Swiatgwiazd.pl
Była żona Michała Wiśniewskiego choruje na cukrzycę

TRICOLORS/East News

Była żona Wiśniewskiego jest chora na cukrzycę. Chodzi o Mandarynę

25 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Dominika Mika

Udostępnij:

Michał Wiśniewski słynie z upodobania do pięknych kobiet. Ma za sobą cztery rozwody, jednak z większością byłych żon zachowuje przyjacielskie lub poprawne stosunki. Niestety jedna z nich cierpi na nieuleczalną chorobę. Marta Wiśniewska choruje na cukrzycę

Michał Wiśniewski od lat zmaga się z chorobą alkoholową, ale mało kto wie, że wycięto mu też nowotór. Jedna z jego byłych żon - Mandaryna, czyli Marta Wiśniewska również musi zmagać się z ciężką chorobą, o której dowiedziała się będąc w ciąży. Mandaryna od lat choruje na cukrzycę.

Była żona Michała Wiśniewskiego usłyszała diagnozę, która na zawsze zmieniła jej życie

Michał Wiśniewski jest obecnie w piątym związku małżeńskim, a niedawno powitał na świecie kolejną pociechę. Jednak z niektórymi z byłych żon utrzymuje poprawne, a czasem nawet przyjacielskie stosunki. Tak właśnie jest z Martą Wiśniewską, z którą piosenkarz związany był w latach 2002-2006.

W jednym z wywiadów Mandaryna przyznała, że powodem rozstania były nałogi lidera Ich Troje. W końcu kobieta musiała podjąć ostateczną trudną decyzję. – W jego uzależnieniach się nie odnalazłam. Koniec końców się nie odnalazłam. Obroniłam siebie. To już był czas, gdy na tej ścieżce jeden znak był w prawo, a drugi w lewo – zdradziła w programie „Taniec życia”.

Artyści zdołał się jednak pogodzić i podzielić obowiązkami związanymi z wychowaniem dwójki dzieci. Jak się jednak okazuje wykonawczyni hitu "Here We Go Again", będąc z nim w ciąży, poważnie zachorowała, a diagnoza którą usłyszała na zawsze zmieniła jej życie. 

Mandaryna zauważyła niepokojące objawy

Mandaryna będąc w drugiej ciąży z wokalistą Ich Troje miała cukrzycę ciążową, jednak po urodzeniu dziecka choroba się wycofała. Niestety trzy miesiące po porodzie, nagle zaczęła się bardzo źle czuć.

Wiśniewska sporo straciła na wadze. Zauważyła też, że jej wzrok się pogorszył i przez cały czas odczuwała niesamowite zmęczenie. Diagnoza była jednoznaczna - cukrzyca. Dla 24-latki to było jak wyrok. Była żona Wiśniewskiego przyznaje, że w tamtym czasie buntowała się przeciwko temu, co ją spotkało. Jednak musiała pogodzić się z diagnozą i wprowadzić w życie pewne zmiany. 

- Przede wszystkim musiałam poprzestawiać sobie wszystko w głowie. Zaakceptować fakt, że jestem chora. I ułożyć wszystko od nowa. To wymagało czasu, ale się udało. Nienawidzę tej choroby. Ale jestem żywym dowodem na to, że z cukrzycą można normalnie i szczęśliwie żyć. Muszę tylko dbać o zachowanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Po latach weszło mi to w krew i robię już to niemal odruchowo. Przed zajęciami w mojej szkole tańca badam cukier, muszę pamiętać, by mieć ze sobą coś słodkiego do picia, ekipa ze mną współpracująca i rodzina jest przeszkolona na wypadek, gdyby coś się ze mną zadziało. Badam się regularnie, wykluczyłam białe pieczywo, słodycze - powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

Była żona Wiśniewskiego wprowadziła specjalną dietę

Cukrzyca jest nieuleczalną chorobą, która zmusza chorego do zmiany stylu życia. Marta Wiśniewska również musiała na zawsze zrezygnować z białego pieczywa, tłustych serów czy słodzonych surówek, ale też zadbać, by utrzymywać cukry w normie.

Choć od diagnozy minęły prawie dwie dekady, Mandaryna czasem chciałaby zapomnieć o chorobie, jednak to niemożliwe. Jej codzienność to wyrzeczenia, leki i rygorystyczna dieta. Piosenkarka podkreśla jednak, że z tą chorobą da się normalnie funkcjonować i nie można się załamywać po takiej diagnozie.

- Z cukrzycą da się żyć, normalnie funkcjonować, choć nie da się o niej zapomnieć ani przed nią uciec. Cały czas muszę uważać na to, co jem na przyjęciach, gdzie są wyśmienite desery, trzeba się oprzeć pokusie. Jak we wszystkim i w cukrzycy zalecany jest umiar - powiedziała piosenkarka w jednym z wywiadów.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło:se.pl, plotek.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >