Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ostatni związek Gabriela Seweryna. To dla niego zostawił miłość życia. Z Rafałem Grabiasem rozstał się w atmosferze skandalu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.11.2023 21:33

Ostatni związek Gabriela Seweryna. To dla niego zostawił miłość życia. Z Rafałem Grabiasem rozstał się w atmosferze skandalu

Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias rozstali się w cieniu afery, fot. KAPiF

Media pochłonęła smutna wiadomość o śmierci Gabriela Seweryna znanego z programu "Królowe życia". Znawca mody przez wiele edycji występował przed kamerami z ówczesnym partnerem, Rafałem Grabiasem, jednak ich związek zakończył się sporą aferą. Bohater programu nie krył zawodu podczas publicznych rozmów.

Nie żyje Gabriel Seweryn. Poznaliśmy go w "Królowych życia"

Widzowie TTV poznali mężczyznę jako jednego z bohaterów programu "Królowe życia". Przed kamerami 56-latek ujawniał kulisy życia w luksusach i barwnej relacji z Rafałem Garbiasem. Niestety 28 listopada rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego, Ewa Todorov, potwierdziła wiadomość o śmierci celebryty.

Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia – mówi rzeczniczka. - Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny.

Fani mężczyzny pogrążeni są w ogromnym żalu. Na razie nie są znane przyczyny śmierci 56-latka.

Gabriel Seweryn nie żyje. Zmarła gwiazda "Królowych życia". Miał zaledwie 56 lat Gabriel Seweryn z "Królowych życia" na nowych zdjęciach. Fani nie wierzą własnym oczom

Partnerzy Rafała Grabiasa

Mężczyzna wziął udział w kilku edycjach popularnego show TTV. Jako absolwent projektowania ubrań szybko zaskarbił sobie serca widzów niepowtarzalnym stylem i wyczuciem trendów. Odbiorcy chętnie obserwowali także jego relacje z ówczesnym partnerem. 

Rafał Grabias wspierał celebrytę w prowadzeniu na głogowskiej starówce pracowni futer. Panowie stali się ulubieńcami widzów i chętnie pojawiali się wspólnie na medialnych eventach. Ich burzliwa relacja zakończyła się jednak ogromnym skandalem. Publicznie Gabriel Seweryn nie szczędził kąśliwych komentarzy byłemu partnerowi.

Związek Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa. Dlaczego się rozstali?

Choć widzowie "Królowych życia" przepadali za drobnymi potyczkami partnerów, prawda o ich związku okazał się o wiele smutniejsza. Gabriel Serweryn w rozmowie z Pudelkiem zdradził, że jego relacja z Rafałem zakończyła się jeszcze, gdy oboje występowali w telewizyjnym show. Znajomość była podtrzymywana tylko na potrzeby programu.

Nasz związek skończył się siedem lat temu. Od siedmiu lat nie sypialiśmy ze sobą! Jak zamieszkaliśmy w Berlinie, nic nas nie łączyło. Każdy z nas miał ułożyć sobie życie na nowo. W międzyczasie dostaliśmy propozycję, żeby wziąć udział w programie. Chcieli żebyśmy grali, to nie były sceny z naszego życia. To nie była prawda, nic mnie z nim nie łączyło.

Byli partnerzy nie zakończyli relacji w przyjacielskich stosunkach. Gabriel Seweryn w innej rozmowie wyciągnął wszelkie "brudy" na byłego partnera. Nie obyło się bez poważnych oskarżeń.

Fani znają tylko jedną wersję - tę, którą lansował do tej pory mój były partner życiowy. […] Najzwyczajniej w świecie utrzymywałem fikcję, z której - mimo wielkich chęci - nie potrafiłem się wyzwolić. Byłem ofiarą manipulacji i przemocy psychicznej. […] Nie obyło się bez psychotropów. Byłem jak bita żona, która nie jest w stanie odejść od męża oprawcy. Takie są fakty - wyznał.

Rafał Grabias w sierpniu zapytany przed Świat Gwiazd o relację z Gabrielem, wyznał:

Nie mamy ze sobą kontaktu.

W tej samej rozmowie wspomniał ich udział w “Królowych życia”:

My byliśmy w tej całej trójce najbardziej kontrowersyjni. Bo to 2016 rok. Para gejów. Pokazujemy swoje życie. Kamery wchodzą do naszego mieszkania. Byliśmy bardzo kontrowersyjni. Ale w naszym zachowaniu nie widziałem i do dziś nie widzę czegoś złego. My nigdy nie byliśmy wulgarni, my nigdy w taki wulgarny sposób nie rozmawialiśmy nawet między sobą. Czasami dochodziło do spięć, do kłótni, natomiast to, co później było pokazywane… Wiesz, my już po ósmym sezonie stwierdziliśmy, że nie damy rady… – mówił w swiatgwiazd.pl.

Kamil Biela ostatnim partnerem Gabriela Seweryna

Dopiero nowy związek przyniósł Gabrielowi Sewerynowi szczęście. U boku 32-letniego dziś Kamila Bieli, z którym wystąpił w “Królowych życia”, szukał sposobów na realizację marzeń. Panowie niestety nie mogli spełnić razem wszystkich z nich.

Odkąd jestem z moim Kamilkiem, sprzyja mi niebywałe szczęście i przydarzają mi się niewiarygodne historie – przyznał Pomponikowi.

Kamil Biela w rozmowie z Pudelkiem opowiedział o problemach, jakich dostarczył Rafał Grabias:

Teraz, jak odczepił się od nas Rafał, jest super! To była tragedia, Rafał jest toksyczną osobą. Zrobił ze mnie stalkera.

Gabriel potwierdził słowa ukochanego:

Nie ma szans, żeby ktoś nas rozłączył. Nie ma takiej osoby. Nigdy w życiu Kamil mnie nie stalkował – zapewniał Seweryn.

Zdjęcia obu partnerów Gabriela publikujemy poniżej.

Gabriel Seweryn z partnerem, fot. EN
Gabriel Seweryn z partnerem, fot. EN
Gabriel Seweryn, Rafał Grabias
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias rozstali się w cieniu afery, fot. KAPiF
Gabriel Seweryn, Rafał Grabias
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias rozstali się w cieniu afery, fot. KAPiF
Gabriel Seweryn, Rafał Grabias
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias rozstali się w cieniu afery, fot. KAPiF

Źródło: Pudelek, Pomponik