Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazdy "Królowych życia" żegnają Gabriela Seweryna: Laluna, Izabela Macudzińska. Te wpisy łamią serce...
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.11.2023 23:01

Gwiazdy "Królowych życia" żegnają Gabriela Seweryna: Laluna, Izabela Macudzińska. Te wpisy łamią serce...

Gabriel Seweryn
Gwiazdy żegnają Gabriela Serweryna, fot. KAPiF/instagram.com/lala_laluna_official/

Nagła wiadomość o śmierci Gabriela Seweryna wstrząsnęła gwiazdami. W mediach społecznościowych bohaterowie programu "Królowe życia" dzielą się smutkiem z powodu odejścia członka obsady. Laluna zwróciła się do internautów. Łzy napływają do oczu po jej słowach.

Nie żyje Gabriel Seweryn

Gabriel Seweryn był jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd programu "Królowe życia". Wraz z ówczesnym partnerem, Rafałem Grabiasem, zaskarbił sobie serca widzów, którzy obserwowali jego podróż poza telewizyjnym show w mediach społecznościowych.

Niestety we wtorek, 28 listopada, przekazano informację o nagłej śmierci 56-letniego celebryty. Wiadomo, że gwiazdor trafił późnym popołudniem na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Nic jednak nie wskazywało tak tragicznego finału. Gabriel Seweryn miał jeszcze sporo marzeń, które chciał spełnić.

Wiadomość o śmierci mężczyzny pogrążyły w rozpaczy fanów telewizyjnego programu. Kolejne gwiazdy składają w mediach społecznościowych swoje kondolencje z powodu odejścia projektanta.

Gabriel Seweryn nie żyje. Zmarła gwiazda "Królowych życia". Miał zaledwie 56 lat Z czym Gabriel Seweryn zmagał się przed śmiercią? Media obiegły doniesienia o poważnych problemach

Gwiazdy żegnają Gabriela Serweryna

Nagła wiadomość była zupełnym zaskoczeniem dla innych bohaterów popularnego programu. W mediach społecznościowych Izabeli Macudzińskiej pojawiła się relacja upamiętniająca Gabriela Seweryna. Duet znał się z udziału w "Królowych życia".

Spoczywaj w pokoju - dodała celebrytka.

Kolejną osobą, która oddała hołd zmarłemu była Laluna. Gwiazda udostępniła artykuł informujący o śmierci 56-latka wraz ze smutnym wpisem.

Spoczywaj w pokoju. AMEN… Za szybko nas opuściłeś.

Dodatkowo bohaterka "Królowych życia" zamieściła poruszający apel. Już na pierwszy rzut oka widać, że nagła śmierć programowego przyjaciela bardzo ją dotknęła.

Laluna o śmierci Gabriela Seweryna

Laluna poznała Gabriela Seweryna za sprawą wspólnego udziału w telewizyjnym programie "Królowe życia". Oboje należeli go ulubieńców widzów, którzy szybko zyskali rozpoznawalność w mediach społecznościowych. Po smutnych wiadomościach gwiazda zwróciła się do obserwatorów. Z perspektywy ostatnich wydarzeń jej słowa napełniają ogromnym żalem.

Dlatego tyle razy mówię: Dbajcie o każdą chwilę w swoim życiu, bo nie znacie ani dnia ani godziny - apelowała.

Internauci nadal pozostawiają kondolencje dla bliskich zmarłego. Nagłe odejście było dla nich prawdziwym szokiem. Przyczyny śmierci Gabriela Seweryna nie są jeszcze znane.

  • Szok... lubiłam go za to że był sobą w tym świecie pełnym norm i ograniczeń... Szkoda.
  • Nie mogę w to uwierzyć! Wyrazy współczucia dla bliskich!
  • Szkoda człowieka…
  • Wyrazy współczucia dla rodziny. Odszedł piękny człowiek… kolorowy ptak, świat będzie uboższy…
Królowe życia
Gwiazdy żegnają Gabriela Serweryna, fot. instagram.com/justuniquebyisabel/
Królowe życia
Gwiazdy żegnają Gabriela Serweryna, fot. instagram.com/lala_laluna_official/
Królowe życia
Gwiazdy żegnają Gabriela Serweryna, fot. instagram.com/lala_laluna_official/
Gabriel Seweryn
Gwiazdy żegnają Gabriela Serweryna, fot. KAPiF