Swiatgwiazd.pl
Martyna Wojciechowska

TRICOLORS/East News

Martyna Wojciechowska padła ofiarą oszustów. Wydała pilne oświadczenie

9 Września 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Na Instagramie Martyny Wojciechowskiej pojawił się niepokojący wpis. Podróżniczka postanowiła wydać oświadczenie w związku z... suplementami odchudzającymi, które rzekomo ma reklamować. Okazuje się, że oszuści bezprawnie wykorzystali jej wizerunek.

Jak wynika z wpisu Martyny, oszuści od lat wykorzystują jej zdjęcia i zmyślony wywiad, by reklamować środki na odchudzanie. Teraz gwiazda postanowiła postawić temu kres.

Martyna Wojciechowska padła ofiarą oszustów

Trudno się nie zgodzić, że sprzedaż produktów reklamowanych przez gwiazdy potrafi drastycznie wzrosnąć. Nic więc dziwnego, że producenci chętnie nawiązują współprace z celebrytami i celebrytkami. Niestety, coraz częściej zdarza się, że firmy wykorzystują wizerunki gwiazd do reklamy bez ich zgody. Taka sytuacja spotkała Martynę Wojciechowską.

Gospodyni programu "Kobieta na krańcu świata" opublikowała na swoim Instagramie obszerny post, dołączając do niego serię screenów, na których widoczna jest jej twarz ze sloganami reklamującymi suplement odchudzający. Wojciechowska już na wstępnie podkreśliła, że choć takich "reklam" pojawia się coraz więcej, ona sama nie podpisuje się pod żadną z nich.

Grażyna Wolszczak - ea

Grażyna Wolszczak pokazała zdjęcie w bikini i zachwyciła fanów. „Prawdziwa kobieta”

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

- NIE, NIE, NIE. PO RAZ KOLEJNY STANOWCZO DEMENTUJĘ. W związku z reklamami pojawiającymi się regularnie na Facebooku oraz pseudo „wywiadem” zamieszczanym na kolejnych stronach internetowych, informuję: NIGDY NIE STOSOWAŁAM, NIE REKOMENDOWAŁAM I NIE REKOMENDUJĘ JAKIEGOKOLWIEK SPECYFIKU ODCHUDZAJĄCEGO (pisownia oryginalna - red.) - czytamy pod serią zdjęć.

Wojciechowska zaznaczyła, że nie ma nic wspólnego z reklamami środków odchudzających, a informacje podawane przez firmy są fałszywe. Okazuje się, że oszuści od dawna wykorzystują w ten sposób wizerunek podróżniczki. Ta w końcu postanowiła postawić temu kres.

Służby zajęły się sprawą

Z dalszych słów Martyny wynika, że sprawa została już zgłoszona odpowiednim organom. Nie zdradziła jednak, czy udało się już dotrzeć do oszustów i wyciągnąć wobec nich konsekwencje.

Na koniec Wojciechowska postanowiła zaapelować do internautów, by pod żadnym pozorem nie kupowali suplementów, rzekomo przez nią reklamowanych.

- NIE KUPUJCIE TYCH PRODUKTÓW. Źródło ich pochodzenia, skład oraz działanie nie są sprawdzone i mogą mieć fatalne skutki dla zdrowia. [...] Jednocześnie informuję, że od kilku już lat usilnie próbuję zablokować reklamy tych specyfików, wypowiadałam się na ten temat wiele razy, także w telewizji. Sprawa jest również zgłoszona odpowiednim organom, w związku z bezprawnym wykorzystaniem mojego wizerunku w celach marketingowych tych produktów - dodała.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Widzowie Polsatu nic nie słyszeli. Dopiero za kulisami Pavlović powiedziała prawdę o Bieniuk

  • Kolejna fatalna wiadomość dla Beaty P. Straci fortunę, eksperci podali konkretną kwotę

  • Nie żyje 54-letni aktor. Został znaleziony martwy we własnym mieszkaniu

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Weronika Wasiak

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Donald Tusk

Życie gwiazd

Poznajecie? Teraz ma 64 lata. Donald Tusk w dzieciństwie zachwycał burzą loków

Czytaj więcej >
Edyta Pazura

Życie gwiazd

Szczęśliwa Edyta Pazura podzieliła się radosną nowiną: "Otóż oficjalnie jestem doktorantką"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Gwiazda TVP jest w ciąży. Wielkie zmiany w życiu Hanny Konarowskiej

Czytaj więcej >
Dorota Szelągowska

Życie gwiazd

„Dorota, jak mi nie pomożesz, to umrę”. Katarzyna Grochola prosi córkę o pomoc w remoncie

Czytaj więcej >
Katie Piper

Życie gwiazd

Katie Piper została oblana kwasem. Przeszła już 400 operacji plastycznych

Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaśniewska

Życie gwiazd

Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła widzów Dzień dobry TVN

Czytaj więcej >