Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Muzyk dodał humorystyczny fotomontaż z Andrzejem Dudą. Wystosował także przeprosiny
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.10.2021 02:00

Muzyk dodał humorystyczny fotomontaż z Andrzejem Dudą. Wystosował także przeprosiny

Andrzej Duda
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Mecz Polska-Albania na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich. Wszystko z powodu skandalicznego zachowania kibiców naszych przeciwników, którzy niespodziewanie zaatakowali drużynę Polaków. Głos w sprawie zabrało już wiele osób, dlatego też teraz przyszedł czas na rapera Popka, określającego się mianem Króla Albanii. Muzyk dodał zabawny fotomontaż z prezydentem Andrzejem Dudą.

Raper należący w przeszłości do grupy "Gang Albanii" postanowił wypowiedzieć się na temat zachowania kibiców z Bałkanów. W tym celu zamieścił przerobione zdjęcie z Andrzejem Dudą.

Popek odniósł się do zachowania kibiców na meczu Polska-Albania

Coraz więcej osób komentuje skandaliczne zachowanie albańskich kibiców podczas wczorajszego meczu piłki nożnej. Spotkanie zakończyło się wygraną naszych rodaków. Zdobywcą jedynego gola w tej rozgrywce był nasz zawodnik Karol Świderski. Do szokującego incydentu doszło podczas celebrowania zdobytej bramki przez Reprezentację Polski. W stronę biało-czerwonych poleciało mnóstwo przedmiotów wyrzuconych przez kibiców Albanii. Doszło nawet do przerwania meczu przez sędziego.

Wiele osób zdecydowało się wypowiedzieć na temat wczorajszego skandalu na meczu Polska-Albania. Wśród nich nie mogło zabraknąć rapera Popka, należącego w przeszłości do grupy "Gang Albanii". Sam muzyk określał się mianem Króla Albanii, dlatego nie sposób, aby nie zabrał głosu na temat zachowania kibiców właśnie z tego kraju.

Popek zamieścił zabawny fotomontaż z Andrzejem Dudą

Popek skorzystał z okazji i postanowił skomentować całe wydarzenie w typowy dla siebie, zabawny sposób. Na swoim profilu na Instagramie zamieścił fotografię, która przedstawia rapera ściskającego dłoń polskiego prezydenta Andrzeja Dudy.

Jak łatwo się domyślić zamieszczone zdjęcie jest fotomontażem, a nie prawdziwą fotografią. Całe szczęście fani zrozumieli żart Popka i zaczęli chwalić muzyka w komentarzach za jego dystans do samego siebie i poczucie humoru.

Źródło: sport.onet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Zdumiewające, co pokazała Magda Gessler. Wszystko się nagrało, nie spodziewaliśmy się takiego widoku 2. Kacper Kuszewski nagle zniknął z "TTBZ". Niebywałe, co teraz się z nim dzieje. Wszyscy byli w błędzie 3. Czołowa gwiazda największego hitu walczy ze śmiertelną chorobą. Dramatyczny wpis w sieci. "Czas odpuścić"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].