Michał Wiśniewski Żródło: instagram.com/@m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski w końcu pokazał swoją piątą żonę. Na zdjęciu zaskakuje jeden szczegół

25 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Fani Michała Wiśniewskiego długo na to czekali. Wokalista zespołu “Ich Troje” po raz pierwszy pokazał swą małżonkę w pełnej krasie; w komentarzach natychmiast zaroiło się od słów zachwytu. Uwagę przykuwa także pewien widoczny na zdjęciu, drobny szczegół - chodzi o detal na twarzy Michała Wiśniewskiego.

  • Dotychczas Michał Wiśniewski nie chwalił się nową małżonką
  • Dziś opublikował zdjęcie Poli w sieci
  • Uwagę zwraca jednak szczególnie detal na twarzy piosenkarza
  • Lider zespołu “Ich Troje” łącznie wstępował w związek małżeński pięć razy

Michał Wiśniewski umożliwił fanom lepsze poznanie jego tajemniczej, piątej żony. Choć wciąż wiadomo o wybrance piosenkarza, Poli, niewiele, dziś lider zespołu “Ich Twoje” postanowił opublikować w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcie.

Michał Wiśniewski pokazał małżonkę. Uwagę przykuwa pewien detal

Niedawno Michał Wiśniewski postanowił dać miłości jeszcze jedną szansę. Po czterech nieudanych związkach małżeńskich poślubił poznaną w sieci Polę. Wiadomo na jej temat stosunkowo niewiele. W mediach pojawiły się informacje o tym, że kobieta ma za sobą jeden rozwód, zawodowo zajmuje się sztuką, w szczególności fotografią, i ogólnie stroni od zainteresowania mediów.

- Zbyt cenię sobie prywatność i spokój - miała powiedzieć krótko w jednym z nielicznych wywiadów, w jakich zgodziła się wziąć udział.

Pola nie prowadzi zbyt aktywnego życia w social mediach. Jeśli coś się w nich pojawia, to są to raczej czarno-białe zdjęcia jej autorstwa. Michał Wiśniewski stanowi w tym przypadku przeciwieństwo żony, chętnie informując fanów o osobistych nowinkach na oficjalnym profilu na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie. Dziś zdecydował się pokazać światu świeżo upieczoną małżonkę.

Agnieszka Krukówna stała się znana dzięki serialowi Agnieszka Krukówna stała się znana dzięki serialowi "Boża Podszewka". Mało kto wie, dlaczego usunęła się w cieńCzytaj dalej

Dotychczas Pola występowała na zdjęciach z zakrytą twarzą. Dziś do zdjęcia z Michałem Wiśniewskim zapozowała bez maseczki, jak zrobiła to poprzednio. Muzyk żartował, że tak naprawdę fotografia miała na celu pokazać jego pokaźną kolekcję butelek.

- Mam w końcu japońskie piwo w swojej kolekcji! (4 od lewej) - napisał lider zespołu “Ich Troje”.

Pewien detal przykuwa uwagę w szczególny sposób - nie dotyczy jednak samej Poli. Na zdjęcie najwidoczniej nałożono upiększający filtr, za którego sprawą rzęsy Michała Wiśniewskiego dorównują długości rzęs jego małżonki. Trudno powiedzieć, czy efekt był w tym przypadku zamierzony.

Bujne życie uczuciowe Michała Wiśniewskiego

W życiu Michała Wiśniewskiego nie brakuje nudy. Muzyk wiązał się węzłem małżeńskim z łącznie pięcioma kobietami. Pierwszą z nich była Magda Femme, drugą Marta Mandrykiewicz, a trzecią Anna Świątczak. Przed związaniem się z Polą, lider zespołu “Ich Troje” był mężem Dominiki Tajner.

Z pięciu małżeńskich związków Michał Wiśniewski doczekał się pięciu pociech. Popularna swego czasu “Mandaryna” jest matką dwójki z nich: syna Xaviera i córki Fabienne. Kolejną dwójkę urodziła mu Anna Świątczak - córki Etiennette i Vivienne. Ze związku piosenkarza z Polą przyszedł natomiast na świat syn Falco.

MW 1

MW 2

Źródło: instagram.com/@m_wisniewski1972

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram, Plejada, Fakt

Następny artykuł