Michał Wiśniewski zdradził, czym farbuje włosy Żródło: Instagram.com/m_wisniewski1972, TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski zdradził, czym farbuje włosy. Zaspokoił ciekawość fanów

7 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Czerwone włosy od ponad dwudziestu lat charakteryzują Michała Wiśniewskiego. Fani często zastanawiają się, jak fryzura muzyka wytrzymała tak długi okres farbowania. Lider zespołu „Ich Troje” w końcu zaspokoił ich ciekawość. Pielęgnacji swoich włosów poświęcił osobny post na Instagramie.

  • Michał Wiśniewski od 21 lat farbuje włosy na czerwono
  • Fani co jakiś czas dopytują go o pielęgnację słynnej fryzury
  • Muzyk zdradził, że nie używa zwykłej farby do włosów

Michał Wiśniewski od ponad dwudziestu lat nie schodzi z polskiej sceny muzycznej. Muzyk nieprzerwanie od 1995 roku przewodniczy grupie „Ich Troje”, która mimo spadku popularności wciąż koncertuje i wydaje nowe utwory. Jej obecną wokalistką jest była żona Wiśniewskiego, Ania Świątczak.

Jak wiadomo, piosenkarka nie była jedyną kobietą w życiu Michała Wiśniewskiego. Muzyka od zawsze charakteryzowały burzliwe związki i jeszcze głośniejsze rozstania. Typowym elementem jego wizerunku od lat są także włosy w kolorze czerwonym. To właśnie im muzyk poświęcił najnowszy wpis na Instagramie.

Jak Michał Wiśniewski farbuje włosy?

Choć na przestrzeni lat Michałowi Wiśniewskiemu wpadały do głowy przeróżne pomysły i muzyk farbował głowę na czarno czy zielono, charakterystycznym dla niego kolorem od zawsze był czerwony. To właśnie on wzbudzał coraz większą ciekawość fanów „Ich Troje”. Ciekawscy zastanawiali się, jak to możliwe, że lider popularnej grupy przez ponad dwadzieścia lat traktuje swoje kosmyki środkami chemicznymi.

Zmęczony ciągłymi pytaniami muzyk postanowił raz na zawsze wyjaśnić sprawę swoim dociekliwym sympatykom. Jak zaznaczył na Instagramie, od teraz każdego, kto po raz kolejny zada mu pytanie o farbowanie włosów, będzie odsyłał do środowego wpisu.

Małgorzata Rozenek została porównana przez fanów do Meg RyanMałgorzata Rozenek została porównana przez fanów do Meg RyanCzytaj dalej

- I teraz już zawsze będę odsyłał do tego posta. Uff – napisał Wiśniewski.

Zanim jednak lider zespołu „Ich Troje” doszedł do takiego wniosku, cierpliwie wytłumaczył fanom, jak wygląda standardowa koloryzacja jego włosów. Swój krótki instruktaż opatrzył zdjęciem, do którego pozuje razem z córką Fabienne. Okazuje się, że fotografia ma cztery lata i pochodzi z czasów, kiedy farbowaniem włosów muzyka zajmowała się właśnie nastolatka.

- Jak widać, 4 lata temu w Londynie moim osobistym fryzjerem była Fabienne – czytamy.

Dziewczyna – podobnie jak fryzjerzy zajmujący się włosami jej ojca – nie sięgnęła po zwyczajną farbę do włosów. Muzyk zaznaczył bowiem, że od dwudziestu jeden lat korzysta z tonera. Wynika z tego, że to właśnie on pozwala Wiśniewskiemu na zachowanie odpowiedniej kondycji jego kosmyków.

Post popularnego wokalisty z pewnością zaspokoił ciekawość jego fanów. W komentarzach sympatycy dzielili się z nim między innymi swoimi doświadczeniami w zakresie koloryzacji włosów. Wielu z nich zachwycało się także urodą córki muzyka. Zobaczcie ich urocze wspólne zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Następny artykuł