Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gabriel Seweryn z "Królowych życia" na nowych zdjęciach. Fani nie wierzą własnym oczom
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.11.2023 07:14

Gabriel Seweryn z "Królowych życia" na nowych zdjęciach. Fani nie wierzą własnym oczom

Gabriel Seweryn
Jak wygląda teraz Gabriel Seweryn?, fot. KAPiF; Instagram

Gabriel Seweryn jeszcze niedawno był u szczytu popularności. Dzięki programowi „Królowe życia” cała Polska znała go jako „Versace z Głogowa”. Teraz nie tylko zbankrutował i szukał pomocy w Urzędzie Pracy, zmienił się też wizualnie. Jak wygląda teraz były gwiazdor?

Co robi teraz Gabriel Seweryn z programu "Królowe życia"?

Dawny gwiazdor „Królowych życia” pod koniec września poinformował fanów o zamknięciu dotychczasowego etapu jego kariery. Rozstanie z Rafałem Grabiasem, który partnerował mu w programie, było dopiero początkiem końca. Kilka tygodni temu Gabriel wyrejestrował działalność gospodarczą. Na Instagramie Seweryna pojawiło się rozpaczliwie smutne nagranie z Centrum Aktywizacji Zawodowej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Głogowie.

Od zawsze kochałem to co robiłem i nadal kocham to co robię, jednakże coś we mnie umarło. Jestem zatrwożony. Wypaliłem się zawodowo – mówił Seweryn na Instagramie, dodając, że jest bez pracy i nie ma już klientów.

Seweryn musiał zarejestrować się w urzędzie pracy, by mieć ubezpieczenie. Jego salon kuśnierski, obecnie jest zamknięty. Gwiazdor „Królowych życia” ma jednak plan, na co ją przerobić. Zaczął wdrażać pomysły w życie, jednak póki co wywołał potężną awanturę. Poniżej szczegóły.

Wielka afera pod wpisem gwiazdy "Królowych życia": "Jesteś chory! ". O co poszło? Gwiazda "Królowych życia" na skraju bankructwa. Po luksusowym życiu nie ma śladu

Gabriel Seweryn ma nowy zawód, co robi?

Gabriel po zamknięciu dawnego biznesu musiał znaleźć nową pracę. Okazuje się, że jego nową pasja dotyczy branży beauty. Od dłuższego czasu Seweryn chodzi na kurs Szkoły Makijażu Permanentnego. Dawny Król Życia pokazuje nagrania z kursu i jest pełen nadziei. Planuje też, że w dawnym salonie futer otworzy salon fryzjerski z gabinetem makijażu permanentnego. 

Dziś w jego pracowni odwiedził go specjalny gość. Była to Dagmara Musiał, zajmująca się medycyną estetyczną i przedłużaniem włosów. Para opublikowała wspólne, bardzo ogniste zdjęcie. Opatrzone było znaczącym podpisem.

Coś mi się wydaje, że PLN stoją dużo lepiej niż dolarsy – napisał Seweryn, dodając takie hasztagi jak „pieniądze”, „rozwój”, „biznes” i „będzie się działo”.

Jeżeli gwiazdor chciał zaimponować swoim fanom, to spektakularnie mu się to nie udało. Pod zdjęciem posypała się lawina krytyki. Komentujący nie wierzą w to, co widzą. Poniżej możecie zobaczyć feralne zdjęcie oraz listę zarzutów internautów.

Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias w 2019 roku, fot. KAPiF

Burza po wpisie Gabriela Seweryna, jak on teraz wygląda?

Na fotografii widzimy Dagmarę oplatającą ramiona i uda wokół Seweryna. Sensualna poza, w zamierzeniu ponętna, wywołała jednak lawinę śmiechu. Internauci nie krytykują wyglądu kobiety, lecz to, jak przy niej prezentuje się Gabriel. Zwrócili uwagę na zbyt ciasną koszulę i zaokrąglone kształty celebryty.

  • Czas zmienić oponki na zimowe.
  • O boże, nie stać cię na nowe koszule? Jaki twój wizerunek nowy, matko święta.
  • Gabi, wariacie, co ty taki opięty.
  • Tak faceci w latach 70. podrywali koleżanki i zobacz, w jakim jesteś w wieku? Idź do przodu, a nie taki serdel.
  • O losie – czytamy w komentarzach.

A co wy sądzicie o stylizacji Gabriela?

Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn z byłym parterem Rafałem Grabiasem w 2020, fot. KAPiF
Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn z nowym partnerem w 2021, fot. KAPiF