o ślubie z Kevinem. Niby wszyscy się tego domyślali, ale nie było pewności Była partnerka Kevina Mgleja zdradza, jak radzi sobie sama z dzieckiem i komentuje medialne afery z Roxie Węgiel

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli już ślub

Węgiel intensywnie przygotowuje się do występów w nowej edycji „Tańca z gwiazdami” u boku Michała Kassina. Przy okazji wydarzenia związanego z promocją show mieliśmy okazję porozmawiać z Roxie. Dziennikarka Świata Gwiazd zapytała artystkę, jak idą przygotowania do ślubu.

Chcę, żeby ten dzień był totalnie nasz. I tak dziwię się czasami sama sobie, że zdradziliśmy to, że bierzemy ten ślub. Myślę, że to już jest wystarczające. Ten dzień chcemy świętować w swoim towarzystwie, nie chcemy żadnych mediów z zewnątrz. Także po prostu zostawiamy to dla siebie i nie będę mówić, co jest w planach, jak chcę, żeby to wyglądało, bo to już są naprawdę takie bardzo prywatne informacje, które zostawiam na ten dzień – wyznała nam Roksana.

Węgiel zaprzeczyła jednocześnie, aby ślub się już odbył. Teraz pochwaliła się w sieci nowym nagraniem, a gratulacje płyną szeroką rzeką. Wszystkie szczegóły poniżej.

Roksana Węgiel, nowa piosenka, Smolasty, Nie mów że kochasz
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF

Nowe nagranie Roxie Węgiel, fala komentarzy

Wygląda na to, że Węgiel ma ostatnio ręce pełne roboty. Poza przygotowaniami do ślubu i “Tańca z gwiazdami”, Roxie nie przestaje tworzyć. Właśnie premierę miał teledysk do nowej piosenki, jaką Roksana nagrała ze Smolastym. Utwór „Nie mów, że kochasz” jest sporym szokiem dla jej fanów.

Nowa piosenka Węgiel i Smolastego to połączenie rocka i popu, inspirowane stylami takich zespołów jak Linkin Park czy Evanescence. Pod nagraniem, udostępnionym na YouTube, już pojawiły się dziesiątki zachwyconych komentarzy i gratulacji.

  • Powiem, że naprawdę świetny teledysk. Piosenka też bardzo dobra.
  • Totalny odlot! Oboje jak dla mnie brzmicie światowo!
  • Świetne połączenie, wymiatacie!
  • Jestem na tak! Świetna piosenka i teledysk! Brawo.
  • Świetny beat i dobór artystów do niego!
  • Smolasty idź w tym kierunku, zajebiście to brzmi, Roxie jak zwykle super. Nie mogło być inaczej.
  • Wydaje mi się, że to będzie hit 2024! Cudowny duet – zachwycają się fani w komentarzach pod nagraniem.

Nowy teledysk Roxie i Smolastego możecie obejrzeć tutaj:

Roksana Węgiel, nowa piosenka, Smolasty, Nie mów że kochasz
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, nowa piosenka, Smolasty, Nie mów że kochasz
Roksana Węgiel, fot. KAPiF