Monika Miller bez ubrań Żródło: instagram.com monika.miller

Monika Miller bez ubrań wyszła na śnieg. „Wszyscy morsują to i ja"

22 Styczeń 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Monika Miller zaskoczyła fanów swoją decyzją o morsowaniu bez wody. Gwiazda w samym bikini postanowiła wyjść na zewnątrz, by zahartować organizm. Przy okazji pochwaliła się zdjęciem.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak morsuje Monika Miller
  • Jakie miejsce wybrała
  • Jakie inne gwiazdy chwalą się morsowaniem

Monika Miller nie przegapiła najnowszego trendu, jakim stało się morsowanie. Polacy masowo oddają się nowej rozrywce, a nie brakuje wśród nich celebrytów. W mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej zdjęć i filmików gwiazd, które zanurzają się w lodowatej wodzie. Do ich grona dołączyła wnuczka Leszka Millera, choć obyło się bez wody.

Monika Miller morsuje w bikini

Monika Miller co jakiś czas zaskakuje fanów. Tym razem postanowiła pokazać im, że morsowanie nie jest jej obce. Bez ubrań, w samym bikini w panterkę, niebieskiej czapce i zimowych butach wyszła na zewnątrz.

- Wszyscy morsują to i ja! Na swój sposób oczywiście (jak to ja). Taka refleksja mnie naszła, że nawet jak ten coronavirus zamknie wszystko, to nie może zamknąć naszej kreatywności! Dopóki ona nas nie opuści, to zawsze może być ciekawie- napisała.

Fani od razu pochwalili świetną sylwetkę, ale też zwórcili uwagę na tatuaże, które większości nie przypadły do gustu. Monika Miller jednak nie przejmuje się negatywnymi komenatarzami i zazyczaj ostro odpowiada obserwatorom.

Anna Maria Wesołowska ujawnia bolesną sprawę. Była zdruzgotana, teraz apeluje do fanówAnna Maria Wesołowska ujawnia bolesną sprawę. Była zdruzgotana, teraz apeluje do fanówCzytaj dalej

- Ślicznie wyglądasz. Widać, że jest forma. Pozdrowienia dla dziadka Leszka - napisała jedna z internautek.

- Wszechobecne obciachowe tatuaże - krytykuje kolejny.

- Wyglądasz obleśnie z tymi tatuażami - ocenia następny.

- Co za dziewczyna - zachwyca się inny.

- Bardzo... naturalnie. Nie modelowo. Ładnie - chwali fanka.

Nie da się ukryć, że taki krok wymaga dużej odwagi. Trend jednak zyskuje coraz więcej popularności, a swoim morsowaniem chwaliły się między innymi Edyta Herbuś, Sonia i Maja Bohosiewicz, Anna Popek, Joanna Moro czy Beata Sadowska.

Na czym dokładnie polega morsowanie? Proces polega na krótkotrwałym zanurzeniu w jeziorze, morzu lub innym akwenie w kostiumie kąpielowym. Można mieć buty, czapkę i rękawiczki. Korzyści dla zdrowia są ponoć ogromne. W reakcji obronnej na bardzo niską temperaturę zwiększa się odporność, a wśród fanów aktywności mówi się, że morsowanie ma kojący wpływ nie tylko na ciało, ale też na psychikę.

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na morsowanie na lądzie, bez zanurzania się w wodzie. Niektórzy, jak Monika Miller, rozbierają się do rosołu i wychodzą na zewnątrz. Choć nie jest to zgodne z definicją, efekty można osiągnąć podobne - organizm w obu przypadkach jest eksponowany na działanie niskich temperatur.

Trzeba jednak uważać - niedawno głośno było o przypadku kobiety, która postanowiła wejść na Babią Górę w samej górze od kostiumu, letniej spódniczce i czapce klauna. Niestety, jej przygoda zakończyła się w fatalny sposób, a ratownicy TOPR znaleźli ją w stanie hipotermii.

Nie można przesadzać i eksponować ciała na działanie nieskich temperatur zbyt długo. Nawet doświadczone Morsy zachowują umiar, aby to, co ma polepszych stan zdrowia, nie przyczyniło się do jego pogorszenia.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł