Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Roksana Węgiel o ślubie z Kevinem. Niby wszyscy się tego domyślali, ale nie było pewności
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 15.02.2024 09:40

TYLKO U NAS: Roksana Węgiel o ślubie z Kevinem. Niby wszyscy się tego domyślali, ale nie było pewności

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Roksana Węgiel, fot. Instagram/Świat Gwiazd

Roksana Węgiel to zaledwie 19-letnia gwiazda, która ma już na swoim koncie liczne osiągnięcia. Świetnie układa się jej także w życiu prywatnym. Od ponad 2 lat jest w szczęśliwym związku z Kevinem Mglejem. W rozmowie z Moniką Maszkiewicz dla Świata Gwiazd piosenkarka rozwiała wszelkie wątpliwości na temat swojego ślubu z ukochanym. Sprawdźcie, co powiedziała!

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja

Roksana Węgiel od paru lat rozwija się niezwykle dynamicznie w polskim show-biznesie. Jej piosenki zdobywają olbrzymią popularność, a kolejne projekty podbijają muzyczny rynek. Przy pracy nad płytą "13+5" miała okazję współpracować z producentem muzycznym i autorem piosenek, Kevinem Mglejem. 

Szybko jednak okazało się, że ich relacja wykracza poza sferę zawodowej współpracy.  Na początku starali się utrzymać swój związek w tajemnicy przed internautami, ale obserwatorzy rozpoznali tajemniczego mężczyznę na zdjęciach artystki. Zaraz po 18. urodzinach artystki, para postanowiła ujawnić swój związek. Teraz ich relacja nabiera tempa. W maju 2023 roku ogłosili swoje zaręczyny, a teraz planują wspólną przyszłość.

Grzecznie już było. Roxie ściągnęła marynarkę i pokazała widoki zarezerwowane dla ukochanego! Biust na pierwszym planie Tak do Roksany Węgiel zwraca się syn Kevina Mgleja. 19-letnia gwiazda bez ogródek o realiach bycia macochą

Roksana Węgiel i Kevin Mglej planują wspólną przyszłość

Ze względu na swoją popularność, Roksana Węgiel ma niewiele wolnego czasu. Jej grafik często wypełniają koncerty, a udział w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" nie pozostawia wiele chwil dla narzeczonych. Rozwiązaniem tego problemu jest dla nich wspólne mieszkanie. Od pewnego czasu 19-latka dzieli się z internautami szczegółami swojego życia z narzeczonym.

Para świetnie się dogaduje pomimo obowiązków zawodowych i różnicy wieku. Roksana nie ma również problemów z przeszłością swojego ukochanego, który ma już syna z poprzedniego związku. Piosenkarka poznała chłopca i łączą ją z nim bliskie relacje. Ostatnio zdradziła również szczegóły dotyczące swojego związku z producentem.

 Czy para jest już po ślubie?

Roksana Węgiel o ślubie

Roksana Węgiel udzieliła Światu Gwiazd odpowiedzi na pytanie “Jak idą przygotowania do ślubu?”. Artystka nie chciała długo jednak rozwodzić się w tej kwestii. Stwierdziła, że ich ślub nie będzie medialnym wydarzeniem, jak to często bywa wśród par z show-biznesu. 

Bardzo dobrze, postępują i tutaj chyba postawię kropkę, bo chcę, żeby ten dzień był totalnie nasz. I tak dziwię się czasami sama sobie, że zdradziliśmy to, że bierzemy ten ślub. Myślę, że to już jest wystarczające. Ten dzień chcemy świętować w swoim towarzystwie, nie chcemy żadnych mediów z zewnątrz. Także po prostu zostawiamy to dla siebie i nie będę mówić, co jest w planach, jak chcę, żeby to wyglądało, bo to już są naprawdę takie bardzo prywatne informacje, które zostawiam na ten dzień – powiedziała Roksana.

Następnie Monika Maszkiewicz zapytała Roksanę o teorie “detektywów z TikToka”, czyli użytkowników tej platformy, którzy prowadzą własne spekulacje na temat życia osób publicznych. Nasza dziennikarka wspomniała Węgiel, że “detektywi” stwierdzili, że wzięła już tak naprawdę ślub. Roksana zareagowała na tę teorię śmiechem.

Nie, nie jeszcze nie. Tak, ale detektywi z TikToka są mocni – powiedziała rozbawiona Węgiel.

Cały wywiad z Roksaną Węgiel możecie obejrzeć poniżej.

Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF