Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Izabela Macudzińska ma nową twarz, poddała się operacji w Turcji. Teraz pokazuje efekty
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.04.2023 14:01

Izabela Macudzińska ma nową twarz, poddała się operacji w Turcji. Teraz pokazuje efekty

Izabela Macudzińska
fot. KAPiF

Izabela Macudzińska niedawno podjęła decyzję o wprowadzeniu poważnych zmian w swoim wyglądzie. By spełnić marzenie, udała się do Turcji na operację plastyczną. Teraz po raz pierwszy pokazała się po zabiegu.

Widzowie TTV mogą znać influencerkę z popularnego programu "Królowe życia" gdzie chętnie pokazywała luksusowe kulisy codzienności. Niedawno postanowiła poprawić swój wygląd dzięki zabiegowi w tureckiej klinice. Przed internautami pokazała, jak wygląda jej twarz po prawie tygodniu.

Izabela Macudzińska poddała się operacji plastycznej w Turcji

Bohaterka programu TTV szybko zjednała sobie internautów, którzy wiernie obserwują kulisy jej luksusowego życia. Niedawno kobieta podjęła decyzję o podróży do Turcji, by poddać się zabiegowi. Operacja miała zmienić jej rysy twarzy. 

Po krótkiej nieobecności w mediach społecznościowych Izabela Macudzińska postanowiła pokazać się obserwatorom po kilku dniach od wizyty w klinice. W relacjach zamieściła nagranie, w którym ze szczegółami pokazała, jak jej twarz reaguje na zmiany.

Fani o słabych nerwach mogli się przerazić, widząc posiniaczoną twarz z mnóstwem opatrunków. Gwiazda zdradza jednak, że jest pozytywnie zaskoczona przebiegiem jej operacji.

"Ja już się od razu denerwuję". Gość błyskawicznie zareagował na słowa Małgorzaty Rozenek w "Dzień Dobry TVN"

Izabela liczy na szybki powrót do zdrowia

Relacje w mediach społecznościowych nagrała specjalnie na prośbę internautów, którzy byli ciekawi efektów jej przemiany. W ostatnim czasie w internecie pojawiały się negatywne informacje na temat tureckich praktyk.

Izabela Macudzińska ze szczegółami pokazała każdy zoperowany element. Choć już na pierwszy rzut oka widać liczne siniaki i żółknięcia skóry, gwiazda nie obawia się tych symptomów.

Zobaczcie, jak pięknie schodzi ten kolorek żółty, więc za parę dni to już w ogóle tu nie będzie śladu. Oczko troszeczkę bardziej mam zaczerwienione, ale słuchajcie, to jest normalne. Jedna strona może szybciej dochodzić, druga wolniej, pamiętajcie, że to jest organizm i różnie obrzęk może schodzić — uspokajała.

Przyznała, że każdy organizm może inaczej zareagować na tak inwazyjną operację. Ona jednak nie obawia się poważnych powiązań, gdyż jak stwierdziła, zawsze można udać się na konsultacje do chirurga.

Izabela Macudzińska założyła kamuflaż by wypełniać swoje obowiązki

Choć influencerka wie, że potrzebuje teraz czasu na odpoczynek, nie chce zawieść swoich obserwatorów. Niedługo po pokazaniu twarzy zamieściła kolejne wideo ukazujące jej stylizację.

By pojawić się w butiku, Izabela Macudzińska zdecydowała się na perukę oraz ogromne okulary przeciwsłoneczne. W ten sposób na nagraniach jej twarz była ledwie widoczna. Wygląda na to, że kontakt z ponad półmilionową grupą odbiorców jest nadal wyjątkowo ważny w życiu gwiazdy "Królowych życia".

Zobacz zdjęcia:

Izabela Macudzińska.jpg
fot. instagram.com/justuniquebyisabel/
Izabela Macudzińska (2).jpg
fot. instagram.com/justuniquebyisabel/
Izabela Macudzińska (4).jpg
fot. instagram.com/justuniquebyisabel/
Izabela Macudzińska (5).jpg
fot. instagram.com/justuniquebyisabel/
Izabela Macudzińska (3).jpg
fot. instagram.com/justuniquebyisabel/
Izabela Macudzińska (6).jpg
fot. instagram.com/justuniquebyisabel/
Izabela Macudzińska (7).jpg
fot. instagram.com/justuniquebyisabel/