Marta Chodorowska w serialu "Ranczo" Żródło: Fot. Ranczo TVP / Facebook

Metamorfoza Marty Chodorowskiej

21 Marzec 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Marta Chodorowska stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy serialu “Ranczo”. Rolą Klaudii Kozioł zaskarbiła sobie sympatię widzów, ale i popularność. Przez te wszystkie lata aktorka zdążyła się bardzo zmienić, a od jej najnowszych zdjęć nie można oderwać wzroku.

  • Marta Chodorowska była gwiazdą serialu "Ranczo"
  • Produkcja była oglądana przez rekordową liczbę widzów
  • Dziś Marta Chodorowska zaskakuje metamorfozą

Serial “Ranczo” przez osiem lat był oglądany przez miliony widzów. Nic dziwnego, że Marta Chodorowska do dziś wspominana jest z ogromną sympatią. Jak teraz wygląda?

Marta Chodorowska gwiazdą serialu “Ranczo”

Kultowa produkcja sprawiła, że przed ekranem przez 8 lat pojawiły się miliony widzów. Mieszkańcy gminy Wilkowyje stali się kultowymi postaciami, które kojarzy już raczej każdy Polak.

O sukcesie serialu “Ranczo” świadczy rekordowa liczba widzów, ale nie tylko. To też m.in. cztery Telekamery w kategorii “najlepszy serial fabularny”. Mimo że od zakończenia produkcji minęło już 5 lat, serial wciąż cieszy się niebywałą popularnością.

Po latach serialowa Klaudia Kozioł przeszła powalającą metamorfozę. Z młodej dziewczyny stała się prawdziwą kobietą, która zniewala urodą. Zobaczcie sami.

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się?Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się?Czytaj dalej

Metamorfoza serialowej Klaudii Kozioł

Klaudia Kozioł, bohaterka serialu “Ranczo” była znana z ognistego temperamentu, ale i ogromną inteligencją oraz chęcią do działania. Taka bohaterka stała się wyzwaniem Marty Chodorowskiej, która poradziła sobie z nim wyśmienicie.

Marta Chodorowska po zakończeniu produkcji nie zostawiła aktorskiej kariery. Rok po zakończeniu nagrań do “Rancza” aktorka grała Marzenę w serialu “Pierwsza miłość”. Można ją było zobaczyć także w “Koronie królów”, ale i w warszawskich teatrach, takich jak “Capitol” i “Kamienica”.

Zmieniło się jej także życie prywatne. Jest szczęśliwą żoną i mamą, w lipcu 2014 roku urodziła syna, Władysława.

Trudno uwierzyć, że aktorka ma już 39 lat. Na Instagramie zachwyca perfekcyjnymi kadrami.

Poznalibyście ją?

Marta Chodorowska

Fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: styl.fm / instagram.com/marta.chodorowska.official

Następny artykuł