Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel się wygadał. Radosne wieści potwierdził w wywiadzie. Oficjalnie można gratulować jemu i Dominice
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.02.2024 13:16

Marcin Hakiel się wygadał. Radosne wieści potwierdził w wywiadzie. Oficjalnie można gratulować jemu i Dominice

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel wygadał się podczas wywiadu, fot. KAPiF

Marcin Hakiel od dłuższego czasu tworzy szczęśliwy związek z piękną Dominiką. Teraz gdy o życiu tancerza zrobiło się ponownie głośno, nie udało mu się odpędzić od pytań o prywatność. Podczas jednego z wywiadów powiedział o kilka słów za dużo. Można zacząć składać mu radosne gratulacje.

Nowy związek Marcina Hakiela

Ostatnie lata nie były łatwe w życiu tancerza. Po rozstaniu z Kasią Cichopek przez długi czas szukał miłości życia, o czym informował obserwatorów w mediach społecznościowych. Na jego drodze nie brakowało pięknych kobiet, ale dopiero związek z Dominiką otworzył go na nowe możliwości.

Duet chętnie pozuje przed fotografami, a także opowiada o związku w mediach społecznościowych. Nie da się ukryć, że parę trafiła prawdziwa strzała Amora. O wspólnej przyszłości myślą poważnie czego dowodem jest m.in.: tatuaż.

Dodatkowo Marcin Hakiel już niedługo wróci na parkiet "Tańca z Gwiazdami", gdzie będzie partnerował Dagmarze Kaźmierskiej. To wspólna rozmowa gwiazd sprawiła, że tancerz wygadał się o planach na przyszłość.

Marcin Hakiel i Dominika poinformowali o dziecku. Zdradzili szczegóły TYLKO U NAS: Marcin Hakiel zdradził, jak zareagował na wieść, że w "TzG" zatańczy z Dagmarą Kaźmierską. Martwi się o jedną rzecz. A ona?

Marcin Hakiel jest zaręczony

Już niedługo na antenie Polsatu pojawi się kolejna edycja programu "Taniec z Gwiazdami". Wśród uczestników nie zabraknie głośnych gwiazd m.in.: Roksany Węgiel, Macieja Musiała, Maffashion, Filipa Chajzera, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej czy Dagmary Kaźmierskiej. 

Gwiazda programu "Dagmara szuka męża" trafiła na prawdziwego profesjonalistę. Wraz z Marcinem Hakielem już podbiła serca dziennikarzy. Podczas jednej z rozmów była w stanie wyciągnąć od tancerza szczegóły dotyczące jego prywatnego życia.

Gdy wraz z "Faktami" rozmawiali o drugiej edycji programu Polsatu, w którym Dagmara Kaźmierska szuka partnera, była "Królowa życia" nagle zaproponowała choreografa na rolę sercowego doradcy.

Może Hakiela tam weźmiemy na mojego doradcę. Nie szuka męża, bo on ma już Dominikę. To nie będzie mój kandydat na męża... - zaczęła.

Nagle Marcin Hakiel przerwał jej wypowiedź, by sprostować, że w jego przypadku można mówić już o narzeczonej. Wraz z Dominiką szykuje się do ślubu?

Już mam narzeczoną, więc... - wygadał się.

Marcin Hakiel szykuje się do ślubu? Nie wyklucza udziału telewizji

Tancerz chyba nie chciał, by taka informacja padła podczas wywiadu, ponieważ szybko próbował przekierować rozmowę na syna Dagmary Kaźmierskiej. Wypowiedź przykuła uwagę jego tanecznej partnerki.

Conanek też ma narzeczoną. Wszyscy mamy narzeczoną. Ja lubię, jak się mówi dziewczyna albo chłopak. Ja lubię, jak się mówi narzeczona - przyznała.

Gwiazda zaproponowała nawet "wciągnięcie" do telewizyjnych programów Marcina Hakiela. Reporterka "Faktu" zaproponowała wtedy tematykę ślubną, na co tancerz odpowiedział w tajemniczy sposób.

Może… - dodał niewinnie.

Duet "Tańca z Gwiazdami" umówił się nawet na wzajemne zaproszenia na ślub. Wygląda na to, że można zacząć składać gratulacje Marcinowi Hakielowi i pięknej Dominice.

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel szykuje się do ślubu?, fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel szykuje się do ślubu?, fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel szykuje się do ślubu?, fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel szykuje się do ślubu?, fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel szykuje się do ślubu?, fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel szykuje się do ślubu?, fot. KAPiF

Źródło: Fakt