Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nie chcieli wpuścić rodziny Rutkowskich na imprezę
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.05.2024 10:25

Nie chcieli wpuścić rodziny Rutkowskich na imprezę

Krzysztof Rutkowski, Maja Rutkowski
fot. KAPiF

Rodzina Krzysztofa Rutkowskiego w ostatnim czasie nie schodzi z ust mediów. Niedawno małżeństwo świętowało swój drugi ślub połączony z komunią syna, a teraz wybrali się na głośną imprezę. Niestety przed zabawą przeżyli ogromne rozczarowanie. Ochrona nie chciała ich wpuścić. Co było powodem?

Rutkowscy wzbudzają sensację w mediach

Krzysztof Rutkowski od dłuższego czasu króluje w show-biznesie jako samozwańczy detektyw z ekscentrycznym poczuciem stylu. Jego luksusowe życie przyciąga wzrok i wzbudza sporo kontrowersji. Tym bardziej że żona gwiazdora wspiera go w coraz to kreatywniejszych pomysłach.

Ostatnio duet wyprawił huczną imprezę z okazji Pierwszej Komunii syna. Uroczystość została połączona z ich drugim ślubem, co skutkowało liczną grupą gości, tańcami, muzyką oraz niestandardowymi kreacjami. Potomek detektywa dostał nawet luksusowe prezenty.

Na organizację imprezy wydam około 100 tysięcy. Mój syn dostanie samochód elektryczny o wartości 37 tysięcy złotych. Taki, którym będzie się mógł poruszać już od 14 roku życia bez prawa jazdy. Drugim samochodem, ale to już na przyszłość, będzie BMW E-38 do driftu - wyznał w rozmowie z portalem o2.pl

Niedawno rodzina miała okazję ponownie zabrylować na salonach w związku z głośną imprezą. Na miejscu czekało ich jednak rozczarowanie. Krzysztof i Maja Rutkowscy musieli podjąć niełatwą decyzję.

Sesja ślubna Mai i Krzysztofa Rutkowskich. Co za piękne zdjęcia Matka Krzysztofa Rutkowskiego z wizytą u ks. Rydzyka. Tak prosiła o pomoc dla syna

Rodzina Rutkowskich pojawiła się na imprezie: jak wyglądali?

Portal Pudelek zorganizował swoje 18. urodziny, na których zjawiły się gwiazdy polskiego show-biznesu. Impreza zakończyła się kilkoma zaskakującymi informacjami w tym m.in.: ogłoszeniem ciąży przez partnerkę Marcina Hakiela.

Sporo uwagi przyciągnął także Krzysztof Rutkowski z bliskimi. Jak zazwyczaj przed fotografami pojawił się u boku ukochanej żony. Maja Rutkowski zachwycała w różowej sukni w iście księżniczkowym stylu. Znany detektyw postawił na garnitur w identycznym kolorze z muchą i ikonicznymi już okularami przeciwsłonecznymi.

Małżonków nie opuszczał także ich małoletni syn oraz przybrana córka detektywa. W granatowym garniturze i przyciemnianych okularach chłopiec prezentował się niczym wierna kopia ojca. Rodzina z uśmiechem na twarzy pozowała do zdjęć i rozmawiała z dziennikarzami. Zanim jednak oddali się całkowicie zabawie, doszło do nieprzyjemnego incydentu. Rutkowscy zostali zatrzymani przez ochroniarzy. Szczegóły poniżej.

Rodzina Rutkowskich nie wpuszczona na imprezę: co się stało?

Choć Rutkowscy wielokrotnie już zabierali ze sobą na medialne eventy małoletniego syna, tym razem udział 10-latka nie był mile widziany. Impreza była przeznaczona dla pełnoletnich osób, dlatego małżonkowie spotkali się z trudnościami przy wejściu.

Państwo Rutkowscy byli mile widziani przez organizatorów wydarzenia, ale nikt się nie spodziewał, że przyjdą na imprezę dla osób pełnoletnich z dzieckiem, które niedawno celebrowało komunię. Niestety, ochrona z przykrością musiała odmówić synowi wejścia na wydarzenie. 10-latek zapozował z ukochanymi rodzicami, a później wrócił do domu. Państwo Rutkowscy bawili się z innymi gośćmi na wyjątkowym wydarzeniu i chętnie robili sobie pamiątkowe zdjęcia z fanami - zdradza informator "Faktu".

Małżonkowie musieli więc zrezygnować z rodzinnego czasu na wspólnej imprezie. Powrót syna do domu nie psuł im jednak dalszych szyków. Duet świetnie bawił się w towarzystwie innych gości. Na brylowanie chłopca na salonach przyjdzie jeszcze czas.

Maja i Krzysztof Rutkowscy, fot. KAPiF
Nie chcieli wpuścić rodziny Rutkowskich na imprezę, fot. KAPiF
Maja i Krzysztof Rutkowscy, fot. KAPiF
Nie chcieli wpuścić rodziny Rutkowskich na imprezę, fot. KAPiF
Maja i Krzysztof Rutkowscy, fot. KAPiF
Nie chcieli wpuścić rodziny Rutkowskich na imprezę, fot. KAPiF

Źródło: Fakt