Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > 19-letnia Roksana Węgiel zdradziła wszystko o ślubie z Kevinem. To już za chwilę! Tak będzie wyglądała ceremonia
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.02.2024 08:17

19-letnia Roksana Węgiel zdradziła wszystko o ślubie z Kevinem. To już za chwilę! Tak będzie wyglądała ceremonia

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Kiedy ślub Roksany Węgiel i Kevina Mgleja?, fot. KAPiF

Roksana Węgiel w maju ubiegłego roku poinformowała o zaręczynach z ukochanym, Kevinem Mglejem. Od tego czasu duet chętnie pokazuje internautom kulisy wspólnego życia i planowania przyszłości. Padły już odważne deklaracje co do ślubu. Kiedy piosenkarka i producent muzyczny powiedzą sobie "tak"?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej planują wspólną przyszłość

Roksana Węgiel od kilku lat robi zawrotną karierę w polskim show-biznesie. Jej utwory cieszą się ogromną popularnością, a kolejne albumy podbijają rynek muzyczny. Przy powstaniu płyty "13+5" miała okazję współpracować z producentem muzycznym, Kevinem Mglejem. Szybko okazało się jednak, że łączy ich nie tylko zawodowa współpraca.

Początkowo duet chciała ukryć przed internautami związek, ale obserwatorzy odkryli tożsamość tajemniczego mężczyzny na zdjęciach piosenkarki. Niedługo po świętowaniu 18. urodzin gwiazdy, duet ujawnił swój związek.

Teraz ich relacja nabrała szybkiego tempa. W maju 2023 roku pochwalili się informacją o zaręczynach, a obecnie szykują się do wspólnej przyszłości.

Była partnerka Kevina Mgleja zdradza, jak radzi sobie sama z dzieckiem i komentuje medialne afery z Roxie Węgiel Tak do Roksany Węgiel zwraca się syn Kevina Mgleja. 19-letnia gwiazda bez ogródek o realiach bycia macochą

Roksana Węgiel zamieszkała z ukochanym

Z uwagi na popularność, Roksana Węgiel nie ma wiele wolnego czasu. Często koncertuje, a jej udział w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" nie sprawia, że narzeczeni mają wiele chwil dla siebie. Ratunkiem w tej kwestii jest wspólne mieszkanie.

19-latka już od jakiegoś czasu relacjonuje internautom szczegóły życia wraz z narzeczonym. Duet świetnie się dogaduje mimo obowiązków zawodowych i różnicy wieku. Piosenkarka nie ma również problemu z przeszłością ukochanego.

Kevin Mglej ma bowiem już syna z poprzedniego związku. Roksana Węgiel poznała chłopca, z którym łączą ją bliskie relacje. Niedawno zdradziła też szczegóły odnośnie własnego związku z producentem. Nastał czas na szykowanie się do ceremonii ślubnej?

Kiedy ślub Roksany Węgiel i Kevina Mgleja?

Relacja pomiędzy piosenkarką i producentem układa się bez szwanku, a ukochany często towarzyszy partnerce podczas medialnych eventów. Ostatnio Roksana Węgiel miała okazję porozmawiać o kulisach związku z dziennikarzem "Pytania na śniadanie". W pewnym momencie napomknęła o kwestii ślubu. Ceremonia odbędzie się szybciej, niż mogło się wydawać?

Odbędzie się w tym roku, w Polsce. To będzie tradycyjny ślub - wyznała Roksana Węgiel.

Wygląda na to, że duet niedługo zacznie przygotowania do szczególnego dnia. Czy internauci będą wraz z nimi podejmować decyzję? Fani piosenkarki z pewnością mogą liczyć na ujawnienie smaczków w kwestii ceremonii.

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Kiedy ślub Roksany Węgiel i Kevina Mgleja?, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Kiedy ślub Roksany Węgiel i Kevina Mgleja?, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Kiedy ślub Roksany Węgiel i Kevina Mgleja?, fot. KAPiF
Roksana Węgiel
Kiedy ślub Roksany Węgiel i Kevina Mgleja?, fot. KAPiF

Źródło: Pytanie na śniadanie