Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Odwiedzili grób Gabriela Seweryna. Oto, co zastali po trzech miesiącach od pogrzebu
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.02.2024 18:20

Odwiedzili grób Gabriela Seweryna. Oto, co zastali po trzech miesiącach od pogrzebu

Gabriel Seweryn, fot. Jan Bielecki/East News; goniec.pl
Gabriel Seweryn, fot. Jan Bielecki/East News; goniec.pl

Wkrótce miną trzy miesiące od śmierci gwiazdora “Królowych życia”, projektanta Gabriela Seweryna. Celebryta odszedł w zagadkowych okolicznościach, które wciąż badane są przez prokuraturę. Jak wygląda dziś jego grób?

Śmierć Gabriela Seweryna wciąż niewyjaśniona

Gabriel Seweryn był pochodzącym z Głogowa projektantem futer, który zyskał ogólnopolską sławę dzięki występom w show TTV “Królowe życia”. Jego niespodziewana śmierć wstrząsnęła polskim show-biznesem.

Na kilka godzin przed zgonem w mediach pojawiło się nagranie, na którym zobaczyć możemy 56-latka płaczącego, krzyczącego i pomstującego na pogotowie ratunkowe, które - według jego słów - nie chciało udzielić mu pomocy.

Pogotowie, jaki cyrk odstawia. Zamiast mi pomóc k***a. Zobaczcie, oni tu stoją. Mnie tu dusi i nikt nie chce mi pomóc. Ja naprawdę umrę. Ja chcę, żeby ludzie wiedzieli, jakie mam problemy… Naprawdę pokaż mnie, niech zobaczą, że to ja jestem. Tu mnie dusi - wołał gwiazdor wskazując na swoją klatkę piersiową.

Ostatecznie gwiazdor udał się do szpitala w Głogowie taksówką. Wkrótce jednak zmarł w wyniku nagłego zatrzymania krążenia. Przyczyny zgonu projektanta są obecnie badane przez prokuraturę.

Przyczyny śmierci Gabriela Seweryna? Sprawa zrobiła się bardzo poważna. Prokuratura nie ma wątpliwości Prokuratura o wynikach toksykologicznych Gabriela Seweryna i zarzutach. Komunikat po długim milczeniu

Zagadkowa śmierć Gabriela Seweryna

Przeprowadzona sekcja zwłok Gabriela Seweryna nie wykazała przyczyn zgonu gwiazdora. Zlecono badania toksykologiczne, których wyniki miały być dostępne już pod koniec stycznia, o czym przekonywał w rozmowie z “Faktem” zastępca prokuratora rejonowego z Głogowa.

Postępowanie trwa, czekamy na wyniki badań dodatkowych. Postępowanie toczy się w sprawie, nikomu nie postawiono zarzutów - przekazał przedstawiciel służb.

Na początku lutego sprawa została przekazana Prokuraturze Okręgowej w Legnicy, jednak do tej pory nie poznaliśmy odpowiedzi na najważniejsze pytania: co było przyczyną śmierci, jak oceniana jest według biegłych interwencja pogotowia i co wykazały badania toksykologiczne.

Jak wygląda dziś grób Gabriela Seweryna?

Gabriel Seweryn został pochowany 6 grudnia. Redakcja “Faktu” udała się na grób projektanta, by zobaczyć, jak wygląda miejsce jego spoczynku w niecałe trzy miesiące po uroczystościach żałobnych.

Na jego skromnej mogile stoją dziesiątki zniczy, ułożono wiązanki ze sztucznych kwiatów, ale w wazon nad czarno-białym zdjęciem Gabriela Seweryna włożony pękaty bukiet świeżych tulipanów - czytamy w relacji na stronie “Faktu”.

Widać wyraźnie, że grób wciąż odwiedzany jest przez najbliższych zmarłego i fanów, którzy jeszcze długo wspominać będą jego niezrównaną charyzmę i ciepło, jakie roztaczał wokół siebie.

Poniżej zdjęcia, które powstały w dniu pogrzebu. Od tego czasu zmianie uległy kwiaty i znicze.

Pogrzeb Gabriela Seweryna
Pogrzeb Gabriela Seweryna, fot. swiatgwiazd.pl
pogrzeb Gabriela Seweryna
Pogrzeb Gabriela Seweryna, fot. swiatgwiazd.pl
pogrzeb Gabriela Seweryna
Pogrzeb Gabriela Seweryna, fot. swiatgwiazd.pl
pogrzeb Gabriela Seweryna
Pogrzeb Gabriela Seweryna, fot. swiatgwiazd.pl
pogrzeb Gabriela Seweryna
Pogrzeb Gabriela Seweryna, fot. swiatgwiazd.pl

Źródło: fakt.pl